Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Piniuke @ 2009 06 16, 14:14)
aciu uz pagalba  smile.gif bet vistiek nelabai supratau... blush2.gif reikia gelytes ratu apnerti? Ai bendrai nesvarbu, matau nebus is manes nerejos... verysad.gif net tokiu paprastu dalyku nesuprantu  doh.gif

Supratai teisingai. Apneri vieną gėlytę kitos spalvos siūlu. Tada kai nersi kitos gėlytės paskutinę eilę, turi prikabinti anksčiau nunertą gėlytę. Va taip (tik latviškai ax.gif , lietuviškai nerandu)
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 16 birželio 2009 - 15:38
Pikkolo ačiū už nuorodas, labai vertinga info drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 06 16, 16:53)
Pikkolo ačiū už nuorodas, labai vertinga info drinks_cheers.gif

yra ir lietuviskai rankdarbiu kraitele, berods pernai buvo, apie nerima is motyvu ivairiu, bet as tik popierini varianta turiu. zurnalu temoj paklauskit- gal rasit visa, ten ir motyvu pavyzdeliu buvo.
Papildyta:
va
http://photofile.ru/...sinkos/2923733/
Atsakyti
user posted image


Mezgu dabar plono kašmyro skarą. Tai va, josios kiauraraštis ir spalva ir faktūra LABAI tiktų tokio stiliaus sukniai.....
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 16, 18:38)
user posted image
Mezgu dabar plono kašmyro skarą. Tai va, josios kiauraraštis ir spalva ir faktūra LABAI tiktų tokio stiliaus sukniai.....

tikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Štai toks turėtų būti, tik vidurį aš koregavau, kad nebūtų skylė, o eitų kaip ir visiems lapukams, akytė per vidurį.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 birželio 2009 - 18:27
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 16, 19:25)
Štai toks turėtų būti, tik vidurį aš koregavau, kad nebūtų skylė, o eitų kaip ir visiems lapukams, akytė per vidurį.


oho, koks grožis. Gal schema yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 16 birželio 2009 - 18:37
http://storage.canal...32/40650970.pdf

Čia yra, Rivalry yra, ir gal osinkoj yra???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 birželio 2009 - 19:30
QUOTE(Capricorn @ 2009 06 16, 12:28)
bus galima ir taip padaryt lotuliukas.gif

Nevaziuok, nes neisvaziuosi per vyru asaras, o kas tadu mum tokius grozius rodys kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laura97 @ 2009 06 16, 21:01)
Nevaziuok, nes neisvaziuosi per vyru asaras, o kas tadu mum tokius grozius rodys kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????? schmoll.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 16, 17:33)
yra ir lietuviskai rankdarbiu kraitele, berods pernai buvo, apie nerima is motyvu ivairiu, bet as tik popierini varianta turiu. zurnalu temoj paklauskit- gal rasit visa, ten ir motyvu pavyzdeliu buvo.

Žinau, kad yra lietuviškas, pati namie turiu (2007 metų specialus numeris). Ir internete kažkada esu radusi, nu bet dabar niekaip nerandu to lietuviško varianto, tik latvišką. Bet pagal paveiksliukus ten galima viską suprasti, nes pagal aprašymą aš tai nesupratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 17 birželio 2009 - 07:53
Ir rodaus ir konsultuojuos ax.gif

user posted image

Kazko man virsus nepatinka g.gif Ale tu "papuku" daryt negaliu (pagal progos paskirti), o ka daugiau idomaus nesumastau rolleyes.gif

P.S. i pamusala demesio nekreipiam lotuliukas.gif Ten medziaga "pakista". Uzsimusdama ieskau savo kaime pirkt rudo apatinuko cool.gif
Atsakyti