Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(naujokas998 @ 2012 02 12, 17:47)
drinks_cheers.gif Isbandyta

Taip taip ir as siandien isbandziau biggrin.gif Tik buvo ne juokas kai jau ivaziavus i savo kiema uzgesau nei is sio nei is to ir neina uzvest! Kaip issigandau,o pasirodo akumo hlemas atsilaisvino doh.gif Buvo strioko siandien po tiek laiko nevairavimo i darba ir atgal vaziuoti,visai smagiai vaziuojasi ta mazda,tik man sedyne neatsilosia taip kaip reikia,neuzsifiksuoja,ar as cia nemoku ar kas cia yra.. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2012 02 10, 21:08)
Šalta labai pavaroms, tai ir sunkiai junginėjasi  smile.gif  Atsipalaiduokite ir neiškokite bėdų  4u.gif  Pavažiuotumėte truputį, atšiltų tos pavaros ir lengvai junginėtųsi  smile.gif

Ir tiesa ir netiesa. Daugelis (net servisai) taip sako - važinėk, apšils ir viskas bus ok. Bet aš mėgstu kad visdada viskas būtų ok, dėl to investuoju (ko daug kas nedaro) į greičių dėžės tepalų pakeitimą, bei visų svirtelių patikrinimą ir sutepimą. Tada net prie -25 pavaros junginėjasi laisvai.
Atsakyti
QUOTE(runchikas @ 2012 02 13, 08:59)
Ir tiesa ir netiesa. Daugelis (net servisai) taip sako - važinėk, apšils ir viskas bus ok. Bet aš mėgstu kad visdada viskas būtų ok, dėl to investuoju (ko daug kas nedaro) į greičių dėžės tepalų pakeitimą, bei visų svirtelių patikrinimą ir sutepimą. Tada net prie -25 pavaros junginėjasi laisvai.

O kiek toks malonumas kainuoja? g.gif
Atsakyti
Na man isilus varikliui normaliai junginejasi,o vat rimtai kiek toks malonumas kainuoja? g.gif
Atsakyti
Aš paskutinį kartą už savo pinigus tai dariau prieš kokius 7 metus. Kiek pamenu kainavo apie 150 LT.
Pasiskambinkite bet kuriam servisui ir sužinosite. Kiekvienai mašinai skirtingai. Jei automatas tai gali būti visai kita kaina. Tikrai neatsakysiu tiksliai.
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti kiek maždaug galima dar pravažiuoti km užsidegus tuščio bako lemputei? Situacija tokia: užsipyliau 10 litrų,pravažiavau 40km,užsidegė lemputė,pravažiavau dar apie 30km daugiau nerizikavau,įsipyliau tada 5litrus ir pravažiavus apie 10 km vėl užsidegė lemputė,tai taip išeina kad benzas eina kiaurai? blink.gif su 10 litrų net 100km nenuvažiavau,nu o čia dabar visai pravalas,čia jau turbut kažkas tikrai negerai? Nebežinau kiek dabar galiu dar pravažiuoti su užsidegusia lempute,ar vėl pilti jau reikia doh.gif Mano mašina Mazda 323f 1.5 dosch variklis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 02 28, 19:26)
Gal kas gali pasakyti kiek maždaug galima dar pravažiuoti km užsidegus tuščio bako lemputei? Situacija tokia: užsipyliau 10 litrų,pravažiavau 40km,užsidegė lemputė,pravažiavau dar apie 30km daugiau nerizikavau,įsipyliau tada 5litrus ir pravažiavus apie 10 km vėl užsidegė lemputė,tai taip išeina kad benzas eina kiaurai? blink.gif su 10 litrų net 100km nenuvažiavau,nu o čia dabar visai pravalas,čia jau turbut kažkas tikrai negerai? Nebežinau kiek dabar galiu dar pravažiuoti su užsidegusia lempute,ar vėl pilti jau reikia  doh.gif Mano mašina Mazda 323f 1.5 dosch variklis  g.gif

