Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Ar tik ne šis?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2009 05 18, 14:19)
oi kaip grazu,super wub.gif

tikrai labai wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 05 20, 15:45)
Ar tik ne šis?

user posted image

tikrai sitas, drinks_cheers.gif aciu Bielra wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos - šiandien įsitikinau kad Dievas visgi yra ir patarlė ' viltis durnių motina nepasitvirtino'....vienu žodžiu antra savaitė lakstau savo prakeiktų siūlų, ir apėjus visas kauno parduotuvėles po kelis kart šiandien visko gavau....likus man tik nugara nuo liemenuko linijos ir rankovės...čia aš apie tą pačią auksinę vis dar svaigstu....taigi maniau kad viskas jau jai ir liks nebaigta užkonservuota, o šiandien jau skraidau, kad visko gavau...
dar man greitai patvirtinkit - ar siaurint kiek nors nugarinę dalį, ten nuo tos juostelės kur kartu su trikampiu priekyje būna...ar nert tiesiai iki pažastų ?
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 21, 11:24)
sveikos merginos - šiandien įsitikinau kad Dievas visgi yra ir patarlė ' viltis durnių motina nepasitvirtino'....vienu žodžiu antra savaitė lakstau savo prakeiktų siūlų, ir apėjus visas kauno parduotuvėles po kelis kart šiandien visko gavau....likus man tik nugara nuo liemenuko linijos ir rankovės...čia aš apie tą pačią auksinę vis dar svaigstu....taigi maniau kad viskas jau jai ir liks nebaigta užkonservuota, o šiandien jau skraidau, kad visko gavau...
dar man greitai patvirtinkit - ar siaurint kiek nors nugarinę dalį, ten nuo tos juostelės kur kartu su trikampiu priekyje būna...ar nert tiesiai iki pažastų ?

as nesiaurinau - tik truputi rankoves isemiau ir viskas tiesiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 05 21, 11:27)
as nesiaurinau - tik truputi rankoves isemiau ir viskas tiesiai wink.gif

nu siaip gal taip ir turi but, as prieky irgi isemiau rankoves, tai ir nugaroj issimsiu. aciuks
Atsakyti
AKIRE
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 21, 12:48)
AKIRE
clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

ir tau aciu uz visus vargus su manim...ta maxi tai labai tikslu gavau, nors ir etikete skyres, o tuos blizgius kokiu puse tono kitokius, bet jau man dzin, nieks ten neiziures to skirtumo...siandien beveik ta proga ir prisigert galeciau... lotuliukas.gif aisku nedarysiu to - einu i darzelio svente pas maziu....
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 21, 13:47)
ir tau aciu uz visus vargus su manim...ta maxi tai labai tikslu gavau, nors ir etikete skyres, o tuos blizgius kokiu puse tono kitokius, bet jau man dzin, nieks ten neiziures to skirtumo...siandien beveik ta proga ir prisigert galeciau... lotuliukas.gif aisku nedarysiu to - einu i darzelio svente pas maziu....


Na ir aš džiaugiuosiu už tave, kad pagaliau radai siūlus ir su nekantrumu laukiu suknelės užbaiktuvių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 21, 14:47)
ir tau aciu uz visus vargus su manim...ta maxi tai labai tikslu gavau, nors ir etikete skyres, o tuos blizgius kokiu puse tono kitokius, bet jau man dzin, nieks ten neiziures to skirtumo...siandien beveik ta proga ir prisigert galeciau... lotuliukas.gif aisku nedarysiu to - einu i darzelio svente pas maziu....

kai pareisi įkalk šampės smile.gif
Atsakyti
NA cia tik virsus damegztas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 05 21, 16:30)
NA cia tik virsus damegztas  4u.gif
user posted image



TOBULA thumbup.gif, puiki ideja
Atsakyti