Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Na va,pagaliau rodau komplektėlį mažai pupai(suknutės ilgis 45cm.)Bet jau fotografas iš manęs nekoks ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 05 21, 22:59)
Na va,pagaliau rodau komplektėlį mažai pupai(suknutės ilgis 45cm.)Bet jau fotografas iš manęs nekoks ax.gif


http://keep4u.ru/img...82f0f870fc8.jpg[/img]


pasakiškas grožis, o gal schemutę turi? Labai norėčiau numegzti savo dukterėčiai 4u.gif
Atsakyti
Alacka33, labai dailu wub.gif o kokie čia siūliukai?
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 05 22, 07:14)
pasakiškas grožis, o gal schemutę turi? Labai norėčiau numegzti savo dukterėčiai 4u.gif


QUOTE(eya @ 2009 05 22, 11:00)
Alacka33, labai dailu wub.gif  o kokie čia siūliukai?


AČIŪuser posted image,siūlai Linate 50 %medvine-50%akrilas,100gr.-780m.

O schema įdedu,čia megzta pagal servetėlės raštą,pradėjau nuo 31 eilės-numezgiau 58 eiles ,po to kartojau 55-57 eiles (net nežinau kiek kartų ax.gif )na kiek nori,o po to vėl nuo 31 eilės iki 53(52 paskutinė)Visos lyginės eilės mezgamos tik gerosiomis akimis

user posted image
Atsakyti
Januse, Alacka 33 labai gražu clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 22, 11:34)
Alacka 33 labai gražu  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif


AČIŪ user posted image
Atsakyti

Aš alpstu nuo jūsų sukurtų grožių
bigsmile.gif

QUOTE(Jovela @ 2009 05 17, 22:31)
user posted image
Papildyta:


turiu tokį klausimėlį blush2.gif , o nuo kurios vietos pradedat suknelę nertį .Ar nuo tos kur po krūtine ir tada žemyn, o poto viršus prineriamas blush2.gif .
Ir dar , kaip dydį tinkamą nustatyti ( kaip su tom akim, aš atrodo uždedu gerai, pamatuoju irgi lyg gerai kol porą eilių nuneriu, o ipusėjus pasirodo, kad dar daug košės reikia valgyti ) g.gif .Nesuprantu kaip man čia taip gaunasi g.gif
Atsakyti
Alacka 33, labai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2009 05 22, 13:55)
Aš alpstu nuo jūsų sukurtų grožių
bigsmile.gif
turiu tokį klausimėlį  blush2.gif , o nuo kurios vietos pradedat suknelę nertį .Ar nuo tos kur po krūtine ir tada žemyn, o poto viršus prineriamas  blush2.gif .
Ir dar , kaip dydį tinkamą nustatyti ( kaip su tom akim, aš atrodo uždedu gerai, pamatuoju  irgi lyg gerai kol porą eilių nuneriu, o ipusėjus pasirodo, kad dar daug košės reikia valgyti )  g.gif  .Nesuprantu kaip man čia taip gaunasi  g.gif

Tokią aš nerčiau nuo apačios.
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2009 05 22, 13:55)
Aš alpstu nuo jūsų sukurtų grožių
bigsmile.gif
turiu tokį klausimėlį  blush2.gif , o nuo kurios vietos pradedat suknelę nertį .Ar nuo tos kur po krūtine ir tada žemyn, o poto viršus prineriamas  blush2.gif .
Ir dar , kaip dydį tinkamą nustatyti ( kaip su tom akim, aš atrodo uždedu gerai, pamatuoju  irgi lyg gerai kol porą eilių nuneriu, o ipusėjus pasirodo, kad dar daug košės reikia valgyti )  g.gif  .Nesuprantu kaip man čia taip gaunasi  g.gif

nu as ne spece, bet galiu patart kaip as darau....sukneles gali nert abiem budais...as jau pastebejau, kad jei po krutine tas isnertas trikampis, tai sukne nuo apacios nerta i virsu. o jei krutine nerta is tankesnio rasto - tai pirma nunerti papukai, paskui jie sujungiami ir sukne neriama zemyn. lengviausia matuotis kai neri ratu. jei is apacios i virsu, uzsimeti tiek akiu kiek tilptum ties klubais, neri iki klubu aukscio, ir tada siaurini. jei nuo krutines zemyn, tada kada reik - platini. man taip irgi buna, kad apsiskaiciuoji akis, paneri kokia 10 cm ir paskui atrodo per laisva, tada perskaiciuoju ir perneriu, nezinau gal nerimas islaisveja rankai isidirbus, ar ka. bet veliau taip nesidaro....
Atsakyti
sveikos, merginos, na jus nerealios, Alacka, Januse, loretam - super wub.gif

ir labai geda bet cia kazkuria diena uzmaciau raudona suknele tik neturejau laiko pagirti dabar nepamenu jos autores blush2.gif bet suknele - nereaaaaaali wub.gif wub.gif

jau paziurejau ten irgi Januse suknute ax.gif super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 22 gegužės 2009 - 14:40
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 05 20, 14:38)
http://pic.ipicture..../6dWfO05wgZ.jpg
Ar kas bandote nerti, nes jaučiu, kad jau reikia pagalbos blush2.gif . Sijonas į pabaigą, tai reikalas sustos ties krūtine verysad.gif

HELP blush2.gif
Atsakyti