Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 05, 14:06)
Kaip dailu  thumbup.gif  Gal rašto chemą galima būtų ir kokie čia siūlai?


Štai čia raštelis..
user posted image

O čia siūlai.. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 05, 14:48)
oho kokis grozis. ir spalva pati ta kurios as dabar noriu, maciau casa lanoj tokiose babinose susukta medvilne su viskoze, taip ir istirpau...bet eilej dar linas laukia, kol kas neleidziu sau nukrypt nuo kurso...
o tu modeli patikurei ar kur nuziurejai?


Modeliukas nusižiūrėtas, bet su korekcijomis.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 14:50)
Štai čia raštelis..
Modeliukas nusižiūrėtas, bet su korekcijomis..  biggrin.gif

tik geles desi ar visas skeltukas bus uzpildytas? ax.gif

as va tokia dabar gaminu :radau beveik tinkamo ugio manekene tai siek tiek parodysiu bendra suknutes vaizda be rankoviu ir be pamusalo ant virsutines dalies dar...

user posted image
user posted image

cia nugara is arciau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 05 birželio 2009 - 15:07
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 15:50)
Štai čia raštelis..
Modeliukas nusižiūrėtas, bet su korekcijomis..  biggrin.gif

truksta schemos nr1, nors as nenersiu sitos, man ji per sudetinga.... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2009 06 05, 16:04)

  as va tokia dabar gaminu :radau beveik tinkamo ugio manekene tai siek tiek parodysiu bendra suknutes vaizda be rankoviu ir be pamusalo ant virsutines dalies dar...


La perla SUPER thumbup.gif , NA IR GABUMAI...kur ta griuvanti pele
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 05, 13:58)
jau kaip aciu, ka tik varciau pardej si zurnala, masciau pirkt ar ne, nes tik ta pilkuti uzkliuvo, bet taip ir nesupratau kaip ten krutine nert, gal pabandzius iseis, bet turiu dar eilej sukninkiu...
dabar man noris ryskiai raudonos medvilnes su viskoze suknes, tik kada ir kur as jas visas nesiosiu....
dar jei netingesi ruzava sali pafotkink.aciu


Naujausias numeriukas jau įkeltas žurnaluose 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 14:46)
Man tai norisi bent jau kiekvienai savaitės dienai po suknelę...  rolleyes.gif , bet laiko sau nebeturiu..  schmoll.gif
Vis drauges ir pažystamas puošiu, puošiu.., o pati kaip tas batsiuvys be batų...

Nežinau ar čia rodžiau, bet parodysiu raudoniukę kokią darau..  mirksiukas.gif  Liko tik gėlytes šone nunerti ir galės mergina važiuot į Velsą savo draugės ženyt... Mažu per savaitgalį aš ją ir pabaigsiu..

Štai čia..


Kai aš čia užeinu, širdis apsala nuo grožybių, dingsta apetitas ir vis mintyse įsivaizduoju save su -10kg ir su tokiom suknelėm doh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
La Perla,labai graži suknelė,o kai dar pasuknelė bus,tai išvis bus nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
bielra,graži bus suknelė,mezgiau dvi tokias panašias,tik mano buvo juoda ir balta.

o čia mano paskutinis darbelis,tik dar be pasuknelės ir juostelė netinkama tik dėl bendro vaizdo įverta,Ji turės būti tokios spalvos kaip pasuknelė,dėl kurios spalvos klientė dar tebegalvoja.Mano manekenui suknelė dviem dydžiais per didelė
Bus nuotraukų ir su suknelės šeimininke ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
NU žinai, Viliuteee, gražu bigsmile.gif
Ir svarbiausia, raudona wub.gif
Labai įdomu, kaip atrodys ant "prabangios" figūros blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 06 05, 17:02)
NU žinai, Viliuteee, gražu  bigsmile.gif
Ir svarbiausia, raudona  wub.gif
Labai įdomu, kaip atrodys ant "prabangios" figūros  blush2.gif  ax.gif


ant puikios,su apvalumais kur reika, suknelė dar gražiau atrodė,aš jau mačiau smile.gif
Atsakyti
Viliuteee wub.gif thumbup.gif
Gal kartais yra tų gėlyčių schemutė? mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuteee nuostabu thumbup.gif

Akire3 - aciu labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 05 birželio 2009 - 16:15
QUOTE(La Perla @ 2009 06 05, 15:04)
tik geles desi ar visas skeltukas bus uzpildytas?  ax.gif



Bandysiu užpildyt visą skeltuką.., lekiu plonesnių siūlų dabar ieškot.., nes iš mano turimų bus per grubios tos gėlytės..

Airiški nėriniai man dar paslaptis.., labai gražu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 16:16)
Bandysiu užpildyt visą skeltuką.., lekiu plonesnių siūlų dabar ieškot.., nes iš mano turimų bus per grubios tos gėlytės..

Airiški nėriniai man dar paslaptis.., labai gražu..  mirksiukas.gif

bandyk pildyti airiskais, juk visada buna pirmas kartas mirksiukas.gif butu be galo grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 06 05, 16:18)
bandyk pildyti airiskais, juk visada buna pirmas kartas  mirksiukas.gif  butu be galo grazu  wub.gif


Tai kad net nežinau nuo ko pradėt.. blush2.gif Iš pradžių tų motyvų reiktų, ane? O po to sujunginėt..? Kažkur turiu užsisaugojus tą metodą "bridės".., taip iki šiol ir nesuprantu kas tas yr..? g.gif biggrin.gif Šiaip laiko dar turiu tai suknelei.., tik birželio 29d išskrenda.., gal ir spėčiau.. unsure.gif

Jau radau temą apie airišką nėrimą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 05 birželio 2009 - 17:37