Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 18:50)
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)


bigsmile.gif , tą progą reikia šampės įkalt! thumbup.gif
Viskas čia čiki! Ir rankovės man patinka.. wink.gif Ir netgi pasuknelė šita gerai atrodo..

ŠAUNUOLĖ! 4u.gif

P.S matau Kristinakristina apačioje kabo, bet kad neteršt eterio, tai įmetu nuorodą juodai baltos suknelės.., geresnės neturiu.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 07 birželio 2009 - 18:58
QUOTE(bielra @ 2009 06 07, 19:54)
bigsmile.gif , tą progą reikia šampės įkalt!  thumbup.gif 
Viskas čia čiki! Ir rankovės man patinka.. wink.gif Ir netgi pasuknelė šita gerai atrodo..

ŠAUNUOLĖ!  4u.gif

P.S matau Kristinakristina apačioje kabo, bet kad neteršt eterio, tai įmetu nuorodą juodai baltos  suknelės.., geresnės neturiu..  unsure.gif

ACIU. Busiu atvira, mane ikvepe ja nerti ne ta kur kataloge, ta kuria nunerei tu:)
Ir jei tu sakai kad jai viskas gerai, as tikrai taip irgi manysiu:)
NUsibezdionavau ja nuo tavosios ir cia pirma manio suknele, bet ne paskutine va jau kitos pradzia turiu:)

Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 19:57)

Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 06 07, 20:03]

labai labai graziai atrodo thumbup.gif wub.gif tau labai tinka rolleyes.gif tokios irgi noreciau ax.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 06 07, 18:50]
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)

Na, tikrai liuks atrodai ir ta juoda pasuknelė visai puikiai tinka, netgi sakyčiau paryškina raštą thumbup.gif Tikiuosi ir man pasiseks su šia suknelė, jau ir į pabaigą einu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 19:50)
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)


Labai graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 19:50)
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)

VALIO!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif
Sveikinu su tokia grazia grazios sukneles gaminimo pabaiga thumbup.gif labai labai grazu 4u.gif o cia balionas uz kantrybe, nora ir uzsispyrima 4u.gif
Atsakyti
Ingriduska - liuks thumbup.gif Pagaliau sulaukėm finišo thumbup.gif Kaip Bielra ir sakė - reikia mums šampės user posted image

Bielra - tai sakai džinsinukus panaudosi šiai suknutei? Tai po raudonosios bus kūrinėlis ir sau? mirksiukas.gif Tau turėtų labai tikt šis siluetas... user posted image

Noriu ir aš suknelės user posted image (pas mane irgi stovi viena nebaigta... Bet aš net nežinau ar jos noriu) user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 07 birželio 2009 - 21:05
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 19:50)
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)
Pasukneles dar ieskosiu kitos, bet siaip viskas gavosi, nors nieko nebesitikejau:)

Ingridushka - SUPER, per kancias i zvaigzdes, tikrai ir pasuknele tinka, ir rankoves liuks. as irgi rankoviu iki alkuniu noriu...baltai pavydziu tau finalo, dantis sukandus neriu savaja

QUOTE(bielra @ 2009 06 07, 19:54)
P.S matau Kristinakristina apačioje kabo, bet kad neteršt eterio, tai įmetu nuorodą juodai baltos  suknelės.., geresnės neturiu..  unsure.gif

labai grazi baltai juoduke
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 19:50)
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)



Per kančias - į žvaigždes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šauni suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 07, 19:54)
bigsmile.gif , tą progą reikia šampės įkalt!  thumbup.gif 
Viskas čia čiki! Ir rankovės man patinka.. wink.gif Ir netgi pasuknelė šita gerai atrodo..

ŠAUNUOLĖ!  4u.gif

P.S matau Kristinakristina apačioje kabo, bet kad neteršt eterio, tai įmetu nuorodą juodai baltos  suknelės.., geresnės neturiu..  unsure.gif

kaip tai neterst!!! sitoks grozis privalo i eteri buti paleistas!!!! nzn kai pas ja anksciau praziopsojau user posted imageuser posted imageuser posted image jau net nepatingejau ir ziurkiaus susirasti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2009 06 01, 09:01)
Sveikos,
mano kukli suknelė

Super. Kaip is kokio grozio zurnalo.

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 03, 09:05)
Rodaus serafaniuką dukterėčiai. Gaila, kad kolkas ne modeliuko, nes ten irgi "strainuška"  wub.gif

Labai krupstus ir laaabai dailus darbelis. Gal kada ir ant modeliuko pamatysime.

QUOTE(katuks @ 2009 06 04, 13:22)
na va ir pribaigiau beveik sukneles. sarafaniukus....nešiotojos laimingos

Kai tik pamatau tas mergytes, taip ir baltas pavydas sujama...ir del tokiu graziu mezginiu, ir del tokios geros dievo dovanos, turet ''cielas dvi'' tokias pat dukras. wub.gif
QUOTE(Kiurtė @ 2009 06 04, 15:20)
i...O kol viskas aisku, tai ir snypsciu viena sau tyliai,
...tai man tiek klausimu kyla! O igudzius gaivinti pradejau nuo pacios maziausios seimos nares-spiciukes Mises  biggrin.gif Kai nunarpliojau jai megztinuka, treniruotes tesiau su dukra-mezgiau ta izymuji pilka sarafana...O kai pavyko ir ji siaip taip uzbaigti-ryzausi"auksinei"...

