Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 07 15, 18:41)
Mielai apsicekavinsiu  biggrin.gif  flirt.gif
Nagi greitai pasipasakok, kokį vardelį juniorui sumyslijot?  bigsmile.gif


QUOTE(jurguliux @ 2009 07 17, 13:28)
nugis nekankink tu mūsų doh.gif  ax.gif


Tautvydukas mūsų junioras mirksiukas.gif o mes prie jūros planuojam rugpjūtį lėkt jeigu tetos butas bus laisvas pabandysiu raktus išsiklenčyt ir bandysim Palangą šturmuot geras oras nebūtinas ne degintis važiuojam o po parką ir po lietaus bus galima pavaikščiot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 07 19, 21:56)
Tautvydukas mūsų junioras  mirksiukas.gif o mes prie jūros planuojam rugpjūtį lėkt jeigu tetos butas bus laisvas pabandysiu raktus išsiklenčyt ir bandysim Palangą šturmuot geras oras nebūtinas ne degintis važiuojam o po parką ir po lietaus bus galima pavaikščiot  blush2.gif

Na ką aš galiu pasakyti biggrin.gif gražų vardelį išrinkot thumbup.gif O koks vyresnėlio vardas? blush2.gif 4u.gif

Aš tai buvau penktadienį nulėkusį Jurmalą prie jūros, vienai dienai, tai pasipliuškenau, pasideginau vacation4.gif Kažkaip nebetraukia manęs į tą Palangą g.gif Bet jums tai bus labai gerai, vaikučiai jodu pakvėpuos thumbup.gif
Mes tai penktadienį išvažiuojam su krūvele draugų į Molėtus trims dienoms tourist5.gif vacation1.gif gathering.gif alc.gif alc.gif alc.gif friends.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 07 19, 21:56)
Tautvydukas mūsų junioras  mirksiukas.gif o mes prie jūros planuojam rugpjūtį lėkt jeigu tetos butas bus laisvas pabandysiu raktus išsiklenčyt ir bandysim Palangą šturmuot geras oras nebūtinas ne degintis važiuojam o po parką ir po lietaus bus galima pavaikščiot  blush2.gif

graus vardas, užauges bus Tautvydas, taip vyriškai skamba 4u.gif
tai žinoma, kad nebutinas geras oras pailsejimui, kas nori, tas ir per lietu sugeba pailseti ir pramogu rasti drinks_cheers.gif

QUOTE(Lemyna @ 2009 07 20, 12:20)
Aš tai buvau penktadienį nulėkusį Jurmalą prie jūros, vienai dienai, tai pasipliuškenau, pasideginau  vacation4.gif  Kažkaip nebetraukia manęs į tą Palangą  g.gif  Bet jums tai bus labai gerai, vaikučiai jodu pakvėpuos  thumbup.gif
Mes tai penktadienį išvažiuojam su krūvele draugų į Molėtus trims dienoms  tourist5.gif  vacation1.gif  gathering.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif  friends.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

nors mes netoli Latvijos gyvenam, bet nesam palėkė iki Latvijos pajurio ax.gif šiais metais MB pabijojo, sako, o kas jei pradesi gimdyti, vis papildomi nemalonumai doh.gif
gero poilsio Molėtuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 20, 12:20)
Na ką aš galiu pasakyti  biggrin.gif  gražų vardelį išrinkot  thumbup.gif  O koks vyresnėlio vardas?  blush2.gif  4u.gif

Aš tai buvau penktadienį nulėkusį Jurmalą prie jūros, vienai dienai, tai pasipliuškenau, pasideginau  vacation4.gif  Kažkaip nebetraukia manęs į tą Palangą  g.gif  Bet jums tai bus labai gerai, vaikučiai jodu pakvėpuos  thumbup.gif
Mes tai penktadienį išvažiuojam su krūvele draugų į Molėtus trims dienoms  tourist5.gif 


