Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Luana @ 2009 06 15, 08:14)
Nugi augam po truputuką  ax.gif kolkas viskas gerai, mergytė nebloga tai ir augint lengva biggrin.gif

O dėl tų kaklų tai tikrai feeee, bet aš irgi negramdau  schmoll.gif

wub.gif
na gal maniškė (jei "ji" bus) irgi tokia pat rami bus rolleyes.gif

hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 06 15, 08:14)
šiandien gal MB nuvarys mano mašiniuką nupraust, tai tegu paskui tik pabando zarazos apdirbt, šaudysiu visus  biggrin.gif ir kažkodėl abejoju ar lietus bus nuplovęs maniškę, manau jau ten rimčiau pašveist reikėtų ax.gif


Pasakyk kada šaudysi atvažiuosiu pažiūrėt kol dar nepagimdžiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ką aš jum papliotkinsiu doh.gif vakar atvažiavo pas mus svečių, mes moteriškės su vaikais bovinamės vyrai išėjo parūkyt grįžta žviegia už pilvų susiėmę, paisirodo pacukas iš mūsų namo kitos laiptinės kokių gal 18-19 metų savo senam penktam bmw vidurį kiemo t.y šalia mano mazdos užsidaręs mergą drožia, sako bėmėvė kratosi langai užrasoję doh.gif doh.gif doh.gif kaip jum proto pas vaiką visam namui tiesiai po langais ir dar šalia mano mašinos, kurmi dabar nuėjus tikiuosi jokių kitokių prilipusių daiktelių nerasiu, nes jei rasiu tai mirtis jam ir jo bėmėvė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 15, 11:44)
ką aš jum papliotkinsiu  doh.gif

doh.gif lotuliukas.gif na jei noras užėjo staigas, kas beliko daryt doh.gif lotuliukas.gif

Mb turi tokiu didelius garažus, nuošaliau (na ten jų daugiau yra), tai jo kaip galinis, oi sako ten randa dalykėlių wacko.gif
gal reikis kokį skelbimą pakabinti g.gif lotuliukas.gif "šiukšlinti draudžiama" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 06 15, 12:00)
doh.gif  lotuliukas.gif  na jei noras užėjo staigas, kas beliko daryt  doh.gif  lotuliukas.gif

Mb turi tokiu didelius garažus, nuošaliau (na ten jų daugiau yra), tai jo kaip galinis, oi sako ten randa dalykėlių wacko.gif
gal reikis kokį skelbimą pakabinti g.gif  lotuliukas.gif  "šiukšlinti draudžiama" biggrin.gif


Tai gi ***..... miškas netoli vos 5min tai kiba jau negalima pavažiuot ar bent į galą namo o ne kaimynam po langais, noras matai staigus užėjo, jam pasisekė kad mano vyras su draugeliu blaivi buvo, o tai būtų ir bmw apvožę, ir jį su merga plikais užpakaliais į kiemą išmetę visiem pasigrožėt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 06 15, 10:39)

blush2.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 06 15, 11:44)
Pasakyk kada šaudysi atvažiuosiu pažiūrėt kol dar nepagimdžiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ką aš jum papliotkinsiu  doh.gif vakar atvažiavo pas mus svečių, mes moteriškės su vaikais bovinamės vyrai išėjo parūkyt grįžta žviegia už pilvų susiėmę, paisirodo pacukas iš mūsų namo kitos laiptinės kokių gal 18-19 metų savo senam penktam bmw vidurį kiemo t.y šalia mano mazdos užsidaręs mergą drožia, sako bėmėvė kratosi langai užrasoję  doh.gif  doh.gif  doh.gif kaip jum proto pas vaiką visam namui tiesiai po langais ir dar šalia mano mašinos, kurmi dabar nuėjus tikiuosi jokių kitokių prilipusių daiktelių nerasiu, nes jei rasiu tai mirtis jam ir jo bėmėvė  cool.gif

skelbimą parašysiu biggrin.gif tongue.gif , bet dar neaišku ar ištikrūjų nuvarys plaut , gi žinai kaip su tais diedai būna prisižada o paskui aptingsta doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tikrai vaizdeliai blink.gif , ir dar kieme ne tik kaimynam po langais , bet ir mažiem vaima palei nosis, gerai, kad oras blogas vakar buvo tai mazgių neturėjo aplink būt
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 06 15, 13:48)
blush2.gif
skelbimą parašysiu biggrin.gif  tongue.gif , bet dar neaišku ar ištikrūjų nuvarys plaut , gi žinai kaip su tais diedai būna prisižada o paskui aptingsta doh.gif

