Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(gadget3 @ 2009 06 04, 21:56)
Sveikos biggrin.gif

Atsinešu keletos suknelių idėjas pasidalinimui beigi užkrėtimui biggrin.gif
Mokančioms karpyti biggrin.gif  user posted image

oho koks grozis bigsmile.gif wub.gif ka tik viena baigiau gal pafotkinsiu grizus ir jum imesiu,tiek daug graziu vasariniu suknyciu turiu,o vasaros pas mus nerasta verysad.gif
Atsakyti
man visos gadget3 siulomos sukneles grazios thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas turit pvz. suknelės, kuri per krūtinę būtų prigludusi, o po krūtine platėtų. Reikia minčių užsikabinti (retesnis ar stambesnis raštas kliošui gražiau...), radau tik megztas virbalais, o aš noriu nerti. iš lino smile.gif
Atsakyti
Pora suknikių iš naujos rankdarbių kraitelės 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Gal kam kris į akį ir į vąšelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 06 05, 10:30)
Merginos, gal kas turit pvz. suknelės, kuri per krūtinę būtų prigludusi, o po krūtine platėtų. Reikia minčių užsikabinti (retesnis ar stambesnis raštas kliošui gražiau...), radau tik megztas virbalais, o aš noriu nerti. iš lino  smile.gif

imesk ka radai megztu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2009 06 05, 11:42)
Pora suknikių iš naujos rankdarbių kraitelės 4u.gif
Gal kam kris į akį ir į vąšelį mirksiukas.gif

jau kaip aciu, ka tik varciau pardej si zurnala, masciau pirkt ar ne, nes tik ta pilkuti uzkliuvo, bet taip ir nesupratau kaip ten krutine nert, gal pabandzius iseis, bet turiu dar eilej sukninkiu...
dabar man noris ryskiai raudonos medvilnes su viskoze suknes, tik kada ir kur as jas visas nesiosiu....
dar jei netingesi ruzava sali pafotkink.aciu
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 05, 12:58)
dabar man noris ryskiai raudonos medvilnes su viskoze suknes, tik kada ir kur as jas visas nesiosiu....



Man tai norisi bent jau kiekvienai savaitės dienai po suknelę... rolleyes.gif , bet laiko sau nebeturiu.. schmoll.gif
Vis drauges ir pažystamas puošiu, puošiu.., o pati kaip tas batsiuvys be batų...

Nežinau ar čia rodžiau, bet parodysiu raudoniukę kokią darau.. mirksiukas.gif Liko tik gėlytes šone nunerti ir galės mergina važiuot į Velsą savo draugės ženyt... Mažu per savaitgalį aš ją ir pabaigsiu..

Štai čia..
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 14:46)
Man tai norisi bent jau kiekvienai savaitės dienai po suknelę...  rolleyes.gif , bet laiko sau nebeturiu..  schmoll.gif
Vis drauges ir pažystamas puošiu, puošiu.., o pati kaip tas batsiuvys be batų...

Nežinau ar čia rodžiau, bet parodysiu raudoniukę kokią darau..  mirksiukas.gif  Liko tik gėlytes šone nunerti ir galės mergina važiuot į Velsą savo draugės ženyt... Mažu per savaitgalį aš ją ir pabaigsiu..

Štai čia..

O aš jau sunerimusi buvau, ar tik labiau neapsirgai:)
LAbai laukiu šios suknios pabaigtuvių, labai noriu pažiūrėti visame gražume jąsmile.gif

Ocho kur suknia pabuvos....matys ko net mes nematėm smile.gif
ŠAunuolė, laukiu pabaiigtuvių ir foto ant kūno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 05, 13:49)
O aš jau sunerimusi buvau, ar tik labiau neapsirgai:)
LAbai laukiu šios suknios pabaigtuvių, labai noriu pažiūrėti visame gražume jąsmile.gif

Ocho kur suknia pabuvos....matys ko net mes nematėm smile.gif
ŠAunuolė, laukiu pabaiigtuvių ir foto ant kūno  mirksiukas.gif


Sirgimo stadija ta pati.., nes aš su vaistais nedraugauju.., esu biški sado-mazo savo atžvilgiu.. blush2.gif Žinau, kad kada nors prisižaisiu, bet kol karčios patirties neturiu, tai ir neprisižiūriu savęs..
Laukiu ir aš tos suknelės pabaigos.., tik tos gėlytės mane baugina.., galiu nesusidorot su jomis.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 14:53)
Sirgimo stadija ta pati.., nes aš su vaistais nedraugauju.., esu biški sado-mazo savo atžvilgiu..  blush2.gif  Žinau, kad kada nors prisižaisiu, bet kol karčios patirties neturiu, tai ir neprisižiūriu savęs..
Laukiu ir aš tos suknelės pabaigos.., tik tos gėlytės mane baugina.., galiu nesusidorot su jomis..  unsure.gif

NA jau neabejok..Tu tikrai susitvarkysi:)
O dėl vaistų turiu ir aš tokią problemą, ir net po operacijų kentėjau, be nuskausminimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 13:46)
Man tai norisi bent jau kiekvienai savaitės dienai po suknelę...  rolleyes.gif , bet laiko sau nebeturiu..  schmoll.gif
Vis drauges ir pažystamas puošiu, puošiu.., o pati kaip tas batsiuvys be batų...

Nežinau ar čia rodžiau, bet parodysiu raudoniukę kokią darau..  mirksiukas.gif  Liko tik gėlytes šone nunerti ir galės mergina važiuot į Velsą savo draugės ženyt... Mažu per savaitgalį aš ją ir pabaigsiu..

Štai čia..


Kaip dailu thumbup.gif Gal rašto chemą galima būtų ir kokie čia siūlai?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 05, 14:46)
Man tai norisi bent jau kiekvienai savaitės dienai po suknelę...  rolleyes.gif , bet laiko sau nebeturiu..  schmoll.gif
Vis drauges ir pažystamas puošiu, puošiu.., o pati kaip tas batsiuvys be batų...

Nežinau ar čia rodžiau, bet parodysiu raudoniukę kokią darau..  mirksiukas.gif  Liko tik gėlytes šone nunerti ir galės mergina važiuot į Velsą savo draugės ženyt... Mažu per savaitgalį aš ją ir pabaigsiu..

Štai čia.. [/url]

oho kokis grozis. ir spalva pati ta kurios as dabar noriu, maciau casa lanoj tokiose babinose susukta medvilne su viskoze, taip ir istirpau...bet eilej dar linas laukia, kol kas neleidziu sau nukrypt nuo kurso...
o tu modeli patikurei ar kur nuziurejai?
Atsakyti