Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

sveikos, as ka tik is kaimo ir is kart prie kompo
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 23, 16:57)
Siandiena turguje blaskiausi noredama rasti kazkokia tokia spalva ,kaip tavo Ingridos prsikine, matyt ,kad Ingridos tai ir man reikia.

mano broliene is maxi persikiniu nere, bet aisu jie daug sviesesni, bielros tai tokie 'valgomi' vos ne.

QUOTE(ingriduska @ 2009 05 23, 22:22)
Akire,
kurioje auksines vietoje randasiesi?
As ka tik pabaigiau priekiuka, einu bandysiu nugara nerti....
matau jau pabaiga ir kol kas lyg ir pavyksta be dideliu klaidu:)
Kyla tik vienas nervas, kaip paslepti siulo galus. PAts siulas pasitaike 2juose vietose viename kamuoliuke suristas...?
Siulas slidus kaip ji paslepti???
Ir matau kad turiu dar 9 kamuoliukus pilnus ir 1 puse liko tik nugarytes gabaliukas ir rankoves...KAzin ar imanoma bus pasikeisti.Pirkti HAles turguje ???
na iki rytojau

na man liko kokia 10 eiluciu nugaros ir rankoves, o tu spartuole...
tuos galus surisk ir suklijuok kokiais klijais, nors nei kart dar taip nedariau, man kol kas uztenka mazgeliu, slepsiu uzkaisiodama, nors kazkiek islenda, bet gal dzin...
siaip kaune tai daug kur keicia, dabar visad pirkdama klausiu...

QUOTE(*coliukeee* @ 2009 05 24, 11:43)
Labas rytas,
rodausi naktine pabaigtuke  ax.gif

labai rysku ir grazu. as kazkada apie tokia tunika svajojau smile.gif

QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 24, 19:44)
Merginos, ateinu pas jus prašyti patarimo 4u.gif

Pirmą kartą mezgu iš moherio siūlų ir taip norėjau pabandyti šioje temoje nusižiūrėtas bangeles, na ne suknelė čia, bet gal neišvysit, mezgu kažką iš galvos ir dabar sustojau, nesugalvoju kaip toliau daryt...
Gal patarsit ar daryt kažkokia kaip liemenę ant šleikučių, ar kažką kitką su rankovytėm, nebesumąstau...gal kokių idėjų pametėsit...čia pabandžiau kažkokį vaizdą sudaryt blush2.gif

gal grazu butu kokios turmpos pusto rankovytes...
Atsakyti
nuosirdi Labai grazus Jusu mezginys. Man bent grazu butu 3 ketvirciu rankoves vienspalves kaip ir ta dalis virs kaspino, o kakliukas galbut v formos arba ovalo, nezinau ar labai jau aiskiai apie kakla issireiskiau ax.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=juraciukaslt@,2009 05 24, 13:33]
user posted image
[/quote]
La Perla nuo kurios vietos pradedi nerti sita fantastiska suknele? ir kaip gaunasi tos juostos viduri taip skersai, o ne tiesiai?
[/quote]
labai paprastas rastelis, emiau ji is CIA su kai kuriom savo korekcijom ) mazdaug puslapio viduryje rasi ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 05 22, 11:23)
AČIŪuser posted image,siūlai Linate 50 %medvine-50%akrilas,100gr.-780m.

O schema įdedu,čia megzta pagal servetėlės raštą,pradėjau nuo 31 eilės-numezgiau 58 eiles ,po to kartojau 55-57 eiles (net nežinau kiek kartų ax.gif )na kiek nori,o po to vėl nuo  31 eilės iki 53(52 paskutinė)Visos lyginės eilės mezgamos tik gerosiomis akimis

user posted image



clap.gif clap.gif clap.gif aciuks.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, gal neaiškiai foto atrodo, bet ten krūtinė tokio tipo padaryta...todėl ir nebesugalvoju kaip reikėtų tas rankovytes sugalvot, ar tik daryt petnešėles rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
maza suknike... cia mano bestija,kuria vaikiausi puse valandos po namus,kad nors kiek panasi foto gautusi doh.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Džiaugiuosi ,kad pavyko pagauti mažiukę nenuoramą. labai daili panelėsmile.gif Ir panelės suknelė ir skarelė...smile.gif
Atsakyti
[quote=Herma,2009 05 22, 14:55]
Aš alpstu nuo jūsų sukurtų grožių
bigsmile.gif
turiu tokį klausimėlį blush2.gif , o nuo kurios vietos pradedat suknelę nertį .Ar nuo tos kur po krūtine ir tada žemyn, o poto viršus prineriamas blush2.gif .
Ir dar , kaip dydį tinkamą nustatyti ( kaip su tom akim, aš atrodo uždedu gerai, pamatuoju irgi lyg gerai kol porą eilių nuneriu, o ipusėjus pasirodo, kad dar daug košės reikia valgyti ) g.gif .Nesuprantu kaip man čia taip gaunasi g.gif)