Nu taip panasu i mane... lotuliukas.gif
QUOTE(Kiurtė @ 2009 06 04, 15:44)
Ir mano bus dvispalve,

Bus dar viena ''auksinuke''. thumbup.gif As tai kazkaip nesiriztu jai...Ziuriu kazkaip sunkiai ten visoms su tuo trikampiu, su tuo priekiu...Ai, neriu kazka paparstesnio. Man ir tai aukstas pilotazas. Visa gyvenima daugiau megzdavau, nei nerdavau. Bet nerti gaminiai taip vilioja. Bandau kazka apgaut, kombinuot vaseli su virbalais. Tik bijau, kad graziai gautusi.
QUOTE(Vaima @ 2009 06 05, 07:47)
Aš šaindieną baigiu sūneliui megstuką ir kibsiu suknelės nert  doh.gif , šviečias kelionė vašelis bus pats tas kemperiu važiuojant  krutėt  ax.gif

As i kelione visada pasiimu vaseli. drinks_cheers.gif Man taip patinka kelionej kazka pasikrapstinet - ir laikas greit praeina, ir kazka sukuri. thumbup.gif
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 14:46)
Man tai norisi bent jau kiekvienai savaitės dienai po suknelę...  rolleyes.gif , bet laiko sau nebeturiu..  schmoll.gif
Nežinau ar čia rodžiau, bet parodysiu raudoniukę kokią darau..  mirksiukas.gif  Liko tik gėlytes šone nunerti

As irgi taip noreciau...
Jau seniai pastebejau, kad visos drauges jau apipuostos, ir net ne viena suknia...Saunuole.
Ziauriai grazi bus. Man taip patinka tavo darbai...tokie krupstus, tokie skoningi......ir kur ta griuvanti pele...
QUOTE(La Perla @ 2009 06 05, 16:04)
  as va tokia dabar gaminu :radau beveik tinkamo ugio manekene tai siek tiek parodysiu bendra suknutes vaizda be rankoviu ir be pamusalo ant virsutines dalies dar...

Eina sau... doh.gif Tiksliai nuo kedes nugriusiu...nu jus ir sugebat merginos...
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 05, 16:25)
Kai aš čia užeinu, širdis apsala nuo grožybių, dingsta apetitas ir vis mintyse įsivaizduoju save su -10kg ir su tokiom suknelėm  doh.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Vo vo...as irgi...jau visas Bielros suknias panesiojau mintyse...
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 05, 16:55)
o čia mano paskutinis darbelis,tik dar be pasuknelės ir juostelė netinkama tik dėl bendro vaizdo įverta,Ji turės būti tokios spalvos kaip pasuknelė,dėl kurios spalvos klientė dar tebegalvoja.Mano manekenui suknelė dviem dydžiais per didelė
Bus nuotraukų ir su suknelės šeimininke ax.gif

WAU! Ka as zinau...idomu kiek laiko tokia nert reikia? Labai grazu. wub.gif




Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 06, 21:05)
Jeeeeee,... baigiau savo violetinę suknią assa.gif
Foto bus, kai išdžius.

Sveikinimai 4u.gif ir laukiam fotkiu. mirksiukas.gif
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 06 06, 21:48)
na o as pristatau si karta ne savo, o mano mamos darba blush2.gif man nunerta suknyte - nereali ta mano mama, ar ne? wink.gif

Tikrai nereali. thumbup.gif Tokia vasariska.Grozis... wub.gif
QUOTE(naiste777 @ 2009 06 06, 22:25)
Niu kiek čia grožybių . Ir visko noriu, ir nervas ima, kad laiko neturiu  doh.gif

As tiek svajoniu prisikuriau...turbut viso gyvenimo neuzteks. lotuliukas.gif
QUOTE(bielra @ 2009 06 07, 18:22)
Ingriduska, neramuole.. štai dar viena suknelė Jūsų galvojimams..
user posted image

Ko gero aš jai susigundysiu..  , nes matau mergaitė sėdimąją prilaiko, bet suknelės kritimas ir vos vos išplatėjimas labai gerai atrodo..  mirksiukas.gif

WAU! As irgi tokios noriu! Pas mane irgi tokia sedimoji...man irgi tiks. blush2.gif As seniai svajoju truputuka platejancios ir krentancios...
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 19:50)
Na va mano auksine, visame pabaigtume:)

Nu saunuole! Dideliausi sveikinimai. 4u.gif Kaip supratau vargelio su ja buvo. unsure.gif Bet atrodo tai laaaabai. wub.gif
QUOTE(bielra @ 2009 06 07, 19:54)
P.S matau Kristinakristina apačioje kabo, bet kad neteršt eterio, tai įmetu nuorodą juodai baltos  suknelės.., geresnės neturiu..  unsure.gif

blink.gif ..ir kodel cia tos griuvancios peles nera...
Nu be proto grazi....tokia puosni, tokia elegantiska...seile tista negaliu...
Butinai tokia megsiu...butinai...ir dar ta raudona lengvai krentancia. Cia mano didziausios ateities svajones, kuriu neatsisakysiu...
Mergaites! Visu darbeliai - nerealus! user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti