Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS


Čia MANASISI SIAUBAS

user posted image
[/quote]
is tokiu siulu ir as nusimezgiau suknele, spalva auksine nu super atrodo.bet kaip jau tysta net nezinau ka reik daryt .vestuvem mezgiau.bandysiu pakrakmolyt gal kas gausis g.gif na bet jei nieko nesigaus tai jau nezinau ka reiks daryt.kita jau nespesiu nusimegzt doh.gif
Atsakyti
[quote=bielra,2009 06 05, 17:11]
Viliuteee wub.gif thumbup.gif
Gal kartais yra tų gėlyčių schemutė? mirksiukas.gif
[/qšote]
ar šitų reikėjo,ar mano raudonosios
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 17:14)
Tai kad net nežinau nuo ko pradėt..  blush2.gif  Iš pradžių tų motyvų reiktų, ane? O po to sujunginėt..? Kažkur turiu užsisaugojus tą metodą "bridės".., taip iki šiol ir nesuprantu kas tas yr..?  g.gif  biggrin.gif Šiaip laiko dar turiu tai suknelei.., tik birželio 29d išskrenda.., gal ir spėčiau..  unsure.gif

Jau radau temą apie airišką nėrimą...

prasom brydes:
user posted image

is tiesu airiski neriniai man patinka tuo, kad labai lengva isgauti ivairias formas, o nepatinka tuo kad nezmoniskai daug laiko uzima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 05, 16:25)
Naujausias numeriukas jau įkeltas

aciu, o del kg - yra tema minus 10kg biggrin.gif , as ir ten dalyvauju
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 05, 16:55)
La Perla,labai graži suknelė,o kai dar pasuknelė bus,tai išvis bus nuostabu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
bielra,graži bus suknelė,mezgiau dvi tokias panašias,tik mano buvo juoda ir balta.

o čia mano paskutinis darbelis,tik dar be pasuknelės ir juostelė netinkama tik dėl bendro vaizdo įverta,Ji turės būti tokios spalvos kaip pasuknelė,dėl kurios spalvos klientė dar tebegalvoja.Mano manekenui suknelė dviem dydžiais per didelė
Bus nuotraukų ir su suknelės šeimininke ax.gif


man tokie darbai nerealus thumbup.gif


airiskas nerimas irgi vilioja, bet vis pabijau. kada nors reiks isbandyt
Atsakyti
Viliuteee, La Perla.. dėkui už schemutes.. 4u.gif
Viliuteee, jeigu nesunku ir tos raudonosios suknytės gėlyčių schemutės norėčiau.. blush2.gif
Pasibandžiau dabar nerti tas gėlytes iš Karen Millen juodai/baltos suknelės motyvų... ir bandysiu sunerti tinkliuku..
Airiškus nėrinius pasiliksiu ateičiai.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 05 birželio 2009 - 19:42
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 05, 13:58)
jau kaip aciu, ka tik varciau pardej si zurnala, masciau pirkt ar ne, nes tik ta pilkuti uzkliuvo, bet taip ir nesupratau kaip ten krutine nert, gal pabandzius iseis, bet turiu dar eilej sukninkiu...
dabar man noris ryskiai raudonos medvilnes su viskoze suknes, tik kada ir kur as jas visas nesiosiu....
dar jei netingesi ruzava sali pafotkink.aciu

user posted image
user posted imageuser posted image
Nežinau kurios nori,dedu abi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2009 06 05, 22:30)
Nežinau kurios nori,dedu abi 4u.gif

aciuks, norejau tos nr 14
Atsakyti
[quote=bielra,2009 06 05, 20:32]
Viliuteee, La Perla.. dėkui už schemutes.. 4u.gif
Viliuteee, jeigu nesunku ir tos raudonosios suknytės gėlyčių schemutės norėčiau..

prašau
user posted image
Atsakyti
[quote=norwa,2009 06 05, 19:09]
Čia MANASISI SIAUBAS

user posted image
[/quote]
is tokiu siulu ir as nusimezgiau suknele, spalva auksine nu super atrodo.bet kaip jau tysta net nezinau ka reik daryt .vestuvem mezgiau.bandysiu pakrakmolyt gal kas gausis g.gif na bet jei nieko nesigaus tai jau nezinau ka reiks daryt.kita jau nespesiu nusimegzt doh.gif
[/quote]

tai ir as jau supratau, kad su siulais apsisoviau doh.gif nors dar numezgiau tos suknios ir nedaug, bet labai nemegstu savo darbo ardyti.. Jei kas sugalvosit, ka daryti, kad labai baisiai neististu-bukit geros, parasykit,a? 4u.gif
Atsakyti
laba diena, uzejau cia ir apstulbau bigsmile.gif kokius grozius jusu rankos kuria, as vaseli paskuti kart laikiau tik mokykloi, ir tai nebeprisimenu beveik nieko, nebent kaip paprasta ir su uzmetimu stulpeli isnert ax.gif , labai noreciau ismokti nerti, todel prasau priimti i jusu buri ir karts nuo karto patarti, kaip ka daryti ax.gif aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 06 06, 10:08)

tai ir as jau supratau, kad su siulais apsisoviau  doh.gif nors dar numezgiau tos suknios ir nedaug, bet labai nemegstu savo darbo ardyti.. Jei kas sugalvosit, ka daryti, kad labai baisiai neististu-bukit geros, parasykit,a?  4u.gif

as darau viena eile is siu 'tulip ' siulu, kita is maxi. gal bandyk dabar iterpt maxi, bus apacia lengvai krentanti, o virsus standesnis...

QUOTE(neramuole @ 2009 06 06, 11:42)
laba diena, uzejau cia ir apstulbau  bigsmile.gif  kokius grozius jusu rankos kuria, as vaseli paskuti kart laikiau tik mokykloi, ir tai nebeprisimenu beveik nieko, nebent kaip paprasta ir su uzmetimu stulpeli isnert  ax.gif , labai noreciau ismokti nerti, todel prasau priimti i jusu buri ir karts nuo karto patarti, kaip ka daryti  ax.gif  aciu  wub.gif

as irgi vaseli laikius buvau tik mokykloj, pagrindus zinai tai viskas ir pavyks, ieskok modelio ir pirmyn, o mes helpinsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 06 06, 11:42)
laba diena, uzejau cia ir apstulbau  bigsmile.gif  kokius grozius jusu rankos kuria, as vaseli paskuti kart laikiau tik mokykloi, ir tai nebeprisimenu beveik nieko, nebent kaip paprasta ir su uzmetimu stulpeli isnert  ax.gif , labai noreciau ismokti nerti, todel prasau priimti i jusu buri ir karts nuo karto patarti, kaip ka daryti  ax.gif  aciu  wub.gif

siuo atveju reikia didelio noro ir palaikymo. Palaikymas is musu GARANTUOTAS. Sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti