Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 18, 20:58)
zavin,ir aš prie pagyrų prisidedu thumbup.gif  thumbup.gif

o čia mano paskutinis darbelis ax.gif

[


NEREALU wub.gif
Net nesuprantu nuo kur pradėta doh.gif
Kaip norėčiau išmokti, bet vis nesiryžtu pradėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 18, 20:58)
zavin,ir aš prie pagyrų prisidedu thumbup.gif  thumbup.gif

o čia mano paskutinis darbelis ax.gif


Super thumbup.gif pasakiskai grazu. ir ker kiek laiko toki grozi pagamini- juk neseniai pristatinejai kitus darbelius, o dabar ir vel naujas ir dar KOKS darbas wub.gif
Atsakyti
Dabar jau tokią numezgu per savaitę,o pirmajai prireikė viso mėnesio doh.gif
Atsakyti
Viliuteee, pasakiškai gražu.. 4u.gif Ir spalvytė tokia mmmmm... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 18, 23:41)
Dabar jau tokią numezgu per savaitę,o pirmajai prireikė viso mėnesio doh.gif

Per savaitęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę blink.gif tu dirbanti ar ne?jei taip-nesuprantu tokio tempo lotuliukas.gif kaip pagreitintam siužete lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 18, 22:41)
NEREALU  wub.gif
Net nesuprantu nuo kur pradėta  doh.gif
Kaip norėčiau išmokti, bet vis nesiryžtu pradėti  ax.gif



kaip matau ji yra pradeta nuo juosmens zemyn o paskui aukztyn, bet jau tas sujungimas taip padaytas kad visai nesimato doh.gif gal isduotai kaip tai padarai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 18, 20:58)
zavin,ir aš prie pagyrų prisidedu thumbup.gif  thumbup.gif

o čia mano paskutinis darbelis ax.gif



swoon.gif karsta.gif grozhis nerealus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 06 15, 22:50)
pasirodau savo pirmaja suknele:

Nugis labai grazu. wub.gif Mazoji manekene turbut labai isdidi ir patenkinta.
Pirmas darbelis, ir labai vykes. thumbup.gif
QUOTE(Vaima @ 2009 06 16, 09:25)
Siūlai ir pradžia ...

Labai grazu. wub.gif Ir siuliukai, ir pradiz labai vykusi.
Beje labai patogu megzti suknutes nuo liemens linijos - man labai patinka., ir apskaiciuot viska lengviau.
QUOTE(Piniuke @ 2009 06 16, 14:14)
aciu uz pagalba  smile.gif bet vistiek nelabai supratau... blush2.gif reikia gelytes ratu apnerti? Ai bendrai nesvarbu, matau nebus is manes nerejos... verysad.gif net tokiu paprastu dalyku nesuprantu  doh.gif

Man irgi tos gelytes ir ju sujungimas kazkokia mistika. blush2.gif
QUOTE(fishke @ 2009 06 16, 14:47)
labu labu  ,   neriu........žiūrėsiu kas gausis - norėč suknios, bet gal tempsiu tik iki sijono, nžn dar 

Nugis nugis, geriau suknia. Tik as tai neisivaizduoju, kaip reik ja sukonstruot is tokiu dideliu kvadrateliu... g.gif
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 06 17, 11:31)
Ir rodaus ir konsultuojuos 

As tai, kaip ir prunskiene patare, truputi didinciau kaklo iskirpte, daryciau kvadratine su uzapvalintais kampais. O pabaigus padaryciau kokia dailia apdaila, pvz. panasiai kaip Capricorn sokoladine.
QUOTE(zavin @ 2009 06 17, 19:15)
sveikutės.Nebežinau ir ką girt nes visos tiesio tokius kūrinius kuriat ir aš taip norėjau kada nors patekti čia ir pasigirti, tai va pagaliau padariau jau didesnį darbą ir nusimezgiau sau sarafaną 

Laabai dailus. wub.gif O spalvyte kokia... wub.gif As tokius net du nusimezgiau- ir sau, ir dukrai. Man jis labai labai...
QUOTE(Piniuke @ 2009 06 18, 15:18)
Meaites, gal galit pasakyti is savo patirties, is kokiu siuliuku nunerta pirmoji skraiste? 

Man tai kazkaip atrodo, kad tos skraistes is kazkokiu siltesniu siuliuku, gal net ir vilneles. g.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 18, 20:58)
o čia mano paskutinis darbelis

Eina sau... wub.gif kur ta griuvanti pele... clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 19 birželio 2009 - 08:46
Capricorn,, aš dirbanti mokytoja,mano darbo diena kiek trumpesnė nei kituose darbuose,o dar ir laisvadienį vieną turiu.Be to,kaip kažkada minėjau,mano naktis trunka tik 6 val.
panele Prym
ačiū 4u.gif
Amanita.
galima dėti ir šilką,dar yra tokia nesiglamžanti pamušalinė plona medžiagytė,bet buvo atvejų,kai dėjom ir atlasą,ir visai gerai buvo ax.gif
saulėlydis* saulxx
ačiū. 4u.gif Pirmiausiai numezgu sijoną,pirmą eilę nukerpu,surenku akis ir mezgu į viršų prikurdama rašto tęsinį smile.gif
bielra
dėkoju, 4u.gif o spalvytė tikrai įdomi,čia klientės pasirinkimas. ax.gif
X-iuke,Kristinakristina
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 19, 10:22)
Capricorn,, aš dirbanti mokytoja,mano darbo diena kiek trumpesnė nei kituose darbuose,o dar ir laisvadienį vieną turiu.Be to,kaip kažkada minėjau,mano naktis trunka tik 6 val.

Bet tada spėju kad namie ištisai turėtum sėdėt prie mezginio g.gif nes antraip per savaitę suknikė blink.gif nu neįsivaizduoju, nors ir pati greitai neriu/mezgu rolleyes.gif
Atsakyti
Viliuteee ačiu labai.O jūsų darbai tai labai fantastiški. thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 06 19, 11:03)
Bet tada spėju kad namie ištisai turėtum sėdėt prie mezginio g.gif nes antraip per savaitę suknikė blink.gif nu neįsivaizduoju, nors ir pati greitai neriu/mezgu rolleyes.gif



žinokit tikrai beveik ištisai ir sėdžiu, po 10 val per diena su mažom pertraukėlėm. biggrin.gif
Atsakyti