Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(rimkka @ 2009 06 22, 09:28)
nu ką, niekur neradom tų priekinių detalių. Būtume žinoję, kad šiaurės pr. yra žalia mazda, gal būtume apsilankę  lotuliukas.gif Jei rimtai, pasinaudojom vieno policininko duotu patarimu - vyras nupirko iš kažkokios parduotuvės, kur tuningui prekės skirtos, groteles tamsias ir meistrai jas pritvirtino. dabar mašinytė išsiskiria iš visų - ir nebebus ką plėšti. o kainavo apie 30 lt.

Jei nerasiu groteliu, tai zinosiu i ka kreiptis biggrin.gif aha nufotografuokit, man ir idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 06 22, 20:10)
Jei nerasiu groteliu, tai zinosiu i ka kreiptis  biggrin.gif  aha nufotografuokit, man ir idomu  mirksiukas.gif


Aiškiai eisi klaust patarimo pas policininką lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 23, 19:25)
Aiškiai eisi klaust patarimo pas policininką  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aha ir jis pasiulys patiuninguoti cool.gif tai kodel nuotraukos nera, uzsisventet turbut tourist5.gif
Atsakyti
Kazkaip mirus musu tema ax.gif
Atsakyti
Va jezau Carevna! pražiobsojau frusty.gif

DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI SULAUKUS JUNIORIUKO clap.gif clap.gif clap.gif

user posted image

QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 09, 01:00)
Kazkaip mirus musu tema  ax.gif

atostogauja turbūt visos vacation4.gif vacation1.gif tourist5.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 09 liepos 2009 - 11:19
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 09, 12:19)
Va jezau Carevna! pražiobsojau  frusty.gif 

DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI SULAUKUS JUNIORIUKO clap.gif  clap.gif  clap.gif

user posted image
atostogauja turbūt visos  vacation4.gif  vacation1.gif  tourist5.gif  mirksiukas.gif


Dėkui dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuo manes irgi didziausi sveikinimai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Caravena bigsmile.gif

prisidedu ir aš prie sveikinimų 4u.gif
user posted image

tai kaip augat? kaip laikotės? kada varduką turėsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 12, 18:08)
Caravena bigsmile.gif

prisidedu ir aš prie sveikinimų 4u.gif
user posted image

tai kaip augat? kaip laikotės? kada varduką turėsit? ax.gif


Niu augam kol kas gerai, varduko norisi greičiau bet kad baisiai sunku išrinkt doh.gif doh.gif
Atsakyti
Atleiskit, užteršiu eterį unsure.gif kas galit pasirašykit unsure.gif
http://www.uniteddog...topkillingdogs/
Atsakyti
Kaip leidžia vasaras mazdietės?
Carevna kodėl junioro gimimo nėra tarp gimdymo istorijų? g.gif ph34r.gif ar reiks subjurti? laugh.gif beje kaip auga leliukas, akip brolis reaguoja? smile.gif

Mano tai mazdžiukė atostogauja, atostogos, vaikštau peškom thumbup.gif nedidelis miestukas, tai problemų nėra biggrin.gif

Beje ji biški užsizarazino ko tai unsure.gif vienas cilindras kartais nedirba blink.gif Tai brolis (dirba servise) liepė nusipirkti kažkokio tai ten priedo bensino, kur kuro sistemą valo wink.gif o jei nepadės, tai sakė reiks vežt į panevėžį pukštuką kažkokį tvarkyti, jei nesutvarkys, tai reiks naują pirkti doh.gif ir vėl išlaidos frusty.gif tai stovi dabar ji ir laukia kol visą baką išvažinėsiu hihihi.gif o aš peškom vaikštau fitness3.gif
Atsakyti