Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Labas vakaras, merginos 4u.gif jetaus kokiu cia grozybiu pas jus prisiziurejau ir pagalvojau, kad pats metas ir man jungtis i si nerimo - mezgimo - ir visu kitu grozybiu kluba thumbup.gif tiek sukneliu maciau graziu, taciau pradziai turbut meginsiu skriste nusinerti, kaip tik sitoj temelej pamaciau nesvietisko grozio skraiste (tokia is roziniu ir pilku siulu nerta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ren@t@ @ 2009 06 12, 13:14)
[img]


Mano naujausias darbelis. Is uosvio gavau naturaliu lininiu siulu. Truksta tik kaspino po krutine, nespejau pasisiuti. Visa menesi vargau kol nusineriau... Man kazko truksta, tikiuosi, kad kaspinas viska gelbes.


Na tokia seksi suknele. Manau, kad jei koki grazu pakabuokli ant kakliuko uzsinertum, auskarai ir grazus bateliai, tai tiesiai baliun user posted image
Atsakyti
Kur rasti tos baltos gražuolės schemą?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 12, 18:46)
Taigi vąšelį į rankas ir pirmyn..  mirksiukas.gif

O jetus... doh.gif Negaliu pradet dabar, dar neriu sitauser posted image
Ka tik baigiau dukrai skraiste gimnazijos isleistuvems, dar bliuze yra pradeta, rankoviu truksta...vienzo, jau dukra juokesi, kad barbe devyndarbe su nebaigtais darbais.. blush2.gif
Bielra, bet ji pas mane toookia plati palyginus su tavaja. g.gif Cia suknutes apacia pas mane- 7 gelytes. g.gif Negi as tokia stora?O gal as cia kazka ne taip pridirbau? Siap tai as neriu siauro silueto sarafana, apacioj bus 3 eiles geliu. Noriu kazka panasaus..
user posted image

QUOTE(neramuole @ 2009 06 12, 20:30)
aciu mergaites, ryt nusiperku siulus ir kimbu i darba, jei nesigaus pas jus atmausiu pagalbos  ax.gif

Cia merginos super, padeda kuom gali.

QUOTE(Piniuke @ 2009 06 12, 21:11)
Labas vakaras, merginos  4u.gif jetaus kokiu cia grozybiu pas jus prisiziurejau ir pagalvojau, kad pats metas ir man jungtis i si nerimo - mezgimo

Malonu malonu, as irgi katik skraiste baigiau. Esu patenkinta patenkinta. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 12 birželio 2009 - 23:25
Labuxxx smile.gif nespeju su jusu greiciais ir ispudingais darbais,bet pasirodau savo suknia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 06 13, 00:36)
Labuxxx smile.gif nespeju su jusu greiciais ir ispudingais darbais,bet pasirodau savo suknia

oho unsure.gif tokia paslaptinga ir subtili rolleyes.gif grazu
o ir tas svarkelis-rankoves tiap gerai sugalvotos, bent jau foto atrodo kaip suknyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 13 birželio 2009 - 07:14
QUOTE(sagdo @ 2009 06 13, 00:36)
Labuxxx smile.gif nespeju su jusu greiciais ir ispudingais darbais,bet pasirodau savo suknia


bigsmile.gif Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kristinakristina kokia grazia suknele neriate wub.gif Norejau paprasyt gelyciu schemutes 4u.gif

Sagdo labai daili suknele ir tos rankoves labai gera mintis, visai kita vaizda suknutei suteikia, as labai grazu ir su trumpom rankovem, bet kuo daugiau variaciju galima, tuo geriau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 05 16, 19:56)
Mano naujausias darbas blush2.gif
user posted image
user posted image

Labai grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 06 12, 23:00)

Bielra, bet ji pas mane toookia plati palyginus su tavaja. g.gif Cia suknutes apacia pas mane- 7 gelytes. g.gif Negi as tokia stora?O gal as cia kazka ne taip pridirbau? Siap tai as neriu siauro silueto sarafana, apacioj bus 3 eiles geliu.


Kaip gražiai gaunasi... wub.gif , super!
Mano persikiuko apačia iš 10 gėlyčių.. Jei nori siauro siliueto, tai pamatuok per klubus kiek reikia ir viskas.. Bet matau, kad atskirai jas neri.. Aš tai iš karto jungdavau.. ax.gif

Sagdo.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 13 birželio 2009 - 16:34
Sagdo, tavo suknelė super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 06 13, 11:47)
Kristinakristina kokia grazia suknele neriate wub.gif  Norejau paprasyt gelyciu schemutes 4u.gif

Prasom, 4u.gif cia Bielros gelytes. mirksiukas.gif user posted image
[quote=bielra,2009 06 13, 17:34]
Kaip gražiai gaunasi... wub.gif , super!
Mano persikiuko apačia iš 10 gėlyčių.. Jei nori siauro siliueto, tai pamatuok per klubus kiek reikia ir viskas.. Bet matau, kad atskirai jas neri.. Aš tai iš karto jungdavau.. ax.gif
Aciu aciu. aciuks.gif
Oi, tai manoji is viso is 14 gelyciu blink.gif , reik ziuret, gal per placiai...As net sujungt vaseliu nemoku - susiunu paprastu siulu. blush2.gif Gal kada nors ismoksiu, bet kol kas man dar aukstas pilotazas... blush2.gif
Atsakyti