Tiesa pasakius niekada netikrinau kiek galima nuvaziuoti, bet taip orientaciniai galvoju kad 50 km tureciau nuvaziuoti. Siaip stengiuosi niekada nedalaukti iki kol uzsidegs ta lempute. Siaip dar daug kas priklauso ir nuo vairavimo stiliaus, kur vazinejate, ta prasme mieste ar tiesiaja ir pan. O siaip as jau susitaikiau, kad mazdute ryyyyyyja labai daug benzo. Tiesa, ziema kuro sanaudos yra didesnes regis 10 proc.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 02 28, 20:53)
Tiesa pasakius niekada netikrinau kiek galima nuvaziuoti, bet taip orientaciniai galvoju kad 50 km tureciau nuvaziuoti. Siaip stengiuosi niekada nedalaukti iki kol uzsidegs ta lempute. Siaip dar daug kas priklauso ir nuo vairavimo stiliaus, kur vazinejate, ta prasme mieste ar tiesiaja ir pan. O siaip as jau susitaikiau, kad mazdute ryyyyyyja labai daug benzo. Tiesa, ziema kuro sanaudos yra didesnes regis 10 proc.

Na,važinėju iki darbo ir atgal,dar šen bei ten bet nedaug tikrai. O aš irgi nelaukčiau kol užsidegs ta lempute bet kadangi tik nesenai nusipirkau mašiną norejau sužinoti kiek ryja ji man. Tai negi ji man taip ir valgys po kokius 14l blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 02 28, 21:43)
Na,važinėju iki darbo ir atgal,dar šen bei ten bet nedaug tikrai. O aš irgi nelaukčiau kol užsidegs ta lempute bet kadangi tik nesenai nusipirkau mašiną norejau sužinoti kiek ryja ji man. Tai negi ji man taip ir valgys po kokius 14l  blink.gif



Taip, nors deklaruojama, kad efkutes tipo mažai ryja, bet realiai mieste 10-12 Litru, žiema dar daugiau, trasoj apie 8. Taip kad jei kas pirksit tokia ir pardavejas aiskins, kad kuro sanaudos 6-7 litrai, tikrai netikekit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuxxx @ 2012 03 31, 18:01)
Taip, nors deklaruojama, kad efkutes tipo mažai ryja, bet realiai mieste 10-12 Litru, žiema dar daugiau, trasoj apie 8. Taip kad jei kas pirksit tokia ir pardavejas aiskins, kad kuro sanaudos 6-7 litrai, tikrai netikekit lotuliukas.gif

Na man nesake kad tokios sanaudos,sake 9-10,dabar jau matau kad su 10l nuvaziuoju 100km,reiskia 10 ji man ir valgo... Gal todel kad vazineju trumpais marsrutais ir mieste smile.gif
Atsakyti
Gal kas kartais parduodate padangas mazdai? smile.gif
Atsakyti
Skelbimas - Mazda 323f 2000m.

Siulau pasisaugot sito, jeigu kazkas dairotes.
Buvom nuvaziave paziuret:
Rida 350k+
Ismetimo kolektorius kiauras.
Surudije - kapotas, stogas, dureliu "stoikes".
Galinei vaziuoklei - amen, taip pat geometrija galimai pazeista buvus - jaucias stipri vibracija.
Uzteko pagainiot masinyte ~4km - ismete kruva baltu dumu ir uzkaito variklis - galimai ziedai.

Siulaut but atsargiem - pardaveja(!) labai nesaziningai kvailino giminaite telefonu - (tvarkinga bla bla bla tik pora rudeliu).

Jei skelbimo nebebus detales apie auto:
Raudona, facelift'ine, 2000m, 1.6 benzinas/mechanika. Pilnos komplektacijos, jei neklystu penkiu stipinu brobet ratlankiais.
Miestas "Vilkaviskis" (is tikro kazkoks kaimas ~10-15km iki Vilkaviskio), pardaveja - Virginija.
Kontaktinis telefonas: +370 600 39400

smile.gif
Atsakyti