Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Herma @ 2009 05 25, 15:40)
Labai dekui uz patarimus 

As va tokia noriu nerti. O kazin ar is Maxi siulu gerai atrodys, ar nereikia truputi storesniu  g.gif
[galvojau pirma nunerti ta dali kur krutine ir jau tada eiti zemyn( pamaniau, kad gal man kaip pirma karta darant rimta darba taip butu lengviau  g.gif  Kaip manot ?

as esu nerusi sita suknute is MAXI siulu, mano nuomone atrodo gerai. pirma neriau i apacia nuo tos dalies kur po krutine o po to virsutine dali i virsu 4u.gif
user posted image
user posted image

tik as ja neriau ne sau tai per didele atrodo smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Herma @ 2009 05 25, 16:54)
Dar paziurejau schemoje neraso koks siulo ilgis  100 m, tik kad nerti su 3.5-4 vaseliu .Taqi gal tikrai reik storsniu nei Maxi siulai
Papildyta:

thumbup.gif
o kazin kaip tokie " perle s" siulai, jie buna po 50 gr. ir ten yra 210 m. Ar dar storesniu ieskoti ?

maxi buna dvieju storiu - yra plonesni, yra storesni. apie perle nieko nezinau
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 25, 17:02)
maxi buna dvieju storiu - yra plonesni, yra storesni. apie perle nieko nezinau

sulyginau juos su maxi xtoresniais , tai labai pnasus storis
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2009 05 25, 17:02)
as esu nerusi sita suknute is MAXI siulu, mano nuomone atrodo gerai. pirma neriau i apacia nuo tos dalies kur po krutine o po to virsutine dali i virsu  4u.gif

kaip fainai pamatyt gyva pavyzdi bigsmile.gif
As pabandysiu is storesnio siulo nerti , na matysim ar man cia kas gausis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2009 05 25, 16:40)
Labai dekui uz patarimus 

As va tokia noriu nerti. O kazin ar is Maxi siulu gerai atrodys, ar nereikia truputi storesniu  g.gif
user posted image

galvojau pirma nunerti ta dali kur krutine ir jau tada eiti zemyn( pamaniau, kad gal man kaip pirma karta darant rimta darba taip butu lengviau  g.gif  Kaip manot ?


o koks sitos sukneles rastas?ar ji nugaroj kaip nors uzsisega?
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2009 05 25, 16:10)
sulyginau juos su maxi xtoresniais , tai labai pnasus storis
Papildyta:

kaip fainai pamatyt gyva pavyzdi  bigsmile.gif
As pabandysiu is storesnio siulo nerti , na matysim ar man cia kas gausis  doh.gif

perle siulai man patinka, jie zymiai minkstesni uz maxi:)
Atsakyti
Na man šitos suknelės liko tik rankovės ir pasuknelė- nunėriau dukrai. Nėriau iš Maxi plonesnių
user posted imageuser posted image
Atsakyti
grožis:)
BIELRA reikia man tavęs su tavo patarinmais. Noriu kaip nors su tavimi pakalbėti. Būk gerutis jei tu gali parašyk savo numerį telefono į Asmeninę dėžute, gal galėčiau tau paskambinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 26 gegužės 2009 - 07:33
QUOTE(bukasacka @ 2009 05 25, 17:22)
o koks sitos sukneles rastas?ar ji nugaroj kaip nors uzsisega?

Viršutinė dalis neriama iš dviejų dalių (priekis ir nugara) ir susiuvama, o apatinė ratu. Tad jokio užtrauktuko nėra.

Aprašyme rašoma, kad siūlai 60proc. medvilnė, 40 proc. viskozė, 50g/120m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 26 gegužės 2009 - 07:43
PAGALBOS bigsmile.gif

Rašau čia, nes čia mieliausia wub.gif Gal kuri turit schemu gelyciu (kvadratiniu) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 05 24, 11:43)
Labas rytas,
rodausi naktine pabaigtuke  ax.gif

Jargau kaip graziai padaryta! blink.gif Kaip kruopsciai! Tikrai labai grazu. wub.gif
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 05 24, 14:33)
La Perla nuo kurios vietos pradedi nerti sita fantastiska suknele? ir kaip gaunasi tos juostos viduri taip skersai, o ne tiesiai?

Kaip puosniai atrodo. wub.gif
QUOTE(bielra @ 2009 05 24, 16:32)
... siūlai FILETTA - 100 % medvilnė, bet kur kas minštesni už Maxi ....

O jei megzti suknute su rankovemis, alkunes neissitampo, visgi medvilne simtaprocentine?
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 24, 19:44)

Kaip grazu, kokios spalvytes dieviskos. wub.gif wub.gif O tas rasciukas ar tik atrodo gofruotas, ar ir krinta kaip gofras?
QUOTE(kacumota @ 2009 05 25, 14:23)
maza suknike... cia mano bestija,kuria vaikiausi puse valandos po namus,kad nors kiek panasi foto gautusi  doh.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 05 25, 14:34)
Džiaugiuosi ,kad pavyko pagauti mažiukę nenuoramą. labai daili panelėsmile.gif Ir panelės suknelė ir skarelė...smile.gif

drinks_cheers.gif Grazuolyte wub.gif wub.gif Isivaizduoju..lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(vogels @ 2009 05 25, 18:20)
Na man šitos suknelės liko tik rankovės ir pasuknelė-  nunėriau dukrai. Nėriau iš Maxi plonesnių

wub.gif Gal kada ir ant modeliuko pamatysime. mirksiukas.gif
Siai suknutei taip tinka si spalva!
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 26, 08:30)
grožis:)
BIELRA reikia man tavęs su tavo patarinmais. Noriu kaip nors su tavimi pakalbėti. Būk gerutis jei tu gali parašyk savo numerį telefono į Asmeninę dėžute, gal galėčiau tau paskambinti smile.gif

jau bandau itart kad baigineji, nenervuok...man liko rankoves, bet neprieinu....
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 26, 10:58)
jau bandau itart kad baigineji, nenervuok...man liko rankoves, bet neprieinu....

Būtų likusios tik rankovės jei ne...ardymas šį vakarą nusimatantis:)
Aš atidalinau jau 2 kartą neteisingai, nugarą palikau per siaurą ,o priekį per platų(jei supranti ką sakau, čia kai jau atskirai imi megzt), tai vat teks ardyti.
Kažkaip aš ją paliemenavau akis sumažindama ties liemeniu, o paskui kai jau ties šonkauliai ir papais atsidalina , gaunasi per siaurą, reikės dadėti akių ties pažastimis kitaip bus pravalas:)
Atsakyti