Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(La Perla @ 2009 06 02, 10:50)

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 03, 09:05)

niu nerealios abi mažosios suknelės, be galo gražu wub.gif
Atsakyti
saulėlydis* labai gražu. o jau ant kūnelio tai išvis turbūt wub.gif

na va ir pribaigiau beveik sukneles. sarafaniukus. irgi nedidukus. ryškius. nešiotojos laimingos
user posted image
Atsakyti
Ačiū už gerus įvertinimus 4u.gif Dovanosiu šį savaitaglį. Tikiuosi, galėsiu foto padaryti kai ir an savininkės bus ax.gif
Katuks - jūsų nėrinukai taip pat nuostabūs. Tikiu, kad nešiotojos turi būti patenkintos tongue.gif
Ir dar tas priekis toks originalus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 04 birželio 2009 - 12:30
Prašau pagalbos 4u.gif Neriu tą visiems žinomą auksinę kur Akire3 ir Ingriduska neria, daėjau iki tos vietos kur priekis dalinamas į 2 dalis ir vienoje pusėje nuimam vieną akį, kitoje pridedu ir taip kol nuneriu 5 cm. O kaip ten toliau kai prasideda kaklo iškirptė? Kaip suprantu kaklui reik nuimt po vieną, o kaip daryt šonuose? Nuimt ar nieko nebenuiminėt kol daeisiu iki pažastų išlinkio? g.gif

Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 04, 14:28)
Prašau pagalbos  4u.gif  Neriu tą visiems žinomą auksinę kur Akire3 ir Ingriduska neria, daėjau iki tos vietos kur priekis dalinamas į 2 dalis ir vienoje pusėje nuimam vieną akį, kitoje pridedu ir taip kol nuneriu 5 cm. O kaip ten toliau kai prasideda kaklo iškirptė? Kaip suprantu kaklui reik nuimt po vieną, o kaip daryt šonuose? Nuimt ar nieko nebenuiminėt kol daeisiu iki pažastų išlinkio? g.gif

mielai tau patarčiau, bet dariau iš akies, taisiau milijoną kartų, privėliau 2 milijonus klaidų, bet pagaliau patį suknios kūną pabaigiau .Liko rankovės, nė velnio neteisingas jis, bet jau kaip gavosi taip.
Priekį nuo to trikampio palikau iš abiejų pusių tiek , kad tilptų ta ažūrinė juostelė.
po to jau buvo kūryba,ardžiau 10 kartų. Vis tik mano siūlai nedėkingi tysta:)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 04 birželio 2009 - 13:39
QUOTE(katuks @ 2009 06 04, 13:22)
saulėlydis* labai gražu. o jau ant kūnelio tai išvis turbūt wub.gif

na va ir pribaigiau beveik sukneles. sarafaniukus. irgi nedidukus. ryškius. nešiotojos laimingos
user posted image

niu tikri meno kūriniai, kaip gražu, kaip žavu wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 04, 14:38)

ar čia ta pati suknutė, kur labai pergyvenai, kad nesigauna g.gif
Labai puikiai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 06 04, 14:45)
niu tikri meno kūriniai, kaip gražu, kaip žavu wub.gif  wub.gif  wub.gif

ar čia ta pati suknutė, kur labai pergyvenai, kad nesigauna g.gif
Labai puikiai atrodo  wub.gif  wub.gif  wub.gif

TA pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 04, 13:38)
mielai tau patarčiau, bet dariau iš akies, taisiau milijoną kartų, privėliau 2 milijonus klaidų, bet pagaliau patį suknios kūną pabaigiau .Liko rankovės, nė velnio neteisingas jis, bet jau kaip gavosi taip.
Priekį nuo to trikampio palikau  iš abiejų pusių tiek , kad tilptų ta ažūrinė juostelė.
po to jau buvo kūryba,ardžiau 10 kartų. Vis tik mano siūlai nedėkingi tysta:)

user posted image



Dar klausimėlis,o šonuose reik iki pažastų išlinkio nuiminėt po 1 akį ar tik tuos 5 cm nuo pradžiu, o poto nieko nedaryt kol daeisiu iki pažastų?

