Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Bielra
Kiek sveria šitoji persikiukas suknelė???

http://www.public.fo...picture010.html

AR man pakaks 400g. tiek turiu LILY siūlų 8 kamuoliukus po berods 225 metro bijau sumeluoti..

Ir ar gerai įžlibinu visas jos korpusas yra stulpelis su užmetimu tarkim 4 eiles po to kiauriukai ,po to vėl su užmetimu ?
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 01, 17:18)
Bielra
Kiek sveria šitoji persikiukas suknelė???

http://www.public.fo...picture010.html

AR man pakaks 400g. tiek turiu LILY siūlų 8 kamuoliukus po berods 225 metro bijau sumeluoti..

Ir ar gerai įžlibinu visas jos korpusas yra stulpelis su užmetimu tarkim 4 eiles po to kiauriukai ,po to vėl su užmetimu ?


Man suejo 500 gr, 10 kamuoliuku po 158m, t.y. - 1580m., pas tave metrazas gaunasi didesnis.., tai gali nert wink.gif
Aha, gerai izlibini.., tik ne 4 eiles, o 2.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 01, 18:29)
Man suejo 500 gr, 10 kamuoliuku po 158m, t.y. - 1580m., pas tave metrazas gaunasi didesnis.., tai gali nert wink.gif
Aha, gerai izlibini.., tik ne 4 eiles, o 2..  ax.gif

AČIUKĖLIS.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 05 31, 23:57)
prasom pasiziureti, betruksta tik juosteles po krutine smile.gif

atkreipkit demesi kooookia manekene  wub.gif  wub.gif
tikroji savininke bus zymiai mazesne, suknute bus iki zemes  ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

o kaj schemute butu galima?
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 06 02, 06:00)
o kaj schemute butu galima?

sveika, schemutes cia kaip ir nera: neriu pilnavidures rozytes tada jas sujungiu tarpusavyje i juosta ir ant jos neri kilputes is akuciu vis didindama kad gautusi saule kliosas ir vel neri rozytes, vel jungi i juosta, prijungi ir vel is pradziu kilputes smile.gif
Atsakyti
La Perla,labai dailu...Is kur tokia fifa manekene ziebei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 06 02, 07:03)
sveika, schemutes cia kaip ir nera: neriu pilnavidures rozytes tada jas sujungiu tarpusavyje i juosta ir ant jos neri kilputes is akuciu vis didindama kad gautusi saule kliosas ir vel neri rozytes, vel jungi i juosta, prijungi ir vel is pradziu kilputes smile.gif


O tai gal rozytes schemute galima tada ax.gif Nu labai grazu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2009 06 02, 07:20)
La Perla,labai dailu...Is kur tokia fifa manekene ziebei  biggrin.gif

aciu, cia drauges mergaite ir mano sunaus drauge lotuliukas.gif jie vieno amziaus ax.gif ji tokia tikra moteris: pries fotika maivosi nerealiai, o drauge sake kai nori truputi ramybes tai liepia jai eit rengtis, sako kokia valanda ramu buna kol issimatuoja visa spinta thumbup.gif

rozytes schemos neturiu o aprasyt gal nemokeciau, bet radau kazka panasaus:
user posted image

neriau kaip tas D variantas tik vietoj pirmos eiles as darau 4 kilputes po 4 akis ir tada jau antra eile i jas neriu stulpelius su uzmetimais ganasi 4 lapeliai, antroj eilej (po apacia neriu) darau jau 5 kilputes po 4 akutes ir neriu i jas stulpelius su uzmetimais, gaunasi 5 lapeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 02 birželio 2009 - 09:58
Oi mergaitės wub.gif
La Perla, nuostabus mažasis ansamblis. tikrai labai originali ne ananasinė krikštyninė thumbup.gif manekenę teks rezervuoti "pakazams" biggrin.gif
Shangri La, thumbup.gif thumbup.gif visas grožis paprastume. nors vasarai gal norėtųsi ne juodo daikto, bet tai skonio reikalas drinks_cheers.gif
Atsakyti

La Perla Labai puiki suknyte wub.gif , na o modeliukas tai isvis thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Prisidedu prie visų pagyrų La Perlos suknelei ir manekenei 4u.gif

Rodaus serafaniuką dukterėčiai. Gaila, kad kolkas me modeliuko, nes ten irgi "strainuška" wub.gif

user posted image
user posted image

Ir iš karto dedu raštą

user posted image

Dar ir kepurikė bus komplekte, bet nebaigti drugeliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 03 birželio 2009 - 08:06
na, mergaitės jūs ir pasistengėt - čia jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

aš ir noriu gražios suknios savo princesei, tik su vašeliu nelabai sutariu - geriau virbalai ax.gif o gal kas turit gražia schemute? tik būtų gerai kad nebūtų labai kiaura 4u.gif
Atsakyti