Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Lemyna, linkiu greičiau susitvarkyt mašiniuką 4u.gif biggrin.gif

Manoji ryt bandys mus gabenti į Pajūrį su visai rakandais cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 13, 23:10)
Lemyna, linkiu greičiau susitvarkyt mašiniuką 4u.gif  biggrin.gif

Manoji ryt bandys mus gabenti į Pajūrį su visai rakandais cool.gif  biggrin.gif

Netgi į pajūrį bigsmile.gif kaip norėčiau 4u.gif Bet mb niekaip tokiai kelionei į savo mazdukę neįkiščiau schmoll.gif jam matai labai krato, tai vietos jam mažai (jo ūgis 1,92 cm) irnesakyk.gif Savo baisuokle tik džiaugiasi, na taip jo minkšta, kaip laivas plaukia cool.gif bet jau baisumo doh.gif nors žinoma skonio reikalas. Tai aš jį kartais paerzinu: "Tai ir važiuok su savo sarfanu" Jo mašina enault Safrane doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 14 liepos 2009 - 10:21
Mano mazda irgi toki keliavo, bet kas gale sedejo, tai tam nepavydziu, nes uzimas ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 13, 22:50)
Kaip leidžia vasaras mazdietės?
Carevna kodėl junioro gimimo nėra tarp gimdymo istorijų?  g.gif  ph34r.gif ar reiks subjurti?  laugh.gif  beje kaip auga leliukas, akip brolis reaguoja?  smile.gif


Pirmojo kažkada buvo o šitai istorijai dar matyt nepribrendau blush2.gif mano mazgė kieme stovi jau visa savaitė vyras kartais pravaiko ir vsio blush2.gif reiks kurią dieną ir man gal prasikošt pabandyt pasiilgau jau biškioką blush2.gif
Atsakyti
sveikos, ketinu pirkti pagyvenusia apie 96metu 323 mazda, ir noriu butinai su dujom, gal kuri turi, kaip jum eksplotuojasi duju iranga?
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 14, 12:07)
Mano mazda irgi toki keliavo, bet kas gale sedejo, tai tam nepavydziu, nes uzimas ten  doh.gif

Pas mane tai jokio užimo, bet jau kratilka doh.gif kiekvienas kelio nelygumas jaučiai doh.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 07 14, 12:59)
Pirmojo kažkada buvo o šitai istorijai dar matyt nepribrendau  blush2.gif mano mazgė kieme stovi jau visa savaitė vyras kartais pravaiko ir vsio  blush2.gif reiks kurią dieną ir man gal prasikošt pabandyt pasiilgau jau biškioką  blush2.gif

pirmojo buvo? bigsmile.gif labai įdomu blush2.gif o dabar dar yra? g.gif pulčiau skaitinėti, baisia įdomu gi blush2.gif
Beje, kiek junior'as bus bevarduku? mad.gif g.gif Negi jokių variantų nėra? Kaip čia taip? M? g.gif

QUOTE(Odora @ 2009 07 14, 17:43)
sveikos, ketinu pirkti pagyvenusia apie 96metu 323 mazda, ir noriu butinai su dujom, gal kuri turi, kaip jum eksplotuojasi duju iranga?

Na dėl dujų nieko negaliu pasakyti, gal kitos merginos pasipasakos...
Bet kodėl taip griežtai dujų reikia?
Mano mazdutė 1996 metų, benzas ir ryja 100km/7,3l tai labai normaliai manu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 15, 01:11)
Na dėl dujų nieko negaliu pasakyti, gal kitos merginos pasipasakos...
Bet kodėl taip griežtai dujų reikia?
Mano mazdutė 1996 metų, benzas ir ryja 100km/7,3l tai labai normaliai manu.  4u.gif


su dujom kazkur 40% pigiau vazineti smile.gif man ekonomija siuo metu labai svarbi
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 07 15, 12:05)
su dujom kazkur 40% pigiau vazineti smile.gif man ekonomija siuo metu labai svarbi

