Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Viliuteee - eilini karta groziai wub.gif dar norejau kartu ir paklaust - su kokio nr virbalais mezgi tas moherinukes? g.gif nes as turiu nusipirkus moherytes trumpam megztukui ar bolero, tik dabar mastau, mazdaug kokio nr vurbalu reikia, kad taip lengvai atrodytu, kaip taviskiai mezginukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 20, 18:01)
Viliuteee - eilini karta groziai  wub.gif  dar norejau kartu ir paklaust - su kokio nr virbalais mezgi tas moherinukes?  g.gif  nes as turiu nusipirkus moherytes trumpam megztukui ar bolero, tik dabar mastau, mazdaug kokio nr vurbalu reikia, kad taip lengvai atrodytu, kaip taviskiai mezginukai?  4u.gif


ačiū Brela, 4u.gif
mezgu kaskart skirtingais virbalais,tai jau nuo rašto priklauso,paskutinę mezgiau 3,5nr,nes ten dvigubi užmetimai,būtų per didelės skylės.Šiap dažniausiai mezgu 5 nr.
Papildyta:
stora meska
varna575
Aruna


ačiū už pagyrimus,bet jūs tikrai pervertinate mane,tikrai norėčiau ir galėčiau gražesnių darbelių padaryti,bet neturiu galimybės(laiko)sukurti pavyzdžiams.Turėčiau visai atsisakyti užsakymų g.gif .O klientės vis nori tokių pačių,nors stengiuosi kiek perkalbėti ,kad leistų nors nežymiai pakeisti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 20, 18:18)
ačiū Brela, 4u.gif
mezgu kaskart skirtingais virbalais,tai jau nuo rašto priklauso,paskutinę mezgiau 3,5nr,nes ten dvigubi užmetimai,būtų per didelės skylės.Šiap dažniausiai mezgu 5 nr.
Papildyta:
stora meska
varna575
Aruna


ačiū už pagyrimus,bet jūs tikrai pervertinate mane,tikrai norėčiau ir galėčiau gražesnių darbelių padaryti,bet neturiu galimybės(laiko)sukurti pavyzdžiams.Turėčiau visai atsisakyti užsakymų g.gif .O klientės vis nori tokių pačių,nors stengiuosi kiek perkalbėti ,kad leistų nors nežymiai pakeisti. ax.gif

o as visai noreciau buti ta kliente, kuriai darytume koki nors nauja - nematyta kurineli ax.gif ir net labai noreciau smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 06 18, 20:58]
zavin,ir aš prie pagyrų prisidedu thumbup.gif thumbup.gif

o čia mano paskutinis darbelis ax.gif

Kaip visada, NUOSTABU
clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 06 20, 19:55)
o as visai noreciau buti ta kliente, kuriai darytume koki nors nauja - nematyta kurineli  ax.gif ir net labai noreciau smile.gif rolleyes.gif



kad daugiau tokių, bigsmile.gif labai nemėgstu megzti nerti,kai pasako noriu tokio paties g.gif .Tuo labiau nepatinka,kai duoda dar ir su schemom,tada jau tikra kankynė,jau tada geriau sėsti prie mezgimo mašinos(jos taip pat nemėgstu) schmoll.gif
Net mocherinius savo sijonus kelis jau be schemų mezgiau. ax.gif

Zuviukas,o gal sutariam,aš būsiu tavo klientė,tu-mano biggrin.gif

Vyna,širdingas ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 20 birželio 2009 - 20:51
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 20, 21:51)
kad  daugiau tokių, bigsmile.gif labai nemėgstu megzti nerti,kai pasako noriu tokio paties g.gif .Tuo labiau nepatinka,kai duoda dar ir su schemom,tada jau tikra kankynė,jau tada geriau sėsti prie mezgimo mašinos(jos taip pat nemėgstu) schmoll.gif
Net mocherinius savo sijonus kelis jau be schemų mezgiau. ax.gif

Zuviukas,o  gal sutariam,aš būsiu tavo klientė,tu-mano biggrin.gif

blush2.gif g.gif unsure.gif drinks_cheers.gif
butu idomu lotuliukas.gif tik bijau kad man iki jusu mesitriskumo kaip skrusdelei iki menulio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 birželio 2009 - 22:19
Nelabai suprantu vieną raštą, gal galėtumėt padėti:sumegzti 5 akis kartu,nuleisti akis iš karto,vėl išmegzti tas pačias akis 5 kartus( geroji, užmetimas, geroji, užmetimas,geroji). Sumegzti 5 -suprantu, o ką reiškia -nuleisti akis is karto ir po to ismegzti 5 kartus. Siaip esu pradedancioji mezgeja 4u.gif , tai gal kam mano klausimas atrodys labai suprantamas, bet as nesuprantu ax.gif Laukiu patyrusiu mezgejeliu pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 06 21, 09:33)
Nelabai suprantu vieną raštą, gal galėtumėt padėti:sumegzti 5 akis kartu,nuleisti akis iš karto,vėl išmegzti tas pačias akis 5 kartus( geroji, užmetimas, geroji, užmetimas,geroji). Sumegzti 5 -suprantu, o ką reiškia -nuleisti akis is karto ir po to ismegzti 5 kartus. Siaip esu pradedancioji mezgeja 4u.gif , tai gal kam mano klausimas atrodys labai suprantamas, bet as nesuprantu ax.gif Laukiu patyrusiu mezgejeliu pagalbos.

Tai čia tas muselių raštas, kuriuo mezgami šaliai g.gif . Per 5 akis išneri vieną, darai užmetimą, vėl per visas 5 (tas pačias) išmezgi, užmetimas , dar kartą išmezgi ir kvit. Sėkmės narpliojant thumbup.gif
Atsakyti
Po Viliuteee šiltosios moheriukės atnešu šį tą vasariško smile.gif
Džiuvimo stadijoj dar. Ilgis- čiut žemiau kelių.

user posted image

Raštelis (tik šį tą pagal save keičiau):

user posted image
Atsakyti
labai graži suknytė,ir raštas rodos toks paprastas,bet labai gražus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Niuma, puiki suknutė wub.gif , taip ir trauki jūra, saulė, palmės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 06 21, 19:44)
Tai čia tas muselių raštas, kuriuo mezgami šaliai g.gif . Per 5 akis išneri vieną, darai užmetimą, vėl per visas 5 (tas pačias) išmezgi, užmetimas , dar kartą išmezgi ir kvit. Sėkmės narpliojant thumbup.gif

Ačiū,pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti