Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(bielra @ 2009 06 09, 11:04)
Na kaip smagu girdėt, kad kažkas serga..  biggrin.gif už mano sėkmę..  wub.gif
Dėliojasi tos gėlytės.., pasidariau iškarpa to skeltuko, susidėliojau detalytes ir gal šiandien jau pabandysiu jas jungti..

O liga manęs nepalieka..  verysad.gif , užsirašiau pas gydytoją šiandien, nes bijau plaučius pamesti, be antibiotikų matyt neišsiversiu..  unsure.gif

Jolitag.., padirbėjai iš peties..  thumbup.gif


LAikykis. Psveiksi. O dėl suknios labai labai džiaugiuosi smile.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 06 09, 11:57)
Kaip miela sugrįžti į vieną mėgstamiausių temelių ir pamatyti pažįstamus asmenis.  wub.gif

Atitrūkau aš nuo suknelių paskutiniu metu. Įsimylėjau virbalus, siuvinėjimą ir daug kitų dalykų. Bet vėl noriu grįžti į doros kelią. Va, kas planuose.

user posted image


Smagu ,kad kelią radai smile.gif Nors kaip supratau pkankamai doram nuklydime buvai:)

QUOTE(Akire3 @ 2009 06 09, 12:02)
vat ryskumo ir as noriu. noriu tos linines ir noriu dar kokios nors ryskiai raudonos su viskoze. tik kam man ju tiek, nezinau...
beje sedziu irgi ant antibu, bandziau savavaliskai nutraukt, tai liga atsinaujino...o nenoriu vaistu  juodai...bet atsiprasiau as ju ir toliau geriu. amgina kazkokia is kaimo parsiveziau, be temp be slogos, bet svarbu gerkle ir tuos burbulus joje baisiai skauda, nieko ryt negaliu. apsimetu visvien kad nesergu. bet KUR TA SILTOJI VASARAAAAAAAAAAAAAAAA ?



NUSIPIRKAU siūlus, įsivaizduoju kad jie tokie kaip Bielros Persikiuko, mano meilės:)))
LAiminga, apsipatenkinusi parlėkiau smile.gif 10 kamuoliukų po 50 g Perle S
Atsakyti
dar viena,šį kart paprastutė juodukė
user posted image
Atsakyti
Labai jau daili wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 09, 12:30)
Labai jau daili  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Komplimentai Viliuteeei 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee Kokia grazi suknele jusu smile.gif Man labai patiko, norejau pasiteiraut is kokius siulu nerta ir kiek gramu prireike? 4u.gif
Atsakyti
MAtyt tikra tiesa, kad grožis paprastume
Viliuteee
LAbai nepaprastai gražuolė
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 09, 13:25)
dar viena,šį kart paprastutė juodukė


Nors ir paprasta, bet labai graži ir stilinga bigsmile.gif
Atsakyti
Viluteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, GROŽIS wub.gif juodai gražus biggrin.gif

Taigi vagi nagi, jau turiu organzos pasijonio tobulinimui, ale bet nu tačiau mano kūrinys visai paprastas, nesinervykit gerbiamosios (Ugninei Ingriduskai - atskiras VYTAUTO puslitriukas ramybei), kai tik - tai iškart ČIA bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 birželio 2009 - 13:53
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 09, 14:39)
Viluteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, GROŽIS wub.gif juodai gražus biggrin.gif

Taigi vagi nagi, jau turiu organzos pasijonio tobulinimui, ale bet nu tačiau mano kūrinys visai paprastas, nesinervykit gerbiamosios (Ugninei Ingriduskai - atskiras VUTAUTO puslitriukas ramybei), kai tik - tai iškart ČIA bus.

smile.gif smile.gif
Atsakyti
Viliuteee - va tokios suknelės ir yra gražiausios, paprastos, moteriškos - ko daugiau ir benorėt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.. 4u.gif

Juodasis grožis - mano... didis.gif cool.gif Ačiū Viliuteee'i.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 09, 13:25)
dar viena,šį kart paprastutė juodukė
[


O gal raštelis po ranka kur yra to ažūro ??
Atsakyti
ačiū visoms visoms, 4u.gif
o šitas paprastas grožis pačios rytorasos išsirinktas. thumbup.gif Puikus skonis.Labai sutinku su ja,ir man gražu tai ,kas paprasta ax.gif
Nors vargelio buvo tikkrai nemažai,kol atitaikiau tinkamą raštą ir siūlų storį ir įtikau išrankiajai klientei biggrin.gif
Atsakyti