Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(*coliukeee* @ 2009 05 26, 08:17)
PAGALBOS  bigsmile.gif

Rašau čia, nes čia mieliausia  wub.gif Gal kuri turit schemu gelyciu (kvadratiniu)  blush2.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 05 26, 09:17)
PAGALBOS  bigsmile.gif

Rašau čia, nes čia mieliausia  wub.gif Gal kuri turit schemu gelyciu (kvadratiniu)  blush2.gif

Aš turiu nemažai modelių su kvadratinėm gėlytėm, čia. Tik viskas ką turiu sudėta į vieną krūvą, tai reikia peržiūrėt. Jei ką rasi tinkamo, tai rašyk čia arba a.ž. ir atsiųsiu schemą.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 26, 11:36)
Būtų likusios tik rankovės jei ne...ardymas šį vakarą nusimatantis:)
Aš atidalinau jau 2 kartą neteisingai, nugarą palikau per siaurą ,o priekį per platų(jei supranti ką sakau, čia kai jau atskirai imi megzt), tai vat teks ardyti.
Kažkaip aš ją paliemenavau akis sumažindama ties liemeniu, o paskui kai jau ties šonkauliai ir papais atsidalina , gaunasi per siaurą, reikės dadėti akių ties pažastimis kitaip bus pravalas:)

as net neprisimatavau ar man nesiaura, bet pas mane krutine nedidele - turi but ciki. o tu gal dar issisuksi sonuose prinerdama, vistiek ten nesimatys...o ir nieks nesupras kas prie ko...sekmes vienu zodziu ir neardyk.
as tai pergyvenu kad priekyje kur tarp daliu palikau tarpa gal per platu, viena kart rodos kaip tik, kita kart per daug, kol neapnersiu nesuzinosiu....jei ka apdaila padidinsiu...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 26, 11:47)
as net neprisimatavau ar man nesiaura, bet pas mane krutine nedidele - turi but ciki. o tu gal dar issisuksi sonuose prinerdama, vistiek ten nesimatys...o ir nieks nesupras kas prie ko...sekmes vienu zodziu ir neardyk.
as tai pergyvenu kad priekyje kur tarp daliu palikau tarpa gal per platu, viena kart rodos kaip tik, kita kart per daug, kol neapnersiu nesuzinosiu....jei ka apdaila padidinsiu...

DAr kai grįšiu žiūrėsiu, nes aš ko gero priekiui per daug irgio palikau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 05 26, 09:26)
Kaip grazu, kokios spalvytes dieviskos.  O tas rasciukas ar tik atrodo gofruotas, ar ir krinta kaip gofras?

Kelis kartus patikrinau ar čia man skirta 4u.gif Ačiū, pirmą kartą iš tokių siūlų mezgu, čia raštelis toks, bangelėmis, dar nebaigtas, prašiau patarimų, bet turbūt pačiai kažką teks mąstyt ax.gif Tik va minčių - 0 rolleyes.gif
Atsakyti
n u o s i r d i ,

gal pabandyk kazka tokio, arba be saguciu. Na, kad akcentas butu reglanas. g.gif
user posted image

user posted image
O kaip toks rastelis mezgasi (gofra turiu omeny)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 26 gegužės 2009 - 15:26
Bielra, norejau paklaust vieno klausimuko del vaselio pasirinkimo. Neriu dabar suknele su tom fainom gelytem, dideliais viduriukais. Jau baigiu visas ir nunert, kai toptelejo man mintis - mazu as su per mazu vaseliu neriu, nes baisiai jau man sunkiai sekasi. Siulai pas mane tie patys - Java Linie 164, medvilne su viskoze. Neriu kietai, tai visos rankos paskausta. Vaselis pas mane 2 numeriuko, 1,50 mm - taip uzrasyta. O gal reikejo didesnio?
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2009 05 25, 16:40)
Labai dekui uz patarimus 

As va tokia noriu nerti. O kazin ar is Maxi siulu gerai atrodys, ar nereikia truputi storesniu  g.gif
user posted image

galvojau pirma nunerti ta dali kur krutine ir jau tada eiti zemyn( pamaniau, kad gal man kaip pirma karta darant rimta darba taip butu lengviau  g.gif  Kaip manot ?


o man si grozi is maxi siuliuku nunere 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 26, 11:59)
DAr kai grįšiu žiūrėsiu, nes aš ko gero priekiui per daug irgio palikau  doh.gif  doh.gif

nepatikesi, sufastriguoju savo pazasteles ir soniukus, ilendu i sukne, nusikeikiu...pazastis rezia, tai prailginsiu kokiom 6 eilutem visas petuku dalis....bet arba man vaidenas, arba kazkiek nugaroj irgi siaura, kai pasitampau rodos normaliai, ir vaizdas normalus, bet man nepatoguuuuuuuuuuuuuuuuuu
gal dar nuleidus pazastis reikalas pasitaisys, bet jauciu kad ir paciai teks kazka improvizuot. ir aplamai kai ant saules man grazu nes spindi, bet be saules man rodos ji per blanki. laiku as cia ane susimasciau...supykau ir nutrenkiau, ryt atsiprasysiu ir viska taisysiu.
situacija aiski, siaurint siaurinau, o isplatint i virsu jau nebuvo kada. tai ko noret.
nekreipkit demesio biski issiliejau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 05 26, 16:07)
Bielra, norejau paklaust vieno klausimuko del vaselio pasirinkimo. Neriu dabar suknele su tom fainom gelytem, dideliais viduriukais. Jau baigiu visas ir nunert, kai toptelejo man mintis - mazu as su per mazu vaseliu neriu, nes baisiai jau man sunkiai sekasi. Siulai pas mane tie patys - Java Linie 164, medvilne su viskoze. Neriu kietai, tai visos rankos paskausta. Vaselis pas mane 2 numeriuko, 1,50 mm - taip uzrasyta. O gal reikejo didesnio?


Pas mane vašęlis Nr.2,5
Atsakyti
Labutis auksarankės 4u.gif

Nerialūs grožiai čia, kas rytą įlendu pažiūrėt ir seiles pavarvint, vardais nevardinsiu už thumbup.gif darbelius visų nerealūs, o aš niekaip nepradedu, bet planuose šios savaitės gale kibti į suknelė kreipsiuosi į jus pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 05 25, 18:20)
Na man šitos suknelės liko tik rankovės ir pasuknelė-  nunėriau dukrai. Nėriau iš Maxi plonesnių
user posted imageuser posted image

o as sitos niekaip nesugebu pabaigt turiu nugara ir daugiau kaip puse priekio,bet uzmeciau ir nekyla rankos pabaigt blush2.gif
bet uz tai geltona jau baigdineju ax.gif
Atsakyti