Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(desrele-lt @ 2009 06 08, 14:00)
jolitag labai daili suknute, ir man noretusi ja pamatyti ant modelio ax.gif  smile.gif

reiks matyt be pasukneles prademonstruot biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 13:11)
reiks matyt be pasukneles prademonstruot biggrin.gif  ax.gif

jolitag.
LIUKS, gražu, LAUKIAM LAUKIAM demonstracijos ir be pasukneliųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 06 08, 10:14)
Gražu, kruopštu, išbaigta  wub.gif

drinks_cheers.gif
panelė Prym, wub.gif wub.gif kiek maciau visi darbeliai laaabai profesionalus.
QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 12:33)
sveikos.Va ir maniskes pabaigtuves.

Kaip grazu, spalvike thumbup.gif is tolo sviecia . Laukiu demonstracijos, man grazu ir bepasukneles. rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 06 07, 20:50]
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)

Nuostabi suknele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole, labai dailus kruopstus ir nepriekaistingas darbelis. As taip pat apie auksinuke vis pasvajoju, bet manau dar jai teks palaukti kelis metus. Bet taviske tikrai superine, gali didziuotis drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Jovela,2009 06 08, 16:07]
[quote=ingriduska,2009 06 07, 20:50]
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)

Nuostabi suknele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole, labai dailus kruopstus ir nepriekaistingas darbelis. As taip pat apie auksinuke vis pasvajoju, bet manau dar jai teks palaukti kelis metus. Bet taviske tikrai superine, gali didziuotis drinks_cheers.gif
[/quote]
KAIP AČIŪ blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif gal galetum greiciau pademonstruot ja ant modelio, manau cia pasuknes net nereikia pakankamai tankus rastelis, laukiu nesulaukiu kada pasidemonstruosi, suknyte puiki, fantastiska, nereali, taip jos uzsimaniau siai vasarai, dabar negalesiu uzmigt smile.gif


QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 13:33)
sveikos.Va ir maniskes pabaigtuves. biggrin.gif pasukneles nera,tai ne ant modelio blush2.gif
user posted image


Papildyta:
Nera uz ka kai taip grazu ir girt norisi smile.gif



QUOTE(ingriduska @ 2009 06 08, 17:12)
KAIP AČIŪ blush2.gif  wub.gif


Papildyta:
[quote=neramuole,2009 06 07, 20:24]
[quote=bielra,2009 06 07, 18:22]
Ingriduska, neramuole.. štai dar viena suknelė Jūsų galvojimams.. wub.gif thumbup.gif

koks grozis bigsmile.gif wub.gif spalvyte mmm wub.gif deja nuo juosteles i virsu man kazka kitaip reiktu, taip tikrai ne mano figurai schmoll.gif dabar nerineju kazka, pratinuos prie vaselio, o veliau manau tos baltosios imsiuos, ja net nakti sapnavau blush2.gif
[/quote]

Imkis drasiai tos baltos ji tikrai paprastute ir lengvai neriasi, ir as ja sapnuodavai, o dabar mielai puosiuosi vasara
Atsakyti
Jolitag - fainuoliška suknytė thumbup.gif Demonstruokis greičiau ant modeliuko - tada ir fasonas labiau išryškės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 06 08, 08:47)
Akire - kiek tau dar liko iki finišo?  mirksiukas.gif  Manau tuoj ir tu mum savo "auksnukės"pristatymą suruoši  biggrin.gif  Laukiam su nekantrumu  4u.gif

Pabaigsiu savo dabar neriamą bliuskelę - šikšnospranį, ir imsiuosi suknelikės... Užazartinat jūs nerealiai  drinks_cheers.gif

labas pupos, as gedingai prisipazistu, kad dar nugaroj krapstaus, liko visai nedaug, bet darau jau be uzsidegimo.tik tam kad pabaigt, gal finalas ir dziugins..ai svarbu judu i prieki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 08 birželio 2009 - 19:40
Na,idedu be tos pasukneles.I apatininkus demesio nekreipkit.Rodau tik suknele biggrin.gif
user posted image

gal patarsit kokios spalvos pasuknele daryt?is kokios geriau medziagos ir kokio ilgio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 08 birželio 2009 - 20:09
Labai faina suknelė. Pasuknelė man būtų graži arba žydra, arba balta.
Jokių apatinių nemačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 21:07)
Na,idedu be tos pasukneles.I apatininkus demesio nekreipkit.Rodau tik suknele biggrin.gif
user posted image

gal patarsit kokios spalvos pasuknele daryt?is kokios geriau medziagos ir kokio ilgio?

kai buvo be modelio man tokia trumpesne pasirode, o cia ir ilgio dar kiek. Labai super suknyte ir spalvyte. pritariu kad pasuknele butu arba zydra arba gal balta, ilgio gali but tik vos zemiau uzpakaliuko.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 08 birželio 2009 - 20:47
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 08, 22:23)

Jokių apatinių nemačiau schmoll.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti