Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

gadget3 - grozis nerealus user posted image, bet idomu kaip apvilktuke atrodo. Lauksim pasidemonstravimu
Atsakyti
Prisižiūrėjau visokių grožybių, tai dabar rankos niežti ką nors nerti. Vakar siūlus nusipirkau kažkokie Doppio Rito RTO fillati. Nelabai draugauju su vašeliu, tai neįsivaizduoju ar viengubu, ar dvigubu siulu nerti, nei kokiu lengvesniu rašteliu bandyti. Gal kitai vasarai nunarpliosiu ką nors g.gif
Atsakyti
Gadget 3 ir as paveluotai sveikinu, giriu ir visaip kaip apakus sedziu thumbup.gif . o dar kai paskaiciau aprasyma - visai apakau, kokia pas zmones vizija buna ir is ko gimsta sukne bigsmile.gif . nerealu.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 12, 11:29)
Gadget 3 ir as paveluotai sveikinu, giriu ir visaip kaip apakus sedziu thumbup.gif . o dar kai paskaiciau aprasyma - visai apakau, kokia pas zmones vizija buna ir is ko gimsta sukne bigsmile.gif . nerealu.

Akire o kaip tavo gimdymas?????wink.gif
Atsakyti
.

user posted image

mergaites visgi bandysiu si grozi nert, dabar prasau patarti kiek man gali prireikti siuliuku, mano ugis 177, jos noreciau truputi auksciau keliu g.gif kazi kiek kamuoliuku pirktis? aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
user posted image

http://public.fotki....-sau/nauja.html


Mano naujausias darbelis. Is uosvio gavau naturaliu lininiu siulu. Truksta tik kaspino po krutine, nespejau pasisiuti. Visa menesi vargau kol nusineriau... Man kazko truksta, tikiuosi, kad kaspinas viska gelbes.

p.s. tikriausiai nemoku ikelti foto, tai dar nuoroda idedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ren@t@: 12 birželio 2009 - 12:16
QUOTE(neramuole @ 2009 06 12, 12:59)
.

user posted image

mergaites visgi bandysiu si grozi nert, dabar prasau patarti kiek man gali prireikti siuliuku, mano ugis 177, jos noreciau truputi auksciau keliu  g.gif  kazi kiek kamuoliuku pirktis? aciu uz patarimus  4u.gif


Neramuole, manyciau koių 400gramu:)
MAždaug, dar ir nuo metražo priklauso.
MAno ta auksinukė svėrė 350 g. O dabar neriu žydra tai manau išseis kiek daugiau pirkausi 400g. Aš pirkčiau 400g ,kad nepritruktu:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 12, 11:33)
Akire o kaip tavo gimdymas?????wink.gif

neklausk, graziai guli nepabaigta ant sekcijos ir naglai akis bado. dvi dienas kaulus lauze nezinau ar nuo oro ar nuo ligos(rado man chroniska angina su zaidelem, net nezinau normaliai ka tai reiskia) tai aisku pralakstau visvien visa diena per laukus, o vakare jau lovikej vartaus...nesineria juodai. bet kraunuos dabar manta i kaima savaitgaliui, busiu be rysio, t.y. be intiko, uztat su sukne 'dantyse'. jau mastau kiba kieno prasyt kad rankoves nunertu, turiu tokia mergina kaimuky, bet bijau kad nerimas labai skirsis, ji profe, o as ne....vienu zdoziu kada nors isgimdysiuuuuuu lotuliukas.gif

QUOTE(neramuole @ 2009 06 12, 12:59)
mergaites visgi bandysiu si grozi nert, dabar prasau patarti kiek man gali prireikti siuliuku, mano ugis 177, jos noreciau truputi auksciau keliu  g.gif  kazi kiek kamuoliuku pirktis? aciu uz patarimus  4u.gif

pernai neriau viena sukne tokia zydra nu neturiu foto su ja, bet buvau cia idejus i temike , tai suejo 3 maxi.pas mane virsus gal kiek atviresnis buvo.
ugis tai ugis, plotis irgi labai svarbu... biggrin.gif vienu zodziu 4 tikrai uzteks po 100g 565m.
Papildyta:
QUOTE(ren@t@ @ 2009 06 12, 13:14)
user posted image

http://public.fotki....-sau/nauja.html
Mano naujausias darbelis. Is uosvio gavau naturaliu lininiu siulu. Truksta tik kaspino po krutine, nespejau pasisiuti. Visa menesi vargau kol nusineriau... Man kazko truksta, tikiuosi, kad kaspinas viska gelbes.

p.s. tikriausiai nemoku ikelti foto, tai dar nuoroda idedu smile.gif

labai faina suknike ir virsutine dali taip gerai sumastei. gal ir kaspinas tiktu arba kokia gelyte. man kazko noretus ryskesnio - gal karoliu kokiu.
Atsakyti
siaip galvojau pamusala deti tik po nerta dalim, bet kazkaip krutine labai atvira gavosi, o as taip nemegstu. galvoju is karto po krutine risti koki kaspina is tos pacios medziagos kaip pamusala siuvausi... na dar pamastysiu ir kai jau bus visai isbaigtas parodysiu. Tiesiog labai norejosi pasigirti, nes visa menesi vargau: neriau ir ardziau, ardziau ir neriau...

Dar tu lininiu siuliu liko vienai suknelei, tik dar nesugalvojau kokia cia nusinerus... gal kas ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(ren@t@ @ 2009 06 12, 16:09)
siaip galvojau pamusala deti tik po nerta dalim, bet kazkaip krutine labai atvira gavosi, o as taip nemegstu.
Dar tu lininiu siuliu liko vienai suknelei, tik dar nesugalvojau kokia cia nusinerus... gal kas ka patartumet?

O as pagalvojau, kad cia toks sumanymas. thumbup.gif Toks derinys - kuklutis linas ir blizgus silkas, labai grazu.

Man tai mintyse ta Bielros rodyta roziniai-persikine suknele, kur truputuka plateja zemyn...neduoda ji man ramiai miegoti...
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 06 12, 16:42)
Man tai mintyse ta Bielros rodyta roziniai-persikine  suknele, kur truputuka plateja zemyn...neduoda ji man ramiai miegoti...


Taigi vąšelį į rankas ir pirmyn.. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu mergaites, ryt nusiperku siulus ir kimbu i darba, jei nesigaus pas jus atmausiu pagalbos ax.gif
Atsakyti