Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 05 22, 15:46)

as pradejau, bet padejau i sona...nes gavau siulu seniau pradetai suknei kuriai liko labai nedaug iki finalo
o sios suknes krutine irgi apziurejau, kad ne kas gausis ir neriu pagal save. o t.y. nunersiu krutines dali ir nuo jos zemyn...parduotuvej ciupinejau sia suknele gyvai - nepatiko ziauriai kaip susiuta, matosi sonuose tamsiai rudi dygsniai ir krutines dalis nepatiko, kazkaip nerta is sonu, bet ta juostele kur po krutine sukabinta irgi vos ne dygsniais....taigi sukis pati ir sekmes. jei kauniete esi, tai hyper maksimoj, savanoriuose yra mosaic ir si suknele, ir kitos...galetum apsiziuret...arba lisk i mosaic intiko psl ir ziurek ar tavam mieste ner tos pardes.
o siaip uzbaigi prieki tokiu trikampiu panasiai kaip mes ' auksine sukne ' neriam, tai cia nesunku. bet tas nerimas is sonu gulsciai - kazkokia mistika, nors teoriskai irgi isivaizduoju...
Atsakyti
aciu merginos uz pagyras
Atsakyti
Taip ir galvoju, kad ji siusiųta g.gif . Jau visą sijoninę dalį nurakaliojau, o toliau turbūt teks keisti g.gif
Atsakyti
nerk iki krutines ratu, o paskui priekine dali atskirai ir nugara atskirai...
Atsakyti
Kaip ta nugara išvis atrodo? g.gif Nuo pažastų nuoga?
Atsakyti
jus cia visos auksiarankes,kad net nesmagu tokio paprasto klausimelio klaust blush2.gif patarkit kaip man ismegzti sitos suknutes kakla ta balta dali iki tol viskas aisk,labai aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 05 22, 20:44)
Kaip ta nugara išvis atrodo? g.gif Nuo pažastų nuoga?

pas mane tai nuo pazastu nuoga
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2009 05 23, 00:24)
...patarkit kaip man ismegzti sitos suknutes kakla ta balta dali iki tol viskas aisk,labai aciu 4u.gif

Man atrodo, kad cia numegzta paprasta juostele ir po to prisiuta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 05 22, 20:44)
Kaip ta nugara išvis atrodo? g.gif Nuo pažastų nuoga?

taip nuoga, tik sleikutes nugaroj...



QUOTE(Kristinakristina @ 2009 05 23, 08:38)
Man atrodo, kad cia numegzta paprasta juostele ir po to prisiuta. g.gif

man irgi taip atrodo. ir sijono daly ta juostele prisiuta, nes megzta kita kryptym, nors gerai nesimato...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 23 gegužės 2009 - 10:08
Sveikos mergaitės.. 4u.gif
Kadangi ši tema man pati mieliausia, tai parodysiu ir čia savo mažytį kūrinėlį mergytei.. Visgi suknelė.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
oleeeeeeeeeee matyta suknele iki kaulu smegenu mirksiukas.gif na bet man tai labai labai ta "pilkute"grazu thumbup.gif saunuole, Bielruk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 23 gegužės 2009 - 11:00
Bierla bigsmile.gif Puiku,labai graaaaži suknutė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti