Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2009 06 04, 16:03)
su šituo kol kas tik 9,5kg su pirmu buvau 21kg priaugus  blush2.gif

oho bigsmile.gif 21????? ***** baisu net pagalvoti unsure.gif kaip paskui numesti tiek. O kodel taip skiriaisi idomu?

P.S. dabar galvoju gal jau sakei, bet neatsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 04, 16:15)
oho  bigsmile.gif  21????? ***** baisu net pagalvoti  unsure.gif  kaip paskui numesti tiek. O kodel taip skiriaisi idomu?

P.S. dabar galvoju gal jau sakei, bet neatsimenu  blush2.gif


Mažiau ryju dabar mirksiukas.gif tada protelio nelabai šitais klausimais buvo perdaug visokių bobulyčių klausiau tai ir valgiau ne už du o už 15 greičiau doh.gif doh.gif o dabar valgau tik tiek kiek aš noriu, o ne kad reikia blush2.gif iškart nukritę buvo 9 paskui ir visi likę, paskui vėl dalis grįžo doh.gif čia kaip ir su mašina tai daugiau kuro suryja tai mažiau taip ir aš dabar mažiau prastų degalų daugiau ekologiško lotuliukas.gif
Atsakyti
Lietus lyja verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif va tau ir vasara gun_rifle.gif gun_smilie.gif Bet tai bent jau mazdukes nuplaus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ko mazdietės tokios išmirę g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 12, 17:03)
Ko mazdietės tokios išmirę  g.gif  g.gif

Dirba inirtingai visos construction.gif nu va, pabuvo geras oras kelias dienas ir vel doh.gif bet spejau savo mazduke issivalyti ir nusipoliruoti, bet grizau i Kauna ir kita diena "pasventini" paukstukas mano masinos stoga
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 06 12, 21:31)
Dirba inirtingai visos  construction.gif nu va, pabuvo geras oras kelias dienas ir vel  doh.gif bet spejau savo mazduke issivalyti ir nusipoliruoti, bet grizau i Kauna ir kita diena "pasventini" paukstukas mano masinos stoga

Kas dirba kas vaikus augina biggrin.gif
Maniškė irgi paukščių apdirbta doh.gif , ir ant durelių ir ant kapoto jau mačiau doh.gif , zarazos jiem kiba raudona spalva toletą primena blink.gif . Mano dukra anądien išmąstė, kad kai paukščiukai nori sysiu tai daro ant žemės , o kai užsimano kakų daro ant mūsų mašinos lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 06 12, 22:06)
Kas dirba kas vaikus augina biggrin.gif
Maniškė irgi paukščių apdirbta doh.gif , ir ant durelių ir ant kapoto jau mačiau doh.gif , zarazos jiem kiba raudona spalva toletą primena blink.gif .  Mano dukra anądien išmąstė, kad kai paukščiukai nori sysiu tai daro ant žemės , o kai užsimano kakų daro ant mūsų mašinos lotuliukas.gif  doh.gif


Ne jie visi kažkodėl dergia ant mazdų biggrin.gif biggrin.gif maniškę vakar apšaudė kieme nors šalia ir vyro šaldytuvas stovėjo, bet kažkodėl apdergė tik mano g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 06 12, 22:06)
Kas dirba kas vaikus augina biggrin.gif
Maniškė irgi paukščių apdirbta doh.gif , ir ant durelių ir ant kapoto jau mačiau doh.gif , zarazos jiem kiba raudona spalva toletą primena blink.gif .  Mano dukra anądien išmąstė, kad kai paukščiukai nori sysiu tai daro ant žemės , o kai užsimano kakų daro ant mūsų mašinos lotuliukas.gif  doh.gif

Aha, as ir noreciau iseit atostogu, tik ne tokiu biggrin.gif o kaip sekasi auginti mazuosius tau? pas mane zalia, atrodo specialiai jie ten apdirba, net bjauru, kai ateini ir turi gramdyti, fee, gerai dabar palis lietutis, nuplaus viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 06 14, 19:27)
Aha, as ir noreciau iseit atostogu, tik ne tokiu  biggrin.gif o kaip sekasi auginti mazuosius tau? pas mane zalia, atrodo specialiai jie ten apdirba, net bjauru, kai ateini ir turi gramdyti, fee, gerai dabar palis lietutis, nuplaus viska  biggrin.gif


Feeee tu gramdai lotuliukas.gif aš palieku hihihi.gif jeigu su tuo guminiu gremžtuku nenusivalo pridžiūvę per dieną būna tai ir nekibinu palaukiu lietaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 14, 21:09)
Feeee tu gramdai  lotuliukas.gif aš palieku hihihi.gif jeigu su tuo guminiu gremžtuku nenusivalo pridžiūvę per dieną būna tai ir nekibinu palaukiu lietaus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu jei ant lango privaro, tai nevaziuoju apkakotu langu biggrin.gif o jei siaip kur, tai palieku ir as laukiu lietaus
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 06 14, 21:57)
Nu jei ant lango privaro, tai nevaziuoju apkakotu langu  biggrin.gif o jei siaip kur, tai palieku ir as laukiu lietaus


Ant lango aš valytuvais brūžinu be proto lotuliukas.gif lotuliukas.gif vyrui parūpo kur skystis dingsta tai aš paaiškinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 06 14, 19:27)
Aha, as ir noreciau iseit atostogu, tik ne tokiu  biggrin.gif o kaip sekasi auginti mazuosius tau? pas mane zalia, atrodo specialiai jie ten apdirba, net bjauru, kai ateini ir turi gramdyti, fee, gerai dabar palis lietutis, nuplaus viska  biggrin.gif

Nugi augam po truputuką ax.gif kolkas viskas gerai, mergytė nebloga tai ir augint lengva biggrin.gif

O dėl tų kaklų tai tikrai feeee, bet aš irgi negramdau schmoll.gif , šiandien gal MB nuvarys mano mašiniuką nupraust, tai tegu paskui tik pabando zarazos apdirbt, šaudysiu visus biggrin.gif ir kažkodėl abejoju ar lietus bus nuplovęs maniškę, manau jau ten rimčiau pašveist reikėtų ax.gif
Atsakyti