Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

*coliukeee*, labai dailiai nunertas darbelis, o spalva tokia grazi, as vis ieskau kokio grazaus geltono rubo vasarai 4u.gif
Paziurekite sios temos 452 zinute, ten yra Capricorn suknute, man ji be galo daili, o priekis gelemis apnertas, dailiai atrodo, galbut ir jus kokia gelyte priekyje prinersite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 06 17, 08:52)
Žinau, kad yra lietuviškas, pati namie turiu (2007 metų specialus numeris). Ir internete kažkada esu radusi, nu bet dabar niekaip nerandu to lietuviško varianto, tik latvišką. Bet pagal paveiksliukus ten galima viską suprasti, nes pagal aprašymą aš tai nesupratau.

idejau nuoroda i lietuviska zurnala savo zinuteje auksciau.




coliukeee, as irgi apie geles galvojau, bet cia jau rastu daug, gal nebeverta makaluot? paimciau pasigilinciau iskirpte (arba net pasidaryciau kvadratine,man kazkaip atviresnes noretusi g.gif ) ir graziai apnerciau rasteliu kokiu, kad krastai butu puosnus, o ne tokie lygus. ir vaizdelis pasikeis. suknele grazi ir vasariska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 06 17, 12:01)
*coliukeee*, labai dailiai nunertas darbelis, o spalva tokia grazi, as vis ieskau kokio grazaus geltono rubo vasarai 4u.gif
Paziurekite sios temos 452 zinute, ten yra Capricorn suknute, man ji be galo daili, o priekis gelemis apnertas, dailiai atrodo, galbut ir jus kokia gelyte priekyje prinersite  smile.gif

apie maniškę kokie pagyrimai mirksiukas.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 17, 13:13)
coliukeee, as irgi apie geles galvojau, bet cia jau rastu daug, gal nebeverta makaluot? paimciau pasigilinciau iskirpte (arba net pasidaryciau kvadratine,man kazkaip atviresnes noretusi g.gif ) ir graziai apnerciau rasteliu kokiu, kad krastai butu puosnus, o ne tokie lygus. ir vaizdelis pasikeis. suknele grazi ir vasariska  thumbup.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 16, 18:38)
Mezgu dabar plono kašmyro skarą. Tai va, josios kiauraraštis ir spalva ir faktūra


A iš kur kašmyro gavai? ax.gif 100 proc, ar maišytas? storesnio tokio tai Verpaluose buvo, bet kainytė ogogo... doh.gif Super skara bus, man iš plonytėlio siūliuko laaaaabai gražu.. wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutės.Nebežinau ir ką girt nes visos tiesio tokius kūrinius kuriat ir aš taip norėjau kada nors patekti čia ir pasigirti, tai va pagaliau padariau jau didesnį darbą ir nusimezgiau sau sarafaną blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2009 06 17, 19:15)
sveikutės.Nebežinau ir ką girt nes visos tiesio tokius kūrinius kuriat ir aš taip norėjau kada nors patekti čia ir pasigirti, tai va pagaliau padariau jau didesnį darbą ir nusimezgiau sau sarafaną  blush2.gif

Niu nesusilaikysiu ir čia nepagyrus biggrin.gif Nu kaip man fainiai atroda, o spalvytė koookia, niu labai liuks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2009 06 17, 19:15)
sveikutės.Nebežinau ir ką girt nes visos tiesio tokius kūrinius kuriat ir aš taip norėjau kada nors patekti čia ir pasigirti, tai va pagaliau padariau jau didesnį darbą ir nusimezgiau sau sarafaną  blush2.gif

Labai gražiai atrodo, bet man kaip visada norisi ant modeliuko pamatyti. O spalva tikrai faina.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2009 06 17, 18:15)
sveikutės.Nebežinau ir ką girt nes visos tiesio tokius kūrinius kuriat ir aš taip norėjau kada nors patekti čia ir pasigirti, tai va pagaliau padariau jau didesnį darbą ir nusimezgiau sau sarafaną  blush2.gif

nugi FONTASTIKA thumbup.gif bigsmile.gif Šaunuolė, labai gražu... mirksiukas.gif
Kokie siūliukai?
Atsakyti

Aciu tau labai

[quote=*Jurge*,2009 06 14, 22:20]
[quote=Jovela,2009 06 14, 20:11]
Sveikutes, gal kas iziurit kaip nusinert sita grozi, ar bent kazkokia panasaus.

labas, neturiu schemu sitokio grozio, bet manau nerimo principas panasaus i sios sukneles , paziurek pas rusaites siame psl http://club.osinka.r...-56530?&start=0

t.y nuneriamas apskritas ornamentas ir jungiamas su keturkampiu, gaunasi a lia rombas (pati dabar neriu , aisku su ivairiais pakoregavimais pgl. figura blush2.gif )
[/quote]
Atsakyti
zavin super mezginukas wub.gif , labai kruopsciai numegzta ir labai graziai atrodo, mielai ir as toki nesiociau ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
zavin, labai dailus sarafanas, o ir spalvytė graži, tik būtų dar smalsiau pamatyti juo apsirengusią
Atsakyti