Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(enenes @ 2009 06 10, 00:03)


kokia suknele bigsmile.gif thumbup.gif
o koks cia rastas, gal shemute galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 09, 23:03)

OHOOOOOOOOO thumbup.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 06 10, 07:50)
Enenes- puiku user posted image

mano reakcija kaip tavo smailiko
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 09, 23:03)


na jo... toks vaizdas kad prasidejo konkursas "kieno suknute grazesne" super - kaip is pelenes pasakos, kai kukli mergina virsta i gulbe wub.gif labai dailu wub.gif
Atsakyti

Vienžo, štai ir mano suknia atsigulus biggrin.gif , pašvysčiosiu šeštadienį aš su ja, mažum ir nuotraukų bus (vyriškis daba nefotyja, nes įsižeidė, kad paburbėjau apie nekokybiškas foto, kur fono laaaaabai daug).

Suderinau sukniai du variantus: vienas su diržu ir šviesiu pasijoniu

user posted image

user posted image čia matosi forma, o čia - user posted image - ir raštas, ir pasijonis biggrin.gif

Kitas - su korsetuku ir juoda irgi asimetriška pasukne

user posted image
Atsakyti
GRIŪK IR NESIKELK. ARba prisikelk ir vėl griūk nuo grožio.....
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 09, 23:03)

VAU thumbup.gif
Atsakyti
Kiek daug graziu suknuciu per kelias dienas atsirado forume, yra tikrai kuo pasigrozeti smile.gif Matosi, kad laikas veltui nebuvo leidziamas lyjant biggrin.gif
enenes suknele tikrai pasakiska, ir spalva, ir rastas wub.gif thumbup.gif
gadget3 suknele labai grazi, ir labai graziai atrodo tiek su sviesiu pasijoniu, tiek su tamsiu thumbup.gif wub.gif Kaip vienam rubui sugalvojote tikrai daug apsirengimo variantu thumbup.gif
Atsakyti
gadget3 kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif , kaip ingriduska sakė griūk negyvas koks grožis ir orginalumas!
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 09, 23:03)


tai jau tikrai, plaukai ir man pasistojo, koks grozhis wub.gif wub.gif wub.gif o jau kiek laiko ir kantrybes reikejo thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 06 10, 11:35)
Vienžo, štai ir mano suknia atsigulus biggrin.gif , pašvysčiosiu šeštadienį aš su ja, mažum ir nuotraukų bus (vyriškis daba nefotyja, nes įsižeidė, kad paburbėjau apie nekokybiškas foto, kur fono laaaaabai daug).

Suderinau sukniai du variantus: vienas su diržu ir šviesiu pasijoniu



na tikrai jus duodat vaizdu - super darbai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 10, 00:03)


Labai labai grazi suknute wub.gif wub.gif wub.gif ir kiek darbo daug ideta. Saunuole ENESES thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 10, 12:35)
Vienžo, štai ir mano suknia atsigulus biggrin.gif , pašvysčiosiu šeštadienį aš su ja, mažum ir nuotraukų bus (vyriškis daba nefotyja, nes įsižeidė, kad paburbėjau apie nekokybiškas foto, kur fono laaaaabai daug).





O kas cia per superinis grozis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif tobulybiu tobulybe, net baltai uzpavydejau. Nuostabi, faltastiska, nepakartojama, laukiu foto ant modeliuko,nes tada manau tikrai teks nuo kedes nuvirsti biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 10, 11:35)
Vienžo, štai ir mano suknia atsigulus biggrin.gif , pašvysčiosiu šeštadienį aš su ja, mažum ir nuotraukų bus (vyriškis daba nefotyja, nes įsižeidė, kad paburbėjau apie nekokybiškas foto, kur fono laaaaabai daug).

Suderinau sukniai du variantus: vienas su diržu ir šviesiu pasijoniu



va cia tai sedevras nu net nerandu zodziu apsakyti savo susizavejimui... tai dedu ziurkiuuser posted image nors jis ir nuvalkiotas, bet visiskai atitinka man reakcija unsure.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
ingriduska, desrele-lt, jurgičiukas, X-iuke, Jovela, Zuviukas:) - AČIŪ


Man mano suknia irgi patinka, ir LABAI malonu matyt kitų reakciją tokią teigiamą biggrin.gif

Labai labai popietinės kavos? user posted image Einu IDĖJOS vasarinei lengvai sukniai. Priejūrinei/paežerinei. Žiūrėsiu, galvosiu, dalinsiuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 10 birželio 2009 - 15:47