Aš neriau iš apacios i virsu, siaurindavau tas kelias eilutes kur tinkliukas.
Papildyta:

Tiesa mano dydis M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovela: 25 gegužės 2009 - 14:26
[quote=Jovela,2009 05 25, 15:25]
[quote=Herma,2009 05 22, 14:55]
Aš alpstu nuo jūsų sukurtų grožių
bigsmile.gif
turiu tokį klausimėlį blush2.gif , o nuo kurios vietos pradedat suknelę nertį .Ar nuo tos kur po krūtine ir tada žemyn, o poto viršus prineriamas blush2.gif .
Ir dar , kaip dydį tinkamą nustatyti ( kaip su tom akim, aš atrodo uždedu gerai, pamatuoju irgi lyg gerai kol porą eilių nuneriu, o ipusėjus pasirodo, kad dar daug košės reikia valgyti ) g.gif .Nesuprantu kaip man čia taip gaunasi g.gif)
Aš neriau iš apacios i virsu, siaurindavau tas kelias eilutes kur tinkliukas.
Papildyta:

Tiesa mano dydis M
[/quote]



Mane taip pamokė labai seniai močiutė.
Imi siūlus ir įrankį su kuriuo nersi/megsi. Uždedi kokį 20 akių ir pamezgi gabaliuką-pavyzduką. Tuomet jį išmatuoji takim gauni 10 cm. tada pamatuoji save ir paskaičiuoji kiek tokių pavyzdukų tau reikia, paaiškėja akių skaičisu. Jei bijai kad mezginys tys arba traukisi gali prieš šią procedūrą jį išplauti:)

Mano suknelė auksinė , kurią dabar neriu yra neriama nuo apačios smile.gif
TAip ją ir neriu.
O va sijoną esu nėrusi nuo liemes į apačią.
TU parodyk kurią suknią planuoji nerti ir mes bandysim visos kartu patarti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 25 gegužės 2009 - 14:44
[quote=Jovela,2009 05 25, 15:25]
[quote=Herma,2009 05 22, 14:55]
Aš neriau iš apacios i virsu, siaurindavau tas kelias eilutes kur tinkliukas.
Papildyta:

Tiesa mano dydis M
[/quote]


[quote=ingriduska,2009 05 25, 15:43]
Mane taip pamokė labai seniai močiutė.
Imi siūlus ir įrankį su kuriuo nersi/megsi. Uždedi kokį 20 akių ir pamezgi gabaliuką-pavyzduką. Tuomet jį išmatuoji takim gauni 10 cm. tada pamatuoji save ir paskaičiuoji kiek tokių pavyzdukų tau reikia, paaiškėja akių skaičisu. Jei bijai kad mezginys tys arba traukisi gali prieš šią procedūrą jį išplauti:)

Mano suknelė auksinė , kurią dabar neriu yra neriama nuo apačios smile.gif
TAip ją ir neriu.
O va sijoną esu nėrusi nuo liemes į apačią.
TU parodyk kurią suknią planuoji nerti ir mes bandysim visos kartu patarti smile.gif
[/quote]

Labai dekui uz patarimus

As va tokia noriu nerti. O kazin ar is Maxi siulu gerai atrodys, ar nereikia truputi storesniu g.gif
user posted image

galvojau pirma nunerti ta dali kur krutine ir jau tada eiti zemyn( pamaniau, kad gal man kaip pirma karta darant rimta darba taip butu lengviau g.gif Kaip manot ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herma: 25 gegužės 2009 - 15:45
Labai graži, bet maxiukai plonoki, gal kokiu storesnių čia reikėtųsmile.gif
Ji taip ir nerta, matosi kaip apsiverčia nuo kaspinėlio raštas apačion smile.gif
Viską teisingai mąstai
Atsakyti
Dar paziurejau schemoje neraso koks siulo ilgis 100 m, tik kad nerti su 3.5-4 vaseliu .Taqi gal tikrai reik storsniu nei Maxi siulai
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 25, 16:48)
Labai graži, bet maxiukai plonoki, gal kokiu storesnių čia reikėtųsmile.gif
Ji taip ir nerta, matosi kaip apsiverčia nuo kaspinėlio raštas apačion smile.gif
Viską teisingai mąstai

thumbup.gif
o kazin kaip tokie " perle s" siulai, jie buna po 50 gr. ir ten yra 210 m. Ar dar storesniu ieskoti ?
Atsakyti