Vyresnėlis Jogaila blush2.gif jeckau kaip fainiai aš dabar kaip nesveika visko noriu blush2.gif užvakar va savo mazdikę jau pravaikiau tai cholera diedas kai pavažinėjo jau kažkas džeržgia priekiniam rate doh.gif doh.gif aišku čia tik sutapimas bet vis maloniau diedulį pagraužt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 21, 12:14)
gero poilsio Molėtuose 4u.gif

aciuks.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 07 21, 12:48)
Vyresnėlis Jogaila  blush2.gif

Geras bigsmile.gif pirmą kartą girdžiu tokį vardą bigsmile.gif bigsmile.gif na iš istorijos esu gridėjusi, bet šių dienų žmonių nesu girdėjusi bigsmile.gif patriotai didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 21, 13:05)
Geras  bigsmile.gif  pirmą kartą girdžiu tokį vardą  bigsmile.gif  bigsmile.gif  na iš istorijos esu gridėjusi, bet šių dienų žmonių nesu girdėjusi  bigsmile.gif patriotai  didis.gif

gi toks jogaila morkunas yra dar biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2009 07 21, 12:48)
užvakar va savo mazdikę jau pravaikiau tai cholera diedas kai pavažinėjo jau kažkas džeržgia priekiniam rate  doh.gif  doh.gif aišku čia tik sutapimas bet vis maloniau diedulį pagraužt hihihi.gif

galės TB ir remontuot biggrin.gif

o pas mus sekmadieni siautėjo uraganas, su maniske paskutinis važiavo MB ir pastatė kieme, tai per ta uraganą krito šiferis nuo stogo ir tiesiai į mašiniuko sparna verysad.gif kiek bangų buvo šiferyje, tiek žymiu ant sparno verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 21, 16:47)
gi toks jogaila morkunas yra  dar biggrin.gif

o pas mus sekmadieni siautėjo uraganas, su maniske paskutinis važiavo MB ir pastatė kieme, tai per ta uraganą krito šiferis nuo stogo ir tiesiai į mašiniuko sparna verysad.gif  kiek bangų buvo šiferyje, tiek žymiu ant sparno verysad.gif

Oi rimtai Morkūnas gi biggrin.gif

Pas mus iš sekmadienio į pirmadienį siautėjo, bet jokių nuostolių schmoll.gif

Vargšė tavo mazdytė unsure.gif te 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 21, 18:29)
Oi rimtai Morkūnas gi  biggrin.gif

Pas mus iš sekmadienio į pirmadienį siautėjo, bet jokių nuostolių  schmoll.gif

Vargšė tavo mazdytė  unsure.gif  te  4u.gif

oho, as tai per tuos uraganus, mavo maze staciau plynoj aikstelej biggrin.gif kaip jums sekmadienio lietutis Kaune? as vaziavau is darbo vakare, tai baisu, centras, savanoriai uztvyndyti buvo, viena masina jau pastrigus baloj buvo, man langai rasojo kaip nezinau kas, ant viso galingumo vejeli paleidus buvau, bet vistiek rasojo, tai trumpam labga prasiverdavau, baisu, pirma karta taip maciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 21, 13:05)
aciuks.gif
Geras  bigsmile.gif  pirmą kartą girdžiu tokį vardą  bigsmile.gif  bigsmile.gif  na iš istorijos esu gridėjusi, bet šių dienų žmonių nesu girdėjusi  bigsmile.gif patriotai  didis.gif


