Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

QUOTE(julija4ever @ 2009 05 15, 12:30)
Kad jos i stalciu labai patogios, tai faktas thumbup.gif  Tik nera jos labai aukstos (auksciausia dezute 19 cm, o visu plotis 7 cm) Gavau dovanu visa serija biggrin.gif


bus ir siauresniu, kaip spacemakeriai ir aukstesniu mirksiukas.gif neseniai buvo galima uzdirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 15, 07:39)
bus ir siauresniu, kaip spacemakeriai ir aukstesniu  mirksiukas.gif neseniai buvo galima uzdirbti  smile.gif


Tai as apie tas ir kalbu, kur galima buvo uzdirbti biggrin.gif . Pamatavau specialiai, auksciausia dezute 19 cm, o tas siaurumas 7 cm. 4u.gif
Atsakyti
As irgi uz Space Macer'ius ir Optima. thumbup.gif
Vis dar turiu 3 atliekamus Space Macer'ius 2,2l .Pasilikciau bet jau nebetelpa i spintele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 15, 12:32)
Tai kad as su bulviu kose bandziau netepus, tai isejo kazkokia katastrofa, o ne grazus ziedas doh.gif  Abejoju, ar kas pasikeistu, jei ir buciau patepusi schmoll.gif  Tiesiog to daikto paskirtis jau pavadinime nusakyta: zele ziedas ax.gif

Dariau bulviu kose ir kuo puikiausiai man issieme g.gif O saltienai nereikia net aliejumi tepti, kuo puikiausiai issima, nes kazkiek riebalu joje juk yra bigsmile.gif
O man labiau kompaktines patinka, negu Space maker.Jei i juos daug pripilsi, krenta atidarant doh.gif O uz optimas as visom rankom ir kokom balsuoju thumbup.gif Jie mano patys megstamiausi bigsmile.gif Ne tik spintelese, bet ir saldytuve pasitarnauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 05 15, 20:04)
Dariau bulviu kose ir kuo puikiausiai man issieme g.gif O saltienai nereikia net aliejumi tepti, kuo puikiausiai issima, nes kazkiek riebalu joje juk yra bigsmile.gif
O man labiau kompaktines patinka, negu Space maker.Jei i juos daug pripilsi, krenta atidarant doh.gif O uz optimas as visom rankom ir kokom balsuoju thumbup.gif Jie mano patys megstamiausi bigsmile.gif Ne tik spintelese, bet ir saldytuve pasitarnauja biggrin.gif

Ar optimas galima i saldikli g.gif
Papildyta:
QUOTE(ruzilona @ 2009 05 15, 19:06)
As irgi uz Space Macer'ius ir Optima.  thumbup.gif
Vis dar turiu 3 atliekamus Space Macer'ius 2,2l .Pasilikciau bet jau nebetelpa i spintele ax.gif

Gal noretum i ka nors keisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 15, 20:17)
Ar  optimas galima i saldikli  g.gif

Nerekomenduojama
Atsakyti
As laikau, bet nerekomenduojama, nes istraukus is saldiklio optimos yra labai trapios ir jei nukrtis ant grindu, gali sudusti. Reikalas patikrintas, tikrai taip ir atsitiko, nukrito ir suduzo kaip stiklinis, liko tik dangtelis doh.gif Todel dabar turiu atsargini lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 05 15, 19:30)
As laikau, bet nerekomenduojama, nes istraukus is saldiklio optimos yra labai trapios ir jei nukrtis ant grindu, gali sudusti. Reikalas patikrintas, tikrai taip ir atsitiko, nukrito ir suduzo kaip stiklinis, liko tik dangtelis doh.gif Todel dabar turiu atsargini lotuliukas.gif

dar noriu papildyti, kad dedant į šaldiklį gali prarasti sandarumą
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 05 15, 20:30)
As laikau, bet nerekomenduojama, nes istraukus is saldiklio optimos yra labai trapios ir jei nukrtis ant grindu, gali sudusti. Reikalas patikrintas, tikrai taip ir atsitiko, nukrito ir suduzo kaip stiklinis, liko tik dangtelis doh.gif Todel dabar turiu atsargini lotuliukas.gif

Netik sudūžti. Dangtelio silikoninė juostelė gali būti prišalusi prie indelio ir atidarant nusilupti. Tada dangtelis praras sandarumą.
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 05 15, 15:53)
auksciausia dezute 19 cm, o tas siaurumas 7 cm. 4u.gif


tai man į stalčių kaip tik aukštis thumbup.gif

QUOTE(laurindre @ 2009 05 15, 19:30)
As laikau, bet nerekomenduojama, nes istraukus is saldiklio optimos yra labai trapios ir jei nukrtis ant grindu, gali sudusti. Reikalas patikrintas, tikrai taip ir atsitiko, nukrito ir suduzo kaip stiklinis, liko tik dangtelis doh.gif Todel dabar turiu atsargini lotuliukas.gif


Optima sudūžo g.gif keista.... maniau mikrobanges visi indai trapus po šaldiklio, bet su Optima pirmą kartą girdžių unsure.gif nors as savąją optimą saugau ir į šaldiklį nededu, bet įdomu žinot.... merginos, ar tikrai dūžta optima užšaldyta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 05 15, 21:42)
tai man į stalčių kaip tik aukštis  thumbup.gif
Optima sudūžo  g.gif keista.... maniau mikrobanges visi indai trapus po šaldiklio, bet su Optima pirmą kartą girdžių  unsure.gif nors as savąją optimą saugau ir į šaldiklį nededu, bet įdomu žinot.... merginos, ar tikrai dūžta optima užšaldyta?  g.gif

Dūžta ne tik optima, bet ir visi kiti pabuvoję šaldiklyje, išskyrus šaldymo indelius.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 05 15, 20:17)
Gal noretum i ka nors keisti  g.gif

Atrasiau i a.z.
Atsakyti