Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

sveikos mergaitės, labai seniai seku jųsų temą, aš ir po truputį krapštausi su vąšeliu ir virbalais . neseniai nusnėriau suknelę iš to siaubo(mikrofibros), bet man ji netįsta, nors aš dar jos nenešiojau ir mano nėrimas laisvas, bet siaubas tame, kad negaliu paslėpti siūlų, gal kada nors parodysiu, žiūrisi gana neblogai.
Atsakyti
nebuvau vos para, o jau kiek visko cia:)
labai grazi suknios nugara La Perla:)
Viliutee, kokia ispudinga ir tokia karaliskai prabangiai lengva;0
lAUKSIM ANT KUNO SITO GROZIO smile.gif

NERAMUOLE saunuolyte, zinoma jei tik ko reikes visos suskubsim i pagalba. O tu tik pradek, tai sunkiausia, paskui tai jau kaip daina:)

Bielra na degu nekantrumu, laukiu pabaigos..
Saviske jau pabaigiau, apneriau. Rankoves gavosi kvailoko ilgio, bet truko siulu...

Siulus kaip tik slepiu siuo metu, nagu laku uztepiau mazgelius ir pati galiuka ,tada uzkisiu, sako rusaites, kad tuomet jis neslidus tampa ir nebeislandzioja,


NASLAITE, prasau nebuti tokia paslaptinga ir parodyti savaji kurini
Einu kaisioti siuliuku:)
Atsakyti
Jeeeeee assa.gif baigiau savo violetinę suknią assa.gif
Foto bus, kai išdžius.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 06, 17:49)
Bielra na degu nekantrumu, laukiu pabaigos..
Saviske jau pabaigiau, apneriau. Rankoves gavosi kvailoko ilgio, bet truko siulu...


Na kaip fainai.., lauksim fotoreportažo.. mirksiukas.gif
Aš kažką narplioju.., nežinau ką, bet jeigu šiandien užbaigsiu, tai parodysiu tą skeltuką.., tik kaip jį reikės pritvirtint..? g.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 06 06, 20:05)
Jeeeeee assa.gif baigiau savo violetinę suknią assa.gif
Foto bus, kai išdžius.



Su pabaigtuvėm! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 06, 18:49)
nebuvau vos para, o jau kiek visko cia:)

Einu kaisioti siuliuku:)



QUOTE(bielra @ 2009 06 06, 21:29)
Na kaip fainai.., lauksim fotoreportažo..  mirksiukas.gif
Aš kažką narplioju.., nežinau ką, bet jeigu šiandien užbaigsiu, tai parodysiu tą skeltuką.., tik kaip jį reikės pritvirtint..?  g.gif
Su pabaigtuvėm!  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif valio laukiam naju pabaigtu groziu pasirodymo ax.gif

na o as pristatau si karta ne savo, o mano mamos darba blush2.gif man nunerta suknyte - nereali ta mano mama, ar ne? wink.gif
P.S. svarkeli mezgiau pati cool.gif
user posted image

is nugaros
user posted image

ir suknyte is aciau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 06 birželio 2009 - 21:08
Zuviuk.., tikrai kad nereali Tavo mamytė.. 4u.gif

O aš atnešu parodytit šios dienos darbą.., nesigauna man tos brides.. doh.gif
Ir apskritai nelabai man patinka..

user posted image

Man Viliuteees tos baltos vestuvinės suknelės šonas labai patinka.. Bet irgi nežinau kaip tas gėlytes taip gražiai sujungti.. g.gif
Atsakyti
Niu kiek čia grožybių wub.gif Ir visko noriu, ir nervas ima, kad laiko neturiu doh.gif Noriu nerealiai tos auksinės, bet aš ją kažkodėl įsivaizduoju juodą arbą tokią tamsiai auksinę, beveik rudą. Bet vis įlenda kiti mezginiai " be eilės". Dabar sesė užsimanė megztinio...
Tokią kaip Bielra dabar neria, aš nėriau pernai, irgi raudoną. Bet pirma nusinėriau gėles, o paskui jau "klijavau" prie jų suknelę. Bet kažkaip kreivai truputį gavosi. Gal ir geriau pirma suknę turėt, o paskui į tą praskiepą gėles sudėt. Sėkmės, Bielra, 4u.gif lauksim rezultato.
user posted image
user posted image

