Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(vilma Liu @ 2009 06 14, 21:30)
Kur gauti tos sukneles schema?


Jei gerai pamenu Jovela nere sia suknele, pabandykite su ja susiekti, sios temos pradzioj yra jos nerta suknele ideta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 06 14, 13:45)
o  as  pradejau nerti sia Lelu suknele jau apacios nemazai nuneriau, bet pabandziau nunerti viena virsutines dalies kvadratuka ir gaunasi labai jau mazas gal mano siulai plonesni, gal kuri turit didesnio kvadratuko schemute ar kitoki virsu daryti g.gif

Laabai grazi suknute. Beje labai tinka ir juodai baltam variantui.
Stai keletas pavyzduku
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutės,
na, kadangi čia daugiausia lankausi - prašau jūsų pagalbos. Gal galite pasakyti, kaip nerti šią gėlytę? Nesuprantu, kai ten tą vietą išnerti, kur tas užsukimas su rodyke? O kad ir rusiškai suprantu, bet čia man kažkaip neaišku...
Ačiū 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Nu tik niekaip nesuprantu, kodėl man nuotrauką aukštyn kojom įdeda... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvelė: 14 birželio 2009 - 22:55
QUOTE(saulxx @ 2009 06 14, 18:15)
va kaip man gaunasi pas Lelu kvadratukas telpa 5juostelese, o pas mane 3juostelese, tai tu kvadratuku reikes dvigubai daugiau g.gif


Pabandykite sudėti du siūlus ir nerti storesniu vąšeliu. Gal labiau patiks smile.gif

Žuvele, iš aprašymo atrodo, kad tai jungiamasis stulpelis. Kiek supratau, reikia sujungti paskutinį stulpelį su pirmu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieszka.v: 15 birželio 2009 - 10:01
Ačiū už atsakymą, bet aš vis vien nesuprantu, kaip man tada nerti, kai nuneriu tą gėlytę? Į kur man tuos tupelius nerti, nes nėra pynutės? g.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 06 15, 10:55)
Pabandykite sudėti du siūlus ir nerti storesniu vąšeliu. Gal labiau patiks  smile.gif

Žuvele, iš aprašymo atrodo, kad tai jungiamasis stulpelis. Kiek supratau, reikia sujungti paskutinį stulpelį su pirmu.

Atsakyti
Sveikutės, ar dedate užtrauktukus į sukneles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 15, 15:34)
Sveikutės, ar dedate užtrauktukus į sukneles  blush2.gif

Ne.
Atsakyti
Suknelių temai į temą drinks_cheers.gif
Mano paskutinis darbas, skirtas vasaros pajūriui 4u.gif Komplektas: suknelė+rankinukas drinks_cheers.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Capricorn super darbelis, o jau sukneles dailumas thumbup.gif , o jau rankine kokia pasakiska, pati svajoju panasia nusinerti wub.gif
Paprasysiu rastelio tradiciskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 06 15, 17:27)
Capricorn super darbelis, o jau sukneles dailumas thumbup.gif , o jau rankine kokia pasakiska, pati svajoju panasia nusinerti  wub.gif
Paprasysiu rastelio tradiciskai ax.gif

raštelis paprastas iš vienos akies trys stulpeliai su užmetimu, 1 akis tarpe ir vėl tyrs stulpeliai su užmetimu, tada žema akis ir vėl iš naujo...blogoj pusėj grįžtant stulpiukai daromi į žemąją akį mirksiukas.gif
Atsakyti
Capricorn - pasakishkas darbelis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2009 06 15, 18:46)
Capricorn -  pasakishkas darbelis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti