Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

mergiukai, keliose vietose šiuos kvadratėlius jungt tarpusavyje???

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 16 birželio 2009 - 13:11
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 16, 14:07)
cia yra schemute, tas pilkas siulas, tai paskutines dvi eiles, tos gelytes. cia neriasi paprasta pynute, prikabini viena ziedlapiuka, tada pynele ir vel ziedlapiukas, surenki visus ziedlapius ir apneri dar viena eilute taip pat. Tada nerdama kita gelyte, viena soneli jau prikabinsi, kad paskutine eile sujungtum tas dvi gelytes.

aciu uz pagalba smile.gif bet vistiek nelabai supratau... blush2.gif reikia gelytes ratu apnerti? Ai bendrai nesvarbu, matau nebus is manes nerejos... verysad.gif net tokiu paprastu dalyku nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 06 16, 14:11)
mergiukai, keliose vietose šiuos kvadratėlius jungt tarpusavyje???


Kampuose ir per vidurį.
Atsakyti
turiu klausima:neriu dukrai suknele,siulai-medvilne ir viskoze puse ant puses.gaunasi nevienodi stulpeliai doh.gif ar isskalbus nerinys susivienodina?(stulpeliai turiu omeny) dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 06 16, 14:11)
mergiukai, keliose vietose šiuos kvadratėlius jungt tarpusavyje???

user posted image

fishke, labu, ka neri? bigsmile.gif as tasiuka neriau is situ, tai as jungiau per visa ilgi, nes man be tarpu reikejo, va kas gavos smile.gif user posted image



Piniuke, paziurek schemute, ar ja supranti, ir pabandyk nunerti pagal ja. viena spalva, tada turesi pavysdeli ir pati suprasi kur ideti pilka spalva, pamatysi- visai nesudetinga mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bukasacka @ 2009 06 16, 14:23)
turiu klausima:neriu dukrai suknele,siulai-medvilne ir viskoze puse ant puses.gaunasi  nevienodi stulpeliai  doh.gif  ar isskalbus nerinys susivienodina?(stulpeliai turiu omeny)  dekui  4u.gif

o labai jie nevienodi? g.gif gal foto turi? siaip tai jie ten vos vos nevienodi gal del siulo nelygaus? (kai viskoze apsukta aplink medvilne buna)
Atsakyti
nea,tik siek tiek stulpeliai nelygus,vieni laisvesni, kiti tampriau susineria...galvoju gal kai issiskalbs apsivienodins? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 16, 14:35)
fishke, labu, ka neri?  bigsmile.gif  as tasiuka neriau is situ, tai as jungiau per visa ilgi, nes man be tarpu reikejo, va kas gavos smile.gif user posted image
Piniuke, paziurek schemute, ar ja supranti, ir pabandyk nunerti pagal ja. viena spalva, tada turesi pavysdeli ir pati suprasi kur ideti pilka spalva, pamatysi- visai nesudetinga  mirksiukas.gif
Papildyta:

o labai jie nevienodi?  g.gif gal foto turi? siaip tai jie ten vos vos nevienodi gal del siulo nelygaus? (kai viskoze apsukta aplink medvilne buna)
Paaliau supratau kaip daryti thumbup.gif jetaus kaip man reikai i uzpakali ispirti, tada tik suprantu kaip kas biggrin.gif aciuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 16, 14:21)
Kampuose ir per vidurį.

aš ir taip maniau, bet nepakanka schmoll.gif imu dar per vidurį kur penki stulpeliai g.gif

QUOTE(prunskiene @ 2009 06 16, 14:35)
fishke, labu, ka neri?  bigsmile.gif  as tasiuka neriau is situ, tai as jungiau per visa ilgi, nes man be tarpu reikejo, va kas gavos smile.gif

labu labu tongue.gif neriu........žiūrėsiu kas gausis - norėč suknios, bet gal tempsiu tik iki sijono, nžn dar cool.gif

uij, gerai gavos tavo tašius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 06 16, 14:47)
aš ir taip maniau, bet nepakanka  schmoll.gif  imu dar per vidurį kur penki stulpeliai  g.gif
labu labu  tongue.gif neriu........žiūrėsiu kas gausis - norėč suknios, bet gal tempsiu tik iki sijono, nžn dar  cool.gif

uij, gerai gavos tavo tašius  bigsmile.gif

daryyyk suknia ir rodykis visiem mirksiukas.gif
man patiko, kai susijunge be tarpu is tu kampu susidare pilni skrituliai tokie, tai kaip paziuresi priklauso, galima du rastus iziuret lotuliukas.gif (gaila mano tasius jau beveik sudevetas- laaabai man patiko.. verysad.gif )
Papildyta:
QUOTE(Piniuke @ 2009 06 16, 14:44)
Paaliau supratau kaip daryti  thumbup.gif jetaus kaip man reikai i uzpakali ispirti, tada tik suprantu kaip kas  biggrin.gif  aciuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lotuliukas.gif nusvitimas aplanke. sekmes neriant, sakiau, kad ten nesudetinga
Papildyta:
QUOTE(bukasacka @ 2009 06 16, 14:39)
nea,tik siek tiek stulpeliai nelygus,vieni laisvesni, kiti tampriau susineria...galvoju gal kai issiskalbs apsivienodins? g.gif

tai gali pabandyti meginuka nusinerti ir ji isskalbk, tada viskas bus aisku smile.gif man kazkaip tokios bedos nebuvo, as nelabai galiu ka patarti is patirties..
Atsakyti
Prunskiene jau gavo spargaliuka tai baltai suknytei nuostabyniskai, sake, pamastys ir ateis u patiooobulintu motyvu.

Nes pati sukne, tegu ir masinine, LABAi dailaus silueto.
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 06 16, 14:39)
nea,tik siek tiek stulpeliai nelygus,vieni laisvesni, kiti tampriau susineria...galvoju gal kai issiskalbs apsivienodins? g.gif

šiek tiek tik pasivienodins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 16, 16:02)
Prunskiene jau gavo spargaliuka tai baltai suknytei nuostabyniskai, sake, pamastys ir ateis u patiooobulintu motyvu.

Nes pati sukne, tegu ir masinine, LABAi dailaus silueto.

garsiai nesakyk, tada man tikrai nieko gero neiseis.. schmoll.gif
patobulinimas vyksta regreso keliu kol kas doh.gif
Atsakyti