va čia, visas kreivumas labai gerai matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 06 birželio 2009 - 21:28
Zuviuk, na tavo mama....dabar aisku i ka tu, obuolys nuo obels netoli rieda:)
Mamai pagyras perduok. Vertinimai auksciausiais balais.
nAISTE GRAZU:) NA GAL KAZKIEK MATOSI TOKS KAZKOKS KREIVUMAS...BET JEI NESAKYTRUM, TAI IR NEIESKOCIAU

bIELRA man tavo geliukams kazko lyg truksta, kazkokios jos man per apskritos, norisi tokiu ramunisku lapeliu...
Neriau kepure mazai mergaitei kai jau nuneriau 2/3 pamaciau kad vcis tik gerokai nudidinau...isardziau ir sedziu prie suskilusios geldos, vel nuo
0 reikia pradeti
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 06, 22:02)
bIELRA man tavo geliukams kazko lyg truksta, kazkokios jos man per apskritos, norisi tokiu ramunisku lapeliu...



Apskritai čia kažkoks nesusipratimas.. doh.gif Nusipirkau siūlus, pagal spalvą kad tiktų plonus, tai pirštus paskaudo, nes visiškas dratas!!!
Dabar pradėjau iš tų pačių kaip ir suknelė ir bandysiu daryt kaip Viliuteees arba Naistes.. Tik dienos gaila visos.. verysad.gif , bet neklysta tik tie, kurie nieko nedaro.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 06 06, 21:48)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  valio laukiam naju pabaigtu groziu pasirodymo ax.gif

na o as pristatau si karta ne savo, o mano mamos darba blush2.gif man nunerta suknyte - nereali ta mano mama, ar ne? wink.gif
P.S. svarkeli mezgiau pati  cool.gif

zuviuk suknele nuostabi, spalva tokia pavasariskai vasariska, gaivi. mamai tikrai pagyrimus perduok ir nuo manes.svarkelis irgi super

QUOTE(ingriduska @ 2009 06 06, 23:02)
Neriau kepure mazai mergaitei kai jau nuneriau 2/3 pamaciau kad vcis tik gerokai nudidinau...isardziau ir sedziu prie suskilusios geldos, vel nuo
0 reikia pradeti

o kur foto pilnos 'auksines' g.gif as vis dar nugaroj krapstaus lotuliukas.gif
sekmes su kepure kovojant 4u.gif

QUOTE(bielra @ 2009 06 06, 23:20)
Apskritai čia kažkoks nesusipratimas..  doh.gif  Nusipirkau siūlus, pagal spalvą kad tiktų plonus, tai pirštus paskaudo, nes visiškas dratas!!!
Dabar pradėjau iš tų pačių kaip ir suknelė ir bandysiu daryt kaip Viliuteees arba Naistes.. Tik dienos gaila visos..  verysad.gif , bet neklysta tik tie, kurie nieko nedaro..  mirksiukas.gif

Bielra tau tikra pavyks, man tai geles grazios bet to sujungime kazkas ne taip. kiek galvu tiek nuomuoniu, daryk pagal uzsakoves norus, sekmes tau dideliausios
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 06, 17:49)

Siulus kaip tik slepiu siuo metu, nagu laku uztepiau mazgelius ir pati galiuka ,tada uzkisiu, sako rusaites, kad tuomet jis neslidus tampa ir nebeislandzioja,
NASLAITE, prasau nebuti tokia paslaptinga ir parodyti savaji kurini
Einu kaisioti siuliuku:)

o as savo airiskiems neriniams perku siulu parduotuvej tekstilinius klijus thumbup.gif
Atsakyti
Nu mergytės ir prikūrėt grožių wub.gif Šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti