Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Sveikos auksarankes!

Truputi i tema, truputi ne - bet pasakykit prasau, kaip ikelti nuotrauka, kuri po to pasididinti gali, kai ant jos paspaudi? Is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2009 05 29, 10:06)
Sveikos auksarankes!

Truputi i tema, truputi ne - bet pasakykit prasau, kaip ikelti nuotrauka, kuri po to pasididinti gali, kai ant jos paspaudi? Is anksto dekui  4u.gif


www.radikal.ru

Idedi nuotrauka, ja uzkrauni ir 3 eilutes nuoroda nukopijuoji.. wink.gif
Atsakyti
sveikos.gal turit kokiu schemukiu kaip graziai nunert suknelei virsu kazka panasaus i sita.Aciu
user posted image
Atsakyti
Turiu tokias viršaus schemas, gal ką išsirinksi 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
jauciu balta pavyda ir zavejimasi tomis, kurios puosia save naujomis suknytemis ax.gif laukiu nesulaukiu kada galesiu savaja pradeti unsure.gif verysad.gif kelias iki to dar ilgas... tad teks dar seile i jus pavarvinti unsure.gif
Atsakyti
zuviukai, tu nors kai imsies tai ir padarysi...
o man nesigauna..
nmatyt ne mano nosiai(rankom) nunerti suknia, nesigauna nors tu ka...kazkokia sudiene, kazkokia mazgote, o ne suknia

Pykstu ant saves, ant suknios o labiausiai ant siulu, jie puikiai tinka mazgotems nerti ir tinklams cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 30, 09:55)
zuviukai, tu nors kai imsies tai ir padarysi...
o man nesigauna..
nmatyt ne mano nosiai(rankom) nunerti suknia, nesigauna nors tu ka...kazkokia sudiene, kazkokia mazgote, o ne suknia

Pykstu ant saves, ant suknios o labiausiai ant siulu, jie puikiai tinka mazgotems nerti ir tinklams    cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

group.gif neliūdėk taip, gal labai gražiai atrodys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 30, 09:55)
zuviukai, tu nors kai imsies tai ir padarysi...
o man nesigauna..
nmatyt ne mano nosiai(rankom) nunerti suknia, nesigauna nors tu ka...kazkokia sudiene, kazkokia mazgote, o ne suknia

Pykstu ant saves, ant suknios o labiausiai ant siulu, jie puikiai tinka mazgotems nerti ir tinklams    cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

vaje... unsure.gif nu bet kas gi ten taip nesigauna? kuri vieta??? gal galiu kuom padeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 30, 09:55)
zuviukai, tu nors kai imsies tai ir padarysi...
o man nesigauna..
nmatyt ne mano nosiai(rankom) nunerti suknia, nesigauna nors tu ka...kazkokia sudiene, kazkokia mazgote, o ne suknia

Pykstu ant saves, ant suknios o labiausiai ant siulu, jie puikiai tinka mazgotems nerti ir tinklams    cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Įdėkit foto, gal ten visai gražu console.gif Arba nesunkiai pataisoma
Atsakyti


QUOTE(ingriduska @ 2009 05 30, 09:55)
zuviukai, tu nors kai imsies tai ir padarysi...
o man nesigauna..
nmatyt ne mano nosiai(rankom) nunerti suknia, nesigauna nors tu ka...kazkokia sudiene, kazkokia mazgote, o ne suknia

Pykstu ant saves, ant suknios o labiausiai ant siulu, jie puikiai tinka mazgotems nerti ir tinklams    cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

nesiparink, man rods visai gerai ten gausi, kris lengvai, blizges gerai.
man nugara nesigauna, pirmiau per siaura buvo, paskui per daug akiu padidinau, tai jau bangavos, dabar irgi pykstu, veliau ardysiu nugara ir platinsiu po truputi tik sonuose....varom sianiden i krikstynas, tai dvi dienas be intiko busiu
ingridiushka is mikrofibros neria, del to ir parinas....
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes 4u.gif help.gif help.gif help.gif

http://picasaweb.goo...691921560734226

kaip nunerti sia suknyte??? gal turit ar zinot kur rasti rasteli, bandziau issiaiskinti ale pasiduodu.... neizibinu su savo zlibem.... ax.gif

Atsakyti
Baltosios chemos, aprašymai ir pavyzdžiai 4u.gif
Atsakyti