Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Violetinumas išdžiuvo biggrin.gif

Ir foto truputį turiu, bet reikia patobulint pasuknę tiuliu, mat sijonas turi būt labiau varpelis.
Papildyta:
BETgi kieeeek suknių užderėjo - bene vasara, baliai (patiko Žuviuko fuotuo šokyje, tai sukniai priedų nereikia - tik pasuknės ir linkmosios žuvelės smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 08, 20:40)
labas pupos, as gedingai prisipazistu, kad dar nugaroj krapstaus, liko visai nedaug, bet darau jau be uzsidegimo.tik tam kad pabaigt, gal finalas ir dziugins..ai svarbu judu i prieki

O tu vargo vakariene...nu svarbu judi i prieki. O rezultatas, tai tikrai bus super.
Lauksim pasirodymo.
QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 21:07)
Na,idedu be tos pasukneles.
gal patarsit kokios spalvos pasuknele daryt?is kokios geriau medziagos ir kokio ilgio?

Labai labai grazu. wub.gif Grazus darbas, grazi suknele. clap_1.gif
As tai labiausiai megstu pasukneles tos pacios spalvos, tik va, kartais sunku splava atiderint.



Laukiu violetines.
ploja.gif
Atsakyti
AKIRE.
O kur entuziazmas.....
Prašom pasikviesti įkvėpimą , dakalti ir labai laukiu galutinio rezultato:)


GADGET3 Išvesi iš proto....smile.gif

Jolitag,
kol buvo ne ant kūno aš irgi maniau kad ji virš kelių, todėl labai nustebau ,kai pamačiau tavo darbo apimtis...eina sau tiek nunerti.
Šaunuole
Gėlytės labai papuošia suknią aš jų netgi dar kažkur norėčiau ant tos suknios..
Pasuknelė tikrai tiks tiek balta tiek žydra:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 09, 11:07)

Gėlytės labai papuošia suknią aš jų netgi dar kažkur norėčiau  ant tos suknios..
Pasuknelė tikrai tiks tiek balta tiek žydra:)

galvojau ir as dar kazkur prilipint tu geliu,bet kazkaip nepriderinau.....
Dekui uz ivertinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 09, 10:07)
AKIRE.
O kur entuziazmas.....
Prašom pasikviesti įkvėpimą , dakalti ir labai laukiu galutinio rezultato:)

labas, entuziazmas isgaraves juodai, dirbu atbulais nagais kaip sakant...vakar buvo draugiu burys, visos kad ciupineja, zavisi, o man jau tikrai nusibodus...bet uzsispyriau as ja pribaigt ir pabaigsiu...turbut paskui dziaugsiuos ir vaidnsiu...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 09, 10:27)
labas, entuziazmas isgaraves juodai, dirbu atbulais nagais kaip sakant...vakar buvo draugiu burys, visos kad ciupineja, zavisi, o man jau tikrai nusibodus...bet uzsispyriau as ja pribaigt ir pabaigsiu...turbut paskui dziaugsiuos ir vaidnsiu...

Aš kažkaip gal iš viso pirmą kartą džiaugiuosi, net viliuosi jog nešiosiu.
O pas mane entuziazmas ant BANGOS, neriu įsijuosusi žydrąją ir dar pirdolinsiu siūlų savo tokių le oranžinių...nieko geriau neradau, spalvos tema:) O noriu ryškumoooooo mirksiukas.gif wub.gif

BIELRA, kaip tau sekasi, kaip tau tos gėliukės dėliojasi ir kaip su liga, ar paliko ji tave????
LAbai sergu už tavo sėkmęsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovela @ 2009 05 17, 22:31)
Kepuryte neriau pagal schema is temos kepurytes, bet krasteli neriau kaip suknyte, nezinau ar cia galima ikelt, ar nesupyks kitos auksarankes, O balta suknute neriau is nuotraukos, ji labai paprastute ir tikrai greitai ir lengvai neriasi, galiu ikelt tik didesne orginalo nuotrauka .
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Pilvuko itraukt labiau negalejau nes buvau tik prieš mėnesį pagimdžius dukrytę smile.gif

A sirig tokios noreciau!!!!!
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 09, 09:35)
BIELRA, kaip tau sekasi, kaip tau tos gėliukės dėliojasi ir kaip su liga, ar paliko ji tave????
LAbai sergu už tavo sėkmęsmile.gif



Na kaip smagu girdėt, kad kažkas serga.. biggrin.gif už mano sėkmę.. wub.gif
Dėliojasi tos gėlytės.., pasidariau iškarpa to skeltuko, susidėliojau detalytes ir gal šiandien jau pabandysiu jas jungti..

O liga manęs nepalieka.. verysad.gif , užsirašiau pas gydytoją šiandien, nes bijau plaučius pamesti, be antibiotikų matyt neišsiversiu.. unsure.gif

Jolitag.., padirbėjai iš peties.. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip miela sugrįžti į vieną mėgstamiausių temelių ir pamatyti pažįstamus asmenis. wub.gif

Atitrūkau aš nuo suknelių paskutiniu metu. Įsimylėjau virbalus, siuvinėjimą ir daug kitų dalykų. Bet vėl noriu grįžti į doros kelią. Va, kas planuose.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 09, 10:35)
Aš kažkaip gal iš viso pirmą kartą džiaugiuosi, net viliuosi jog nešiosiu.
O pas mane entuziazmas ant BANGOS, neriu įsijuosusi žydrąją ir dar pirdolinsiu siūlų savo tokių le oranžinių...nieko geriau neradau, spalvos tema:) O noriu ryškumoooooo mirksiukas.gif  wub.gif


vat ryskumo ir as noriu. noriu tos linines ir noriu dar kokios nors ryskiai raudonos su viskoze. tik kam man ju tiek, nezinau...
beje sedziu irgi ant antibu, bandziau savavaliskai nutraukt, tai liga atsinaujino...o nenoriu vaistu juodai...bet atsiprasiau as ju ir toliau geriu. amgina kazkokia is kaimo parsiveziau, be temp be slogos, bet svarbu gerkle ir tuos burbulus joje baisiai skauda, nieko ryt negaliu. apsimetu visvien kad nesergu. bet KUR TA SILTOJI VASARAAAAAAAAAAAAAAAA ?
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 08, 22:04)
Violetinumas išdžiuvo biggrin.gif

Ir foto truputį turiu, bet reikia patobulint pasuknę tiuliu, mat sijonas turi būt labiau varpelis.
Papildyta:
BETgi kieeeek suknių užderėjo - bene vasara, baliai (patiko Žuviuko fuotuo šokyje, tai sukniai priedų nereikia - tik pasuknės ir linkmosios žuvelės smile.gif )

lotuliukas.gif ka jau cia kuklintis... pasiutusios zuveles lotuliukas.gif thumbup.gif ir beje sita pasiusuti zuvele taip susizavejo Bielros juodai baltaja suknele, kad pasiutusiai tokios uzsimane... Si karta mano muza butent ji... smile.gif
tik suknyte pas mane bus kitokiu rastu ir kitokiom spalvom rolleyes.gif jau planas yra - reikia kitus darbelius pasibaigti ir kibsim i darba thumbup.gif drinks_cheers.gif
kaip tik gulejo spintoj dvieju spalvu siulai - turbut lauke savo prasmingos eiles...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 09 birželio 2009 - 11:11
QUOTE(Asora @ 2009 06 09, 11:40)
A sirig tokios noreciau!!!!!


Tai prasom prasom pora savaiteliu panersi ir turesi smile.gif
Atsakyti