Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 06 02, 13:25)
Mano tevelis turi 1999 m Audi A6, bet man atrodo ji siek tiek mazesne, nes as su ja važiuodama diskomforto nejaučiu  schmoll.gif  kaip tik kondiškė veikia  assa.gif

Ir ko tik mes nepadarom, kad tik įtiktume savo diedam  karsta.gif  Bet manęs dar neima nors tu ką  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sakė ims kai mokslus baigsiu (už 1,5 m), sakiau tada nebeduosiu  lotuliukas.gif
O su šuniu tai ir man panašiai buvo  doh.gif  nuėjom iki marių pasivaikščioti (čia maždaug 2 km nuo namų. Tai ta meška (32kg) privargo gi matai  doh.gif  o aš taip į WC išsinorėjau  fear.gif , o dar tą reikėjo tyst  doh.gif


Tai pas tavo tėtį jau naujesnė nes mūsų skaitosi paskutinė laida nuo 1996 atseit jau tos naujos ir buvo, nu žodžiu pas mus jau ne audi 100 bet dar nevisai ir a6 hihihi.gif man patinka tokie jų variantai biggrin.gif aš dabar ant tos kalaitės išvis perpykus erzina jinai mane nesveikai, mano durnius jeigu naglai lenda pasakei fu ir nuėjo savais reikalais o ta lipa ant galvos su visais savo dabar jau turbūt apie 50kg krenta ant kojų kariasi man ant pilvo tai įsirėmus reikia nustumt ir dar į šikną pendelį duot kad atsitrauktų o kad jinai ką nors pajustų greičiau sau koją išsisuksi doh.gif doh.gif užėjęs matyt senei jau senatvinis marazmas kad atsisėda ir cypia kaip užsukta jau net vyrui neatlaiko nervai, žodžiu panašu, kad geras šuva pradeda kvakt bile kad nenuprotėtų ir nepradėtų kremtytis vaiko kad man nenuskriaustų nes tas tai ją myli glaustosi pastoviai aplinkui bet kol kas tai jinai vaiką visada užstoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 02, 15:00)
aš dabar ant tos kalaitės išvis perpykus erzina jinai mane nesveikai, mano durnius jeigu naglai lenda pasakei fu ir nuėjo savais reikalais o ta lipa ant galvos su visais savo dabar jau turbūt apie 50kg krenta ant kojų kariasi man ant pilvo tai įsirėmus reikia nustumt ir dar į šikną pendelį duot kad atsitrauktų o kad jinai ką nors pajustų greičiau sau koją išsisuksi  doh.gif  doh.gif užėjęs matyt senei jau senatvinis marazmas kad atsisėda ir cypia kaip užsukta jau net vyrui neatlaiko nervai, žodžiu panašu, kad geras šuva pradeda kvakt bile kad nenuprotėtų ir nepradėtų kremtytis vaiko kad man nenuskriaustų nes tas tai ją myli glaustosi pastoviai aplinkui bet kol kas tai jinai vaiką visada užstoja  blush2.gif

o koks amžius šuns? Veislė?
Mano merga ir kažkada mane iš kantrybės išvedė, tai taip nupliušinau su deknu per rurą lotuliukas.gif bet panašu, kad tik pakasiau jai, o man delnas net tvingsėjo visas raudonas. jokios naudos, geriau pendėliais atakuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 02, 15:11)
o koks amžius šuns? Veislė?
Mano merga ir kažkada mane iš kantrybės išvedė, tai taip nupliušinau su deknu per rurą  lotuliukas.gif  bet panašu, kad tik pakasiau jai, o man delnas net tvingsėjo visas raudonas. jokios naudos, geriau pendėliais atakuot  thumbup.gif


