Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Gal zinote kiek kainuoja tiesiogines dujos i Mazda 323f?
Atsakyti
sveikos mazdyciu myletojos,

mano mazda