Ir man ji svarbi, prieš mazdą turėjau mašiną, kurioj buvo dujos. 4u.gif Ji benzo rydavo apie 9, o dujų apie 11. Tai joje dujos man apsimokėjo dėtis, o mazdoj, tai bent jau mano atveju, neapsimoka. Su benzu geriau traukia ir žiemą nėra problemų užsivesti, jei ilgiau pastovėtų. Pati turiu gerą dujų įrangą, bet nesidėjau jos, pamąsčiau, kad man neapsimoka. Be to benzas pas mus dabar krenta, 3.54 thumbup.gif o dujų stovi ta pati kaina 1,79 smile.gif
Man labiau benzas patinka. Bet čia kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
detis specialiai i sena automobili as irgi nesideciau, bet perkant is karto kainos skirtumas tarp varomu benzu ar benzu/dujom nera didelis, tai galvoju, kad man su dujom labiau apsimoka
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 15, 01:11)
Pas mane tai jokio užimo, bet jau kratilka  doh.gif kiekvienas kelio nelygumas jaučiai  doh.gif
pirmojo buvo?  bigsmile.gif  labai įdomu  blush2.gif  o dabar dar yra?  g.gif  pulčiau skaitinėti, baisia įdomu gi  blush2.gif
Beje, kiek junior'as bus bevarduku?  mad.gif  g.gif  Negi jokių variantų nėra? Kaip čia taip? M?  g.gif
Na dėl dujų nieko negaliu pasakyti, gal kitos merginos pasipasakos...
Bet kodėl taip griežtai dujų reikia?
Mano mazdutė 1996 metų, benzas ir ryja 100km/7,3l tai labai normaliai manu.  4u.gif


Buvo buvo kažkur ar yra nežinau reik pažiūrėt blush2.gif vo radau http://www.supermama...?...=274176&hl= nieko blatno bet gali šviestis į valias lotuliukas.gif

Junioras jau su varduku mirksiukas.gif šiandien šviežiai susitvarkėm šitą reikalą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 07 15, 18:07)
Buvo buvo kažkur ar yra nežinau reik pažiūrėt  blush2.gif vo radau http://www.supermama...?...=274176&hl= nieko blatno bet gali šviestis į valias  lotuliukas.gif

Junioras jau su varduku  mirksiukas.gif šiandien šviežiai susitvarkėm šitą reikalą  blush2.gif

Mielai apsicekavinsiu biggrin.gif flirt.gif
Nagi greitai pasipasakok, kokį vardelį juniorui sumyslijot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 14, 11:19)
Netgi į pajūrį  kaip norėčiau  Bet mb niekaip tokiai kelionei į savo mazdukę neįkiščiau jam matai labai krato, tai vietos jam mažai (jo ūgis 1,92 cm) Savo baisuokle tik džiaugiasi, na taip jo minkšta, kaip laivas plaukia  bet jau baisumo  nors žinoma skonio reikalas. Tai aš jį kartais paerzinu: "Tai ir važiuok su savo sarfanu" Jo mašina enault Safrane

jau gryžom thumbup.gif pailsejau thumbup.gif
važiuojant neatsidžiauiau savo mašiniuku ir kondicionieirium thumbup.gif
važiavom su piršliais, tai teko šiek tiek pavažiuoti su ale "mikriuku" ir sedejau gale, tai galvojau,kad pagimdysiu važiuodama doh.gif
o kadangi manoji kaip ir geresnė ir MB mazduką, tai net nekyla gimču su kuria važiuot hihihi.gif nors MB ūgis irgi nemažas

QUOTE(Odora @ 2009 07 14, 17:43)
sveikos, ketinu pirkti pagyvenusia apie 96metu 323 mazda, ir noriu butinai su dujom, gal kuri turi, kaip jum eksplotuojasi duju iranga?

na manoji "parvažiavo" su dujomis, tai tikrai nesiskundžiu thumbup.gif ir tikrai pigiau, o ant "trukimo" nelabai jaučiu skirtumą ar su dujom ar su benzu g.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 07 15, 18:07)
Junioras jau su varduku šiandien šviežiai susitvarkėm šitą reikalą  blush2.gif

nugis nekankink tu mūsų doh.gif ax.gif
Atsakyti