Kokie čia patriotai tiesiog liaudis labai šuminosi kad negražus vardas, kad Jogaila lietuvą pardavė ir t.t tai mum su MB užpakaliai ir užnižo o paskui žiūrim kad tikrai jam tas vardas labai limpa biggrin.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 07 21, 16:47)
gi toks jogaila morkunas yra  dar biggrin.gif
Papildyta:

galės TB ir remontuot biggrin.gif

o pas mus sekmadieni siautėjo uraganas, su maniske paskutinis važiavo MB ir pastatė kieme, tai per ta uraganą krito šiferis nuo stogo ir tiesiai į mašiniuko sparna verysad.gif  kiek bangų buvo šiferyje, tiek žymiu ant sparno verysad.gif


jooooo kai spiegsiu jau kad senamiesty girdėsis gal tada ir suremontuos doh.gif

QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 21, 23:42)
oho, as tai per tuos uraganus, mavo maze staciau plynoj aikstelej  biggrin.gif kaip jums sekmadienio lietutis Kaune? as vaziavau is darbo vakare, tai baisu, centras, savanoriai uztvyndyti buvo, viena masina jau pastrigus baloj buvo, man langai rasojo kaip nezinau kas, ant viso galingumo vejeli paleidus buvau, bet vistiek rasojo, tai trumpam labga prasiverdavau, baisu, pirma karta taip maciau  unsure.gif


O tu jabuty matyyyyy doh.gif doh.gif doh.gif užuojauta dideliausia, maniškė kieme po kaštonais stovi tai vieną dieną galiu visai nerast nes kai toks užvirs tai amen ziuzia bus doh.gif
Atsakyti
Pas mane kazkas gale atrodo, kad velkasi ir nesuprantu kas, pasiziurejau, galvojau gal duslintuvas atsikabino, bet ne, labai ten idemiai neziurejau, nes kvailai atrodo bobike palindus po masina ir ziurinejanti ir nesuprantanti nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 25, 00:43)
Pas mane kazkas gale atrodo, kad velkasi ir nesuprantu kas, pasiziurejau, galvojau gal duslintuvas atsikabino, bet ne, labai ten idemiai neziurejau, nes kvailai atrodo bobike palindus po masina ir ziurinejanti ir nesuprantanti nieko biggrin.gif

kaip tik ne kvailai, gi aplinkiniai nežino, kad tu nieko nesupranti cool.gif lotuliukas.gif

o aš ne per seniausiai važiavau su MB mašina, kurios centrinis kartais rakinasi, kartais nea ir papuolė man tas momentas kada nesirakino, tai tebuvo galima tik bagažine atrakinti ir lipti per ja į vidų atrakint dureles. O aš buvau jau su ne mažu nestuke.gif doh.gif tai gerai,kad kablis buvo, bent aukščiau palipt galėjau, nes tiesiai negalėjau kojos ėkelt į bagažine doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 25, 00:43)
Pas mane kazkas gale atrodo, kad velkasi ir nesuprantu kas, pasiziurejau, galvojau gal duslintuvas atsikabino, bet ne, labai ten idemiai neziurejau, nes kvailai atrodo bobike palindus po masina ir ziurinejanti ir nesuprantanti nieko biggrin.gif


Čia ne duslintuvas o ten kažkokia guma ar atrama kur patį duslintuvą laiko jinai atsikabina ir toks vaizdas kad duslerka velkasi žeme, pas mane taip buvo vis diedui įrodinėjau kad duslerką pamečiau nuvarė pas kažkokį dieduką į garažusir prikabino mirksiukas.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 07 25, 11:04)
kaip tik ne kvailai, gi aplinkiniai nežino, kad tu nieko nesupranti  cool.gif  lotuliukas.gif

o aš ne per seniausiai važiavau su MB mašina, kurios centrinis kartais rakinasi, kartais nea ir papuolė man tas momentas kada nesirakino, tai tebuvo galima tik bagažine atrakinti ir lipti per ja į vidų atrakint dureles. O aš buvau jau su ne mažu  nestuke.gif  doh.gif  tai gerai,kad kablis buvo, bent aukščiau palipt galėjau, nes tiesiai negalėjau kojos ėkelt į bagažine  doh.gif  lotuliukas.gif


Nu tu tai duodi vaizdų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti