Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Akire3 @ 2009 05 26, 21:57)
nepatikesi, sufastriguoju savo pazasteles ir soniukus, ilendu i sukne, nusikeikiu...pazastis rezia, tai prailginsiu kokiom 6 eilutem visas petuku dalis....bet arba man vaidenas, arba kazkiek nugaroj irgi siaura, kai pasitampau rodos normaliai, ir vaizdas normalus, bet man nepatoguuuuuuuuuuuuuuuuuu
gal dar nuleidus pazastis reikalas pasitaisys, bet jauciu kad ir paciai teks kazka improvizuot. ir aplamai kai ant saules man grazu nes spindi, bet be saules man rodos ji per blanki. laiku as cia ane susimasciau...supykau ir nutrenkiau, ryt atsiprasysiu ir viska taisysiu.
situacija aiski, siaurint siaurinau, o isplatint i virsu jau nebuvo kada. tai ko noret.
nekreipkit demesio biski issiliejau... blush2.gif


NA mes čia su tavimi kaip anekdotas, tai neriam , tai ardom:)
Aš nuardžiau viską vėl iki trikampio. JAu kiek panėriau , radau kur nepaplatinau ir dabar lyg ir viskas gaunasi, bet žinai kai jau 3 kartas ...tai nejuokinga:)

Neblanki tavo suknia, tu pati tamsi tai kaip tik išryškina tavo gymį, tavo odą, akis...aksesuarai parinkti tinkamai ir būsi GRAŽIAUSIA viešnia smile.gif


Dvynukės...ajai kiek mažai bereikia, dar vieno prisėdimo tokio ilgesnio ir basta finito, oplia nauja suknia smile.gif

O dar apie vašelius.
Vienus iš auksarankės turiu mm pažymėti tai nuo 0.50 mm iki 6mm turiu, kitus turiu dar palikima nuo tarybinių laikų dėžutėje 4 vnt bet nurodyti tik skaičiukai 2 ,3 , 4, 5 tai čia kaip jie žymimi smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 27 gegužės 2009 - 09:41
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 27, 10:39)
NA mes čia su tavimi kaip anekdotas, tai neriam , tai ardom:)
Aš nuardžiau viską vėl iki trikampio. JAu kiek panėriau , radau kur nepaplatinau ir dabar lyg ir viskas gaunasi, bet žinai kai jau 3 kartas ...tai nejuokinga:)

Neblanki tavo suknia, tu pati tamsi tai kaip tik išryškina tavo gymį, tavo odą, akis...aksesuarai parinkti tinkamai ir būsi GRAŽIAUSIA viešnia smile.gif
Dvynukės...ajai kiek mažai bereikia, dar vieno prisėdimo tokio ilgesnio ir basta finito, oplia nauja suknia smile.gif

O dar apie vašelius.
Vienus iš auksarankės turiu mm pažymėti tai nuo 0.50 mm iki 6mm turiu, kitus turiu dar palikima nuo tarybinių laikų dėžutėje 4 vnt bet nurodyti tik skaičiukai 2 ,3 , 4, 5  tai čia kaip jie žymimi smile.gif ?

as irgi nusprendziau ardyt nugara iki trikampio, gal ir prieki nezinau, ko tai supas nukrito, gal kad tas spalvotas linas akis bado, taip noriu kitos suknios, bet neleidziu sau kol sios nepabaigsiu, nemegstu palikt...
varau kol kas ant kapu - gelyciu sodint, paskui prie ardymo nerimo sesiu...
o kaip pridet akiu tai nugarai siektiek, ar tik sonuose ar galiu per visa ploti kas kokia 15 stulpeliu, bijau kad labai issipust gali...man reiktu nors kazkiek, nes guli ir dabar gerai, bet nepatogu man.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 27, 11:04)
as irgi nusprendziau ardyt nugara iki trikampio, gal ir prieki nezinau, ko tai supas nukrito, gal kad tas spalvotas linas akis bado, taip noriu kitos suknios, bet neleidziu sau kol sios nepabaigsiu, nemegstu palikt...
varau kol kas ant kapu - gelyciu sodint, paskui prie ardymo nerimo sesiu...
o kaip pridet akiu tai nugarai siektiek, ar tik sonuose ar galiu per visa ploti kas kokia 15 stulpeliu, bijau kad labai issipust gali...man reiktu nors kazkiek, nes guli ir dabar gerai, bet nepatogu man.

