Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 19, 11:37)
žinokit tikrai beveik ištisai ir sėdžiu, po 10 val per diena su mažom pertraukėlėm. biggrin.gif

Grožis neišpasakytas, ir sugebėjimai beribiai, ooo, kad aš nors 1/100 taip sugebėčiau...Labai labai graži suknutė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas visoms nardziau nardziau po sita foruma sukneliu ir radau daug informacijos kuriso jau senai ieskojau. neriu suknele vasarai tai ziuresisu kas gausis. Man labai idomu kaip atrodys, nes as auksta ir stambi o visi modeliukai kiek paziuriu super graziai atrodo tik lieknoms, ir visada sakydavau jei buciau liekna tikrai daug daugiau nusinerciau. bet su trupuciu fantazijos paslepiant viska kas liko po nestumo gal ir man pavyks
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 19, 11:37)
žinokit tikrai beveik ištisai ir sėdžiu, po 10 val per diena su mažom pertraukėlėm. biggrin.gif

o mamamija lotuliukas.gif kaip nepavargsti?
Atsakyti
Viliuteee tobula wub.gif , labai gražu
Atsakyti
Viluteee yra fenomenas, nes man stogas pavaziuotu tiek valandu skiriant tik rankdarbiam..
Suknele jau tavo temoj uzmaciau, rastas man sitas dar neamtytas atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 06 17, 11:31)
Ir rodaus ir konsultuojuos  ax.gif

user posted image

Kazko man virsus nepatinka  g.gif Ale tu "papuku" daryt negaliu (pagal progos paskirti), o ka daugiau idomaus nesumastau  rolleyes.gif

Man atrodo,kad butu graziau U formos turputi gilesne iskirpte.Ir tikrai dailumo suteiktu ''sparneliai'' ax.gif Arba teisog tiek daug ''nenuimti'' petuku.
O sunknele tikrai labai labai graziai nunerta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 19, 11:37)
žinokit tikrai beveik ištisai ir sėdžiu, po 10 val per diena su mažom pertraukėlėm. biggrin.gif

first.gif cia uz kantrybe ir atsidavima first.gif neveltui visi darbeliai tokie tobuli wub.gif
Atsakyti
Viliutteee, kažkas nerealaus wub.gif svajonė macherinukė bigsmile.gif , galvoju taip, kad labai, labai reikia norėti ir svajonės išsipildys blush2.gif po šokoladukės eilė macherinukei wub.gif wub.gif wub.gif

Coliuke, nuostabu 4u.gif
Atsakyti
dar kartą labai dėkoju visoms už pagyrimus, 4u.gif 4u.gif
o čia suknelė su priedais

user posted imageuser posted image
Atsakyti
tai kur jau nepagirsi jei tokius darbus mezgi ir neri Viluteee smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 20, 00:21)
dar kartą labai dėkoju visoms už pagyrimus, 4u.gif  4u.gif
o čia suknelė su priedais


Labai gražūs ir stilingi visi jūsų darbai 4u.gif Šitas jokia išimtis wub.gif Man tai aukštasis pilotažas verysad.gif
Atsakyti
Viliutee, tau uz kantrybe ir auksines rankeles, visos, kuriom mezgi turetu serenadas dainuot user posted image
Atsakyti