Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(niuma @ 2009 06 21, 09:50)
Po Viliuteee šiltosios moheriukės atnešu šį tą vasariško smile.gif
Džiuvimo stadijoj dar. Ilgis- čiut žemiau kelių.


Kaip vasaros dangus wub.gif Labai garžu good.gif Dabar baliko vasaros sulaukt verysad.gif , o gal kitur paieškot g.gif
Atsakyti
Dabar truputuką ne į suknelių temą , bet kaip ir į temą :lotuliukas
Atsakyti
labai-labai ieškau tokios suknelės schemą, aprašymą blush2.gif iš anksto labai ačiū

user posted image
Atsakyti
Niuma, labai graži suknelė wub.gif Kokie siūlai?
Atsakyti
Niuma, grozis- vienareiksmiskai thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif visoms už įvertinimus wub.gif

QUOTE(Sonatuole @ 2009 06 21, 22:37)
Kokie siūlai?

Vernito 100 proc medvilnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 22, 00:55)

Vernito 100 proc medvilnė smile.gif

g.gif jau kelintą syk girdžiu tą pavadinimą, bet pačiai neteko išbandyt... O kaip jie nešiojasi? Kiek metrų/100 gr? Labai graži spalvytė wub.gif
Atsakyti
Jų mezginys dažniausiai sukasi. O su nėriniu- viskas tvarkoj. Dar nežinau, kaip nešiosis, bet skalbiau - skalbimo mašinoj, siūlas nepasikeitė. 100 g 234 m. Kaina viliojanti, jei nepasikeitus, berods po 4 lt mokėjau. Storoki, jei prie Maxių įpratus, bet man Maxi per ploni. Šituos nėriau su vąšeliu Nr 2,5.
Atsakyti
Niuma wub.gif
Atsakyti
LAbas rytas ,o gal jau ir dienele...
Šiandiena pusė kojos darbuose, kita pusė čia Sukniuose:)))
Labai labai ta savaite greitai prabėgo atostogų, vienintelė paguoda, kad Jūs esate....
O tai bliaučiau kaip noriu dar Bonifaco atostogyčiųųų...
GIRIU VISAS VISAS paskui dar paieškosiu atskirai ką kur užmačiau, nes nusiplūkiau beskaitydama temas ir potemes:)

Viliutee labai gražu, labai spalva čikinė, lengvuma neišpasakyta.
MAn tavo Mocheriniai grožiai yra FĖJŲ apdarai. man jie visada kaip iš pasakos apie Pelenę, kur galima suknelę į riešuto kevalą įdėti wub.gif wub.gif wub.gif

Lyg Coliukes ta geltona gražuolė vasarėlė...
Tai labai man ji tokia miela, tik man norisi didesnės iškirptės. O gal nupaveiksluota taip lyg iš apačios, todėl taip rodosi.
BEt labai liuks:)

NA ir dabar ILGAI LAUKTOJI, LABAI GEIDŽIAMA- ŠOKOLEDAS - LEDAS
CApri nežinau kas čia dabar yra TAS pagrindinis, ar suknia ar ridikiulis.
Žodžiu tikrai kaip ir tikėjausi...nustebinai savo ANSAMBLIU.
Vat turi tu tą tokį kažkokį pojūtį, tą derinimo genąsmile.gif
GAunasi estetiškai, dailiai, na kaip nulieta...
Seksualu, nei per daug , nei per mažai.Kur reikia uždengta, kur reiia atidengta.
JUk diedai dabar eis pro šalį akim išvarvėjusiom.....smile.gif
Tikrai pavyko(kaip beje visada)
Figūra irgi grožis.
Žodžiu ...be žodžiųsmile.gif


Bielra , tavęs pasiilgau, ir vis guledama pajūry pagalvodavau ...kažin kaip tos gėlytės deliojasi??
GAl jau pabaiga ????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 22 birželio 2009 - 10:03
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 22, 10:02)
Bielra , tavęs pasiilgau, ir vis guledama pajūry pagalvodavau ...kažin kaip tos gėlytės deliojasi??
GAl jau pabaiga ????



wub.gif Labas rytukas atostogautoja! Kur tu tą pajūrį radai tokiu oru? blink.gif

Kažkaip nesiseka man su tom gėlytėm.., pačią suknelę per 3 vakarus nunarpliojau, o tas skeltukas jau 3 savaitė ramybės neduoda.., keičiau 3 kartus, bet manau trečiadienį bus FINITO!
Ale koks magiškas tas "trejetas".. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 22, 11:24)
wub.gif  Labas rytukas atostogautoja! Kur tu tą pajūrį radai tokiu oru?  blink.gif

Kažkaip nesiseka man su tom gėlytėm.., pačią suknelę per 3 vakarus nunarpliojau, o tas skeltukas jau 3 savaitė ramybės neduoda.., keičiau 3 kartus, bet manau trečiadienį bus FINITO!
Ale koks magiškas tas "trejetas"..  g.gif

užuojauta tau..bet žinai kartais taip matyt reikia...to dėliojimo, to neišėjimo..kaip taisyklė tai išeina į gerąsmile.gif
Mes buvom Latvijos pajūry Papėje, pačiai nesitiki, bet ten buvo saulė ir visai karšta, va vėjas kiek didokas, bet kopose slapstėmės:)
Pasiilsėjau, ir suknelę panėriau ant smėlio smile.gif

SĖKMĖS, ĮKVĖPIMO ir...labai laukiu pabaigos
Atsakyti