Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

user posted image

Daug daug spalvotų idėjų, gražių suknių... mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū,coliukeee,už naują temą.Kol priprašiau savo fotografės nufotkint,žiūriu,jau ir tema pasibaigus.Tai rodausi naujoj su sena suknia biggrin.gif ,ant modelio(ech nemokam mes fotkint dailiai)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 13 gegužės 2009 - 14:33
QUOTE(fiona35 @ 2009 05 13, 14:32)
Ačiū,coliukeee,už naują temą.Kol priprašiau savo fotografės nufotkint,žiūriu,jau ir tema pasibaigus.Tai rodausi naujoj su sena suknia biggrin.gif ,ant modelio(ech nemokam mes fotkint dailiai)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
DAILU

O man kazkas pasidare verysad.gif Jau kelinta suknia nemoku apsiskaiciuot akiu unsure.gif Nu toooookiu dydzius mezgu lotuliukas.gif Kad ner tokiu nesiotoju biggrin.gif
Atsakyti
fiona35 - gražu.., labai.. wub.gif
O kaip kaspiną darei? Kilputės yra šone?
Man labai gražu dar, kad pasuknelė dviejų spalvų.., maniškė dėjosi visą juodą.., neklausė ji mano patarimo daryt ją dvispalvę.. doh.gif
Žiūrint į Tavo suknelę ir į savo, tai manoji nublanksta labai, labai...
Atsakyti
sveikos visos naujoj temoj, uzbegau padekoti uz visus pagyrimus mano suknutei praeitoj temoj ir, prasiusioms rastelio pazadu ryt paieskoti nes dabar tai galeciau tik zodziu aprasyti kadangi keitem kompiuteri ir is senojo viska sukeliau i diskus, kai kas ir dingo bet blogiausiu atveju tada surasysiu jei nerasiu. dar karteli aciu visoms labai wub.gif
Atsakyti
fiona35-pritariu,suknia ir ant modeliuko graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 05 13, 16:44)
fiona35 - gražu.., labai..  wub.gif
O kaip kaspiną darei? Kilputės yra šone?
Man labai gražu dar, kad pasuknelė dviejų spalvų.., maniškė dėjosi visą juodą.., neklausė ji mano patarimo daryt ją dvispalvę..  doh.gif
Žiūrint į Tavo suknelę ir į savo, tai manoji nublanksta labai, labai...

Bielra,niekas čia nenublanksta 4u.gif .Čia man slėptis su savo tempais,o dar nusinėriau su toookiu kliošu,kad tik vestuvėse užsidėjau,ir viskas verysad.gif Kasdien neužsidėsiu. verysad.gif
Diržą siuvo siuvėja,užsegimą padarė po kaspinu su knopkytėm(labai patogu)ir nesimato,gaunas toks ištisinis.
Ir pamušalą siuvo siuvėja,(darė tokius volanus lotuliukas.gif ,kad pasipūstų sijonas)
Na,suknelė gavosi~350lt. blink.gif (čia be mano darbo)
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 05 13, 15:32)
Ačiū,coliukeee,už naują temą.Kol priprašiau savo fotografės nufotkint,žiūriu,jau ir tema pasibaigus.Tai rodausi naujoj su sena suknia biggrin.gif ,ant modelio(ech nemokam mes fotkint dailiai)

labai grazu ir dailu, SUPER

QUOTE(*coliukeee* @ 2009 05 13, 15:34)
O man kazkas pasidare  verysad.gif Jau kelinta suknia nemoku apsiskaiciuot akiu  unsure.gif Nu toooookiu dydzius mezgu  lotuliukas.gif Kad ner tokiu nesiotoju  biggrin.gif

tai gal koses privalgyk ir tiks tos tavo sukneles, arba matematikos vadoveli ciupk ir mokykis skaiciuot per nauja.
o as mergytes su naujom idejom. zino maniskiai kad neriu, tai viena kai idejo nuoroda taip ir uzsimaniau rudos suknios, tuoj parodysiu

http://www.mosaic-fa...ty-comfort.html
ir paprasta ir grazu ir jauciu greit nusinertu jei krutines dalis nestabdytu viso reikalo...aisku pabaigsiu dar auksine, bet kazko tokio irgi noresiu...
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
VALIOOO:)
KAip smagu nauja tema. Ačiukas
FIONA grožis
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 05 13, 13:32)
Ačiū,coliukeee,už naują temą.Kol priprašiau savo fotografės nufotkint,žiūriu,jau ir tema pasibaigus.Tai rodausi naujoj su sena suknia biggrin.gif ,ant modelio(ech nemokam mes fotkint dailiai)




labai grazu 4u.gif

registruojuos ir as naujoj temoj, aciu *coliukeee* uz naujus namucius su tulpem 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Registruojuos ir aš naujoj temukėj. Ar pastebėjot, kad jau jubiliejinė 20 - oji? Sėkmės visoms, gražių idėjų. Kaip smagu ir jauku šitoj temukėj. Nors suknelės dabar nemezgu, ir greit nenusimato, nors noriu labai labai, kiekvieną dieną aš čia užsuku pasiskaitinėt. 4u.gif
Atsakyti
fiona35, laaaaaaaaaaaaaaaaabai grazi suknele wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif . Begu, dari ana pabaigt dairytis ax.gif
Atsakyti