Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(ingriduska @ 2009 06 04, 15:26)
O kaip smagu, žinoma tu nepaskutinė, nes tas modelis toks labai jau klasikinis:)
Manua dar ir dar atsiras susigundžiūsių.
O kokia tavo bus?
Kokia spalva? Ar dvieju spalvų siūlū?


Ir mano bus dvispalve, tik tie pagrindiniai siulai dar ir is saves margi, tai spalvas maisysiu saikingai-tik neriniuose, o visa kita tais pagrindiniais stulpeliu su vienu uzmetimu, nes meginuky bandziau vienaip, bandziau kitaip, ir nusprendziau, jog siuo atveju grozis paprastume ax.gif
Beje, siulai Yarnart su microfiba..nezinau, vienos patenkintos, kitos juos keikia.. g.gif Ziurisi neblogai, o kai reiks nesioti-pamatysiu, ar neapsirikau-as dar tokia mezgeja blink.gif ax.gif
Beje, spalva margai rusva su geltona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiurtė: 04 birželio 2009 - 14:46
QUOTE(Kiurtė @ 2009 06 04, 15:44)
Ir mano bus dvispalve, tik tie pagrindiniai siulai dar ir is saves margi, tai spalvas maisysiu saikingai-tik neriniuose, o visa kita tais pagrindiniais stulpeliu su vienu uzmetimu, nes meginuky bandziau vienaip, bandziau kitaip, ir nusprendziau, jog siuo atveju grozis paprastume  ax.gif
Beje, siulai Yarnart su microfiba..nezinau, vienos patenkintos, kitos juos keikia.. g.gif  Ziurisi neblogai, o kai reiks nesioti-pamatysiu, ar neapsirikau-as dar tokia mezgeja  blink.gif   ax.gif
Beje, spalva margai rusva  su geltona.

MAnieji YAnart TULIP
Jie kaip skystalas tam raštui, jie tik iš jš suknia labai tysta.
reikia tiems siūlams tvirto rašto ir daikto mažesnio. Nes suknia vis tik turi svorį ir tysta žemyn, taip iškraipydama rankovių, kaklo išėmimus:(
Bet Akire3 nerai su Maxi tarpuose, jai puikiai gaunasi smile.gif

Čia MANASISI SIAUBAS

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 04 birželio 2009 - 14:56
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 04, 15:54)
MAnieji YAnart TULIP
Jie kaip skystalas tam raštui, jie tik iš jš suknia labai tysta.
reikia tiems siūlams tvirto rašto ir daikto mažesnio. Nes suknia vis tik turi svorį ir tysta žemyn, taip iškraipydama rankovių, kaklo išėmimus:(
Bet Akire3 nerai su Maxi tarpuose, jai puikiai gaunasi smile.gif

Čia MANASISI SIAUBAS

user posted image


Ot velnias! Tai ka, ardyti man juos?.. verysad.gif Nes manieji tie patys, tik atspalviai kiti unsure.gif
O koks ten tavo pagrindinis rastas? gal jei kaip nors tankiauas juos megzciau, tai ne taip tistu?..
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 06 04, 16:25)
Ot velnias! Tai ka, ardyti man juos?..  verysad.gif Nes manieji tie patys, tik atspalviai kiti  unsure.gif
O koks ten tavo pagrindinis rastas? gal jei kaip nors tankiauas juos megzciau, tai ne taip tistu?..

NA tas ažūras ir paskui V varnelės.
TAi ji man tysta.
Šiaip iš esmės man nepatinka tie siūlai tai sukniai. VAt švarkelis toks kokiu žemu stulpeliu būtų neblogai.
Na bet gavosi. Neardyk. Gausis ti vargo daugiau. Nes jie kimba, pešiojasi, labai sunkiai laikosi mazgelis surištas, man jau atsirišo nežinia kiek kartų, dabar laku lakuosiu, siūlų paslėpti irgi neįmanoma irgi bandysiu klijais ar laku..
Žodžiu vargo yra, bet blizga gražiai.
O raštas mano va
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 04 birželio 2009 - 15:35
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 04, 16:29)
NA tas ažūras ir paskui  V varnelės.
TAi ji man tysta.
Šiaip iš esmės man nepatinka tie siūlai tai sukniai. VAt švarkelis toks kokiu žemu stulpeliu būtų neblogai.
Na bet gavosi. Neardyk. Gausis ti vargo daugiau. Nes jie kimba, pešiojasi, labai sunkiai laikosi mazgelis surištas, man jau atsirišo nežinia kiek kartų, dabar laku lakuosiu, siūlų paslėpti irgi neįmanoma irgi bandysiu klijais ar laku..
Žodžiu vargo yra, bet blizga gražiai.