P.s. Tavo suknelė visai gerai gavosi 4u.gif , nes manoji iš tokių siūlų nerta guli spintoje ir laukia kol bus iš naujo pernerta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 04, 15:02)
Dar klausimėlis,o šonuose reik iki pažastų išlinkio nuiminėt po 1 akį ar tik tuos 5 cm nuo pradžiu, o poto nieko nedaryt kol daeisiu iki pažastų?

P.s. Tavo suknelė visai gerai gavosi  4u.gif , nes manoji iš tokių siūlų nerta guli spintoje ir laukia kol bus iš naujo pernerta  doh.gif

aš nenuiminėjau. O nugaroje net kažkiek į viršų nerdama dadėjinėjau, nes nugara platėja ties mentimis:)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 04 birželio 2009 - 14:06
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 04, 14:28)
Prašau pagalbos  4u.gif  Neriu tą visiems žinomą auksinę kur Akire3 ir Ingriduska neria, daėjau iki tos vietos kur priekis dalinamas į 2 dalis ir vienoje pusėje nuimam vieną akį, kitoje pridedu ir taip kol nuneriu 5 cm. O kaip ten toliau kai prasideda kaklo iškirptė? Kaip suprantu kaklui reik nuimt po vieną, o kaip daryt šonuose? Nuimt ar nieko nebenuiminėt kol daeisiu iki pažastų išlinkio? g.gif


stai ir as tik dabar prisiruosiau ta "auksine" megzti,tik, aisku, man iki to dalinamo priekio dar laaabai toli unsure.gif Kol kas turiu tik apacios nerini...O kol viskas aisku, tai ir snypsciu viena sau tyliai, bet tuoj, itariu, ir man jusu visu,mezgejeles, konsultaciju prireiks...nes virbalus ir vaseli po 7eriu metu pertraukos pasiemiau! Tai man tiek klausimu kyla! O igudzius gaivinti pradejau nuo pacios maziausios seimos nares-spiciukes Mises biggrin.gif Kai nunarpliojau jai megztinuka, treniruotes tesiau su dukra-mezgiau ta izymuji pilka sarafana...O kai pavyko ir ji siaip taip uzbaigti-ryzausi"auksinei"... Tikiuosi, nors kol kas ir pati paskutine, bet jusu kantrybes nepristigs ir mane mokant blush2.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 06 04, 14:04]
aš nenuiminėjau. O nugaroje net kažkiek į viršų nerdama dadėjinėjau, nes nugara platėja ties mentimis:)


Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 06 04, 15:20)
stai ir as tik dabar prisiruosiau ta "auksine" megzti,tik, aisku, man iki to dalinamo priekio dar laaabai toli  unsure.gif  Kol kas turiu tik apacios nerini...O kol viskas aisku, tai ir snypsciu viena sau tyliai, bet tuoj, itariu, ir man jusu visu,mezgejeles, konsultaciju prireiks...nes virbalus ir vaseli po 7eriu metu pertraukos pasiemiau! Tai man tiek klausimu kyla! O igudzius gaivinti pradejau nuo pacios maziausios seimos nares-spiciukes Mises  biggrin.gif Kai nunarpliojau jai megztinuka, treniruotes tesiau su dukra-mezgiau ta izymuji pilka sarafana...O kai pavyko ir ji siaip taip uzbaigti-ryzausi"auksinei"... Tikiuosi, nors kol kas ir pati paskutine, bet jusu kantrybes nepristigs ir mane mokant  blush2.gif

O kaip smagu, žinoma tu nepaskutinė, nes tas modelis toks labai jau klasikinis:)
Manua dar ir dar atsiras susigundžiūsių.
O kokia tavo bus?
Kokia spalva? Ar dvieju spalvų siūlū?
Atsakyti