Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

o as pradejau nerti sia Lelu suknele jau apacios nemazai nuneriau, bet pabandziau nunerti viena virsutines dalies kvadratuka ir gaunasi labai jau mazas gal mano siulai plonesni, gal kuri turit didesnio kvadratuko schemute ar kitoki virsu daryti g.gif

user posted image
Atsakyti
Kristinakristina labai dekoju uz gelyte schemute 4u.gif net seile nutyso pamacius koks grozis is tokiu gelyciu gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 06 14, 13:45)
o  as  pradejau nerti sia Lelu suknele jau apacios nemazai nuneriau, bet pabandziau nunerti viena virsutines dalies kvadratuka ir gaunasi labai jau mazas gal mano siulai plonesni, gal kuri turit didesnio kvadratuko schemute ar kitoki virsu daryti g.gif

user posted image

O gal turi to kvadračiuko schemutę? Aš neberandu kur išsisaugojus turėjau.... doh.gif O pas mane jau pernai metais nugaros pusę padaryta.... Šiemet panorau ją dabaigt blush2.gif
Atsakyti
Aš turiu išsisaugojus tokią kvadračiuko schemą.Tik ,turbūt baisiai didžiūūūlė blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Fiona - ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 06 12, 23:36)
Labuxxx smile.gif nespeju su jusu greiciais ir ispudingais darbais,bet pasirodau savo suknia
user posted image


labai gražu wub.gif
gal gali pasakyti kiek ir kokių siūlų sunaudojai suknelei? turiu kažkur juodos mocheros, bet bijau, kad suknelei neužteks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 06 14, 16:26)
Aš turiu išsisaugojus tokią kvadračiuko schemą.Tik ,turbūt baisiai didžiūūūlė blush2.gif
user posted image


as pagal sita neriau tai gavosi toks mazas kvadratukas, gal pabadyti is storesniu siulu g.gif
Atsakyti
va kaip man gaunasi pas Lelu kvadratukas telpa 5juostelese, o pas mane 3juostelese, tai tu kvadratuku reikes dvigubai daugiau g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulxx: 14 birželio 2009 - 17:16
QUOTE(saulxx @ 2009 06 14, 18:15)
va kaip man gaunasi pas Lelu kvadratukas telpa 5juostelese, o pas mane 3juostelese, tai tu kvadratuku reikes dvigubai daugiau g.gif


Bet tai gal nieko blogo, žiūrėsis tikrai gražiai 4u.gif Tik kad darbo dvigubai daugiau doh.gif
Atsakyti

Sveikutes, gal kas iziurit kaip nusinert sita grozi, ar bent kazkokia panasaus.

user posted image
Atsakyti
[quote=Jovela,2009 06 14, 20:11]
Sveikutes, gal kas iziurit kaip nusinert sita grozi, ar bent kazkokia panasaus.

labas, neturiu schemu sitokio grozio, bet manau nerimo principas panasaus i sios sukneles , paziurek pas rusaites siame psl http://club.osinka.r...-56530?&start=0

t.y nuneriamas apskritas ornamentas ir jungiamas su keturkampiu, gaunasi a lia rombas (pati dabar neriu , aisku su ivairiais pakoregavimais pgl. figura blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 06 12, 12:59)
.

user posted image

mergaites visgi bandysiu si grozi nert, dabar prasau patarti kiek man gali prireikti siuliuku, mano ugis 177, jos noreciau truputi auksciau keliu  g.gif  kazi kiek kamuoliuku pirktis? aciu uz patarimus  4u.gif

Kur gauti tos sukneles schema?
Atsakyti