Šuva 9 metų bulterjerė, geriausia ne ranka ir ne pendeliuot o susirast rykštę ploną o tada tai pajaučia thumbup.gif dar labai gerai tapkė, bet kai tos nėr po ranka tai aš ją koja nustumiu nes kitaip dabar jau ir nelabai pajėgiu kai įsiremia tai viso gero doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 02, 15:44)
Šuva 9 metų bulterjerė, geriausia ne ranka ir ne pendeliuot o susirast rykštę ploną o tada tai pajaučia  thumbup.gif dar labai gerai tapkė, bet kai tos nėr po ranka tai aš ją koja nustumiu nes kitaip dabar jau ir nelabai pajėgiu kai įsiremia tai viso gero  doh.gif  doh.gif

o kur tą rykšte namie susirasti? blush2.gif kai jos nėra — gerai ir koja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 02, 18:55)
o kur tą rykšte namie susirasti?  blush2.gif  kai jos nėra — gerai ir koja  thumbup.gif


Rykštę galima iš lauko parsinešti, bet pas mus tai paprastai jinai jeigu nustveriama tai mygom sutarkuojama į skutus ir jos nebelieka biggrin.gif mano mazdos duslerka vėl kažkur bus atsikabinus šiandien jau bevažiuojant tarškėt pradėjo kad ją kur velnias doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 03, 10:58)
Rykštę galima iš lauko parsinešti, bet pas mus tai paprastai jinai jeigu nustveriama tai mygom sutarkuojama į skutus ir jos nebelieka  biggrin.gif mano mazdos duslerka vėl kažkur bus atsikabinus šiandien jau bevažiuojant tarškėt pradėjo kad ją kur velnias  doh.gif  doh.gif

O mane pradeda nervinti spalva mad.gif žiema kažkaip nesimatė, o dabar žiauru, tik nuplauk ir vėl visa klaiki, dulkės visos labai matosi mad.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif norejau paklaust, o kiek mazdaug kainuoja priekinis ir galinis stiklas mazdai 323F 1993m? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 03, 17:23)
O mane pradeda nervinti spalva  mad.gif  žiema kažkaip nesimatė, o dabar žiauru, tik nuplauk ir vėl visa klaiki, dulkės visos labai matosi  mad.gif


Mano ta šviesi žalia tai labai gerai maskuojasi, tik va labai smarkiai glaustytis palei ją nepatartina hihihi.gif dabar dar po medžiais pakišus laikau kad nebūtų karšta atėjus tai visa ir apkibus visokiu velniu būna bet kas man gi ne su Bugatti važiuoju kad blizgėtų kaip katino kiaušai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 04, 15:08)
Mano ta šviesi žalia tai labai gerai maskuojasi, tik va labai smarkiai glaustytis palei ją nepatartina hihihi.gif dabar dar po medžiais pakišus laikau kad nebūtų karšta atėjus tai visa ir apkibus visokiu velniu būna bet kas man gi ne su Bugatti važiuoju kad blizgėtų kaip katino kiaušai  biggrin.gif  biggrin.gif

mano tai tamsiai zalias perlamutras, visos braurastys klaikiai matosi doh.gif

Kaip pilviukas auga?
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 04, 15:30)
mano tai tamsiai zalias perlamutras, visos braurastys klaikiai matosi  doh.gif

Kaip pilviukas auga?


ooo tamsiai žalia tai pati ta viskam matytis biggrin.gif biggrin.gif pilviukas auga kaip ant mielių tik daug kas jo "nepastebi" vis stebisi kad man jau greit gimdyt doh.gif doh.gif sudaužyčiau mašiną turbūt sakytų kad nieko jai nėra galiu dar važinėt ir važinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 04, 15:35)
ooo tamsiai žalia tai pati ta viskam matytis  biggrin.gif  biggrin.gif pilviukas auga kaip ant mielių tik daug kas jo "nepastebi" vis stebisi kad man jau greit gimdyt  doh.gif  doh.gif sudaužyčiau mašiną turbūt sakytų kad nieko jai nėra galiu dar važinėt ir važinėt  lotuliukas.gif

tai matyt ne daug priaugai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 04, 15:59)
tai matyt ne daug priaugai?  g.gif


su šituo kol kas tik 9,5kg su pirmu buvau 21kg priaugus blush2.gif
Atsakyti