tai as tuo graziu blizgesiu ir susigundziau! unsure.gif
ai, megsiu toliau...o uz paguoda-aciu 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 04, 15:02)
Dar klausimėlis,o šonuose reik iki pažastų išlinkio nuiminėt po 1 akį ar tik tuos 5 cm nuo pradžiu, o poto nieko nedaryt kol daeisiu iki pažastų?


tik tuos 5 cm nuiminet is sonu, paskui nereik. neri sonus iki pazastu, kazkiek nuimi pazastims ir vel krastiniai sonai aukstyn lygiai eina, o vidine iskirpte suimineji po viena aki kiek tau tos iskirptes norisi, tik kad dar liktu petukam stulpeliu. as ir petuko linija per du kart nuleiziu kad graziau butu...bet tu saunuole - spartuole

Pas mane padetis tokia - susibalamutinau su nugara, irgi per siaura, du kart ardziau. veliau variau i kaima i krikstynas, aisku uzsilikau dar porai dienu, o nerinys liko namie. dabar grizom is kaimuko, as su mazium su anginom, rodos ir nebuvo kur susalt, gal perkaitom. vienu zodziu as jau atsigavau, mazius visa ryta nuo manes nelipo, dabar miega gal jau 4 val su prabudimais, paverkimais....o as nuardzius nugara, neriu ja is naujo. thumbup.gif kadangi gerai pailsejus ir pasiilgus nerimo, tai noras didelis nert,tik ziuresim ar aplinkybes man leis ta malonuma
ingridiushkos sukne super, man net grazu kai ji ant juodos pasukneles....
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Atsinešu keletos suknelių idėjas pasidalinimui beigi užkrėtimui biggrin.gif

Vaaaasaraaa biggrin.gif


user posted image paprasta, dailutė

Mokančioms karpyti biggrin.gif user posted image

LABAI puikiai matosi, kaip padaryta
user posted image
user posted image


user posted image

Atsakyti
[quote=Akire3,2009 06 04, 16:56]
tik tuos 5 cm nuiminet is sonu, paskui nereik. neri sonus iki pazastu, kazkiek nuimi pazastims ir vel krastiniai sonai aukstyn lygiai eina, o vidine iskirpte suimineji po viena aki kiek tau tos iskirptes norisi, tik kad dar liktu petukam stulpeliu. as ir petuko linija per du kart nuleiziu kad graziau butu...bet tu saunuole - spartuole

Ačiukas 4u.gif Dabar aiškiau, nes iš osinkos.ru kur atsisiuntus nuotrauką, tai neįžlybinu kaip ten padaryta, o ir nugara ten su priekiu kartu tik nuo pažastų atskirai.
Atsakyti
[quote=jurgičiukas,2009 06 04, 22:26]
[quote=Akire3,2009 06 04, 16:56]
tik tuos 5 cm nuiminet is sonu, paskui nereik. neri sonus iki pazastu, kazkiek nuimi pazastims ir vel krastiniai sonai aukstyn lygiai eina, o vidine iskirpte suimineji po viena aki kiek tau tos iskirptes norisi, tik kad dar liktu petukam stulpeliu. as ir petuko linija per du kart nuleiziu kad graziau butu...bet tu saunuole - spartuole

Ačiukas 4u.gif Dabar aiškiau, nes iš osinkos.ru kur atsisiuntus nuotrauką, tai neįžlybinu kaip ten padaryta, o ir nugara ten su priekiu kartu tik nuo pažastų atskirai.
[/quote]
cat ingridiushka kiek zinau pirma kart irgi iki pazastu kartu su nugara nere, bet gavos kazkas ne taip...
Atsakyti
Juodai baltas prisiminus smile.gif user posted image
Atsakyti
gadget3 Labai aciu Jums uz naujas suknutes akiu paganymui wub.gif
O jau juodai baltosios koks nuostabumas, super suknele thumbup.gif Kaip noreciau tokios ax.gif Kazin ar mezge ja kokiam nors forume? blush2.gif
Atsakyti
bigsmile.gif koks grožis juodai baltos wub.gif ax.gif

Ir jūsų visų sukurtos suknutės wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif

Aš šaindieną baigiu sūneliui megstuką ir kibsiu suknelės nert doh.gif , šviečias kelionė vašelis bus pats tas kemperiu važiuojant krutėt ax.gif
Atsakyti