Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

aciu mergaites uz silta priemima 4u.gif , prasau is kart patarimo, tik atviro, imesiu keleta modeliuku ir pasakykit kuria kaip pradedancioji galiu bandyt imtis nerti, o apie kuria toliau svajot rolleyes.gif
user posted image


user posted image

http://www.public.fo...picture010.html
atsiprasau kad foto skolinuos, bet si suknute labai labai grazi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 07 birželio 2009 - 13:53
Bielra, man tik norėtųsi į tarpą didelių plokščių gėlyčių įkomponuot mažiukių ir iškilių. Tada dings monotonija smile.gif

Aš čia iš kitos temos šiek tiek pavyzdžių atitempiau:

user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Atsakyti
Neramuole, lengva ir ta "skolinta", ten tik stulpelis su uzmetimi, po to kiauri languciai:)
VA geles komponuojamos sunkiau, net nesu bandziusi.
Pirmoji irgi nesunki, bet ten paskaiciuoti tektu, nes rastelis yra.
Imkis Persikiuko, as planuoju ja irgi nerti, o pagal tavo pirmaja ko gero nersiu zydra:)

P.S is kokiu siuliuku nersii?
Atsakyti

Dėkui Niuma už gėlytes.., tiesą pasakius man tie siūlai nepatinka.., tad dabar narplioju iš suknelinių.., vakar iki vėlumos ieškojau tinkamų gėlyčių.., labai primargint nenoriu.., tad dabar penkialapes gėlytes, rutuliukus ir gal dar kokį motyvą pasiimsiu ir viskas.. Jau kaip gausis taip.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 16:06)
Neramuole, lengva ir ta "skolinta", ten tik stulpelis su uzmetimi, po to kiauri languciai:)
VA geles komponuojamos sunkiau, net nesu bandziusi.
Pirmoji irgi nesunki, bet ten paskaiciuoti tektu, nes rastelis yra.
Imkis Persikiuko, as planuoju ja irgi nerti, o pagal tavo pirmaja ko gero nersiu zydra:)

P.S is kokiu siuliuku nersii?


apie maxi galvoju g.gif kol kas visiskai zalia esu su daug daug noro 4u.gif
Atsakyti
INFO - po kiek didmenininkai is Rytu pardavineja nertas/apnertas suknias http://www.alibaba.c...chet_dress.html
Atsakyti
Ingriduska, neramuole.. štai dar viena suknelė Jūsų galvojimams.. wub.gif thumbup.gif

user posted image

Ko gero aš jai susigundysiu.. biggrin.gif , nes matau mergaitė sėdimąją prilaiko, bet suknelės kritimas ir vos vos išplatėjimas labai gerai atrodo.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 07 birželio 2009 - 17:25
NA Bielra.....cia ir spalva beveik tokia kaip noriu:)
As jau pradejau nezinia ka smile.gif smile.gif))) be jokiu pvz, su rasteliu primityviu ir jau neberatu:)

RAtu man nelabai sekasi:) Ypac siaurinimai ir platinimai:)

VAI VAI VAI kaip smagu ieskom siulu ir idejas igyvendinsime;0

GADGET kainos kaip supratau juokingos iki 50 lt
Atsakyti
Neramuole drasiai gali imtis pirmos, mano tai buvo pirmasis rimtesnis darbelis, neskaitant kazkada nertu serveteliu smile.gif
Papildyta:
Sveikutes manau sia ir as baigiu susigundyti smile.gif thumbup.gif

QUOTE(bielra @ 2009 06 07, 19:22)
Ingriduska, neramuole.. štai dar viena suknelė Jūsų galvojimams..  wub.gif  thumbup.gif

user posted image

Ko gero aš jai susigundysiu..  biggrin.gif , nes matau mergaitė sėdimąją prilaiko, bet suknelės kritimas ir vos vos išplatėjimas labai gerai atrodo..  mirksiukas.gif

Atsakyti
vis ziuriu i ja ir negaliu...grozis paprastume, tame spalvos ir idegusios odos santyky..
Na noriu as jos......
Atsakyti
[quote=bielra,2009 06 07, 18:22]
Ingriduska, neramuole.. štai dar viena suknelė Jūsų galvojimams.. wub.gif thumbup.gif

koks grozis bigsmile.gif wub.gif spalvyte mmm wub.gif deja nuo juosteles i virsu man kazka kitaip reiktu, taip tikrai ne mano figurai schmoll.gif dabar nerineju kazka, pratinuos prie vaselio, o veliau manau tos baltosios imsiuos, ja net nakti sapnavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 07, 18:12)
vis ziuriu i ja ir negaliu...grozis paprastume, tame spalvos ir idegusios odos santyky..
Na noriu as jos......


hihihi.gif drinks_cheers.gif Aš ketinu ant josios savo a'la džinsinius siūliukus panaudot.. mirksiukas.gif
Bet kolkas lapelius, gėlytes neriu.. doh.gif
Atsakyti