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu tikrai vaizdeliai blink.gif , ir dar kieme ne tik kaimynam po langais , bet ir mažiem vaima palei nosis, gerai, kad oras blogas vakar buvo tai mazgių neturėjo aplink būt


Gerai, kad tų mažų vaikų pas mus name nėra, ale iš gretimo namo tikrai būtų atbėgę pasicekavint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 15, 14:40)
Gerai, kad tų mažų vaikų pas mus name nėra, ale iš gretimo namo tikrai būtų atbėgę pasicekavint  lotuliukas.gif

Su savo tokiais norais viduri dienos kieme, tai ir vaikus traumuoti gali doh.gif beje, pirma karta girdziu, kad ir taip buna, reikejo policija iskviesti, tai butu tikrai isvilke nuogais uzpakaliais lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas žinot, kur galėčiau nusipirkti jau dėvėtas Mazda 323 (1995m.) groteles priekines? šiandieną ateinu prie mašiniuko - nuluptos ir pavogtos. Apskambinėjau aš čia kelis šrotus - niekur neturi sad.gif o atrodo, kad einama mašinytė... blink.gif
saugokit dabar mašinytes - neša, lupa ką gali. va, bendradarbei prieš savaitę irgi mazdai (MX-3) nunešė priekinį posūkio žibintą. Ieško, bet neranda.
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2009 06 18, 14:08)
gal kas žinot, kur galėčiau nusipirkti jau dėvėtas Mazda 323 (1995m.) groteles priekines? šiandieną ateinu prie mašiniuko - nuluptos ir pavogtos. Apskambinėjau aš čia kelis šrotus - niekur neturi sad.gif o atrodo, kad einama mašinytė... blink.gif
saugokit dabar mašinytes - neša, lupa ką gali. va, bendradarbei prieš savaitę irgi mazdai (MX-3) nunešė priekinį posūkio žibintą. Ieško, bet neranda.


Nu tada reik susirasti tokią pat mazdą ir pačiai naktį išsilupti lotuliukas.gif juokas juokais bet kad tikrai dabar viską lupa ką tik gali išlupt aš šiandien vos infarkto negavau balutė šalia bako radau kviečiausi vyrą galvoju gal jau kruą padlos atlupę dangtuką bandė traukt bet tfu tfu ten tik šiaip šlapia buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 18, 14:53)
Nu tada reik susirasti tokią pat mazdą ir pačiai naktį išsilupti  lotuliukas.gif juokas juokais bet kad tikrai dabar viską lupa ką tik gali išlupt aš šiandien vos infarkto negavau balutė šalia bako radau kviečiausi vyrą galvoju gal jau kruą padlos atlupę dangtuką bandė traukt bet tfu tfu ten tik šiaip šlapia buvo  blush2.gif

Tik siaures prospekte nelupinekit zalios mazdos, nes ten mano bus lotuliukas.gif o jei rimtai, tai gal reik vazineti ir ieskoti, nezinau, aleksoto turguj prazvelkit
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 06 20, 00:28)
Tik siaures prospekte nelupinekit zalios mazdos, nes ten mano bus  lotuliukas.gif o jei rimtai, tai gal reik vazineti ir ieskoti, nezinau, aleksoto turguj prazvelkit


nu ką, niekur neradom tų priekinių detalių. Būtume žinoję, kad šiaurės pr. yra žalia mazda, gal būtume apsilankę lotuliukas.gif Jei rimtai, pasinaudojom vieno policininko duotu patarimu - vyras nupirko iš kažkokios parduotuvės, kur tuningui prekės skirtos, groteles tamsias ir meistrai jas pritvirtino. dabar mašinytė išsiskiria iš visų - ir nebebus ką plėšti. o kainavo apie 30 lt.
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2009 06 22, 09:28)
nu ką, niekur neradom tų priekinių detalių. Būtume žinoję, kad šiaurės pr. yra žalia mazda, gal būtume apsilankę  lotuliukas.gif Jei rimtai, pasinaudojom vieno policininko duotu patarimu - vyras nupirko iš kažkokios parduotuvės, kur tuningui prekės skirtos, groteles tamsias ir meistrai jas pritvirtino. dabar mašinytė išsiskiria iš visų - ir nebebus ką plėšti. o kainavo apie 30 lt.

Kaip įdomu g.gif gal foto galima blush2.gif Man labai patinka, kai mašina kažkuo išsiskiria thumbup.gif
Atsakyti