Aš irgi laikausi principo jei nebaigei vienos, kitos pradėti nevalia:)
Aš padariau taip kai yra tas trikampis, jis turi tą ažūrinę juosta, kuri baigiasi stulpeliais su užmetimu,

user posted image

tai mezgant tuos stulpelius padariau tarpais tankesnius. Atrodo dabar užtektinai:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 27, 10:39)
Dvynukės...ajai kiek mažai bereikia, dar vieno prisėdimo tokio ilgesnio ir basta finito, oplia nauja suknia smile.gif

tikrai taip,bet ji man taip is leto einasi,kad neprisiverciu,o suknele man sita tokia grazi wub.gif na gal kaip nors.birzelio 13 i lt vaziuojam gal kaip nors bus pabaigtuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 27, 11:16)
Aš irgi laikausi principo jei nebaigei vienos, kitos pradėti nevalia:)
Aš padariau taip kai yra tas trikampis, jis turi tą ažūrinę juosta, kuri baigiasi stulpeliais su užmetimu,
tai mezgant tuos stulpelius padariau tarpais tankesnius. Atrodo dabar užtektinai:)

tai ir priekiui pridejai akiu? taip nenoriu priekio ardyt bet ziuriu kad teks
parsivilkau visa perkaitusia galva,kazkokia apsvaigus jauciuos blink.gif , eisiu gaivintis vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 27 gegužės 2009 - 12:31
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 27, 13:31)
tai ir priekiui pridejai akiu? taip nenoriu priekio ardyt bet ziuriu kad teks
parsivilkau visa perkaitusia galva,kazkokia apsvaigus jauciuos  blink.gif , eisiu gaivintis  vacation4.gif

Uždėjau bendrai apvaliai daugiau akių, dabar kai padalinau pusiau nugarai ir priekiui gavosi jau žmoniško dydžio, o kai priekį dar per pusę irgi gerai, jau ne kaip maikė ant petnešų..
TAu gerai, o man šalta, mano darbe nuolat šalta...kaip kokioje tvirtovėje ..
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 27, 13:33)
Uždėjau bendrai apvaliai daugiau akių, dabar kai padalinau pusiau nugarai ir priekiui gavosi jau žmoniško dydžio, o kai priekį dar per pusę irgi gerai, jau ne kaip maikė ant petnešų..
TAu gerai, o man šalta, mano darbe nuolat šalta...kaip kokioje tvirtovėje ..

viskas su tavim aisku ir su tavo akim, bandyciau tik nugara platint bet jei prieisiu iki to trikampio tos eilutes tai teks ir prieki ardyt, o taip norisi pralobt. as dar pamastysiu ir kazka darysiu, o gal man sukust ant poros kg ir isvis nereiks ardyt. juokauju, tikrai perkaitau, nekreipkit demesio. einu mazaji migdyt

Atsakyti
doh.gif nu neberandu šitos schemų doh.gif pabaksnokit kas piršteliu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 27, 16:57)
doh.gif  nu neberandu šitos schemų  doh.gif pabaksnokit kas piršteliu  blush2.gif
user posted image



gal čia jei skaitai rusiškai

user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 27, 15:57)
doh.gif  nu neberandu šitos schemų  doh.gif pabaksnokit kas piršteliu  blush2.gif

http://www.supermama...?...98131&st=24
35 zinute
Atsakyti
nu bet nukvakau visai blink.gif juk peržiūrėjau tą be komentarų temą ir nemačiau doh.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 27, 15:57)
doh.gif  nu neberandu šitos schemų  doh.gif pabaksnokit kas piršteliu  blush2.gif

Viskas kas zydra , mane iskart uzkabina doh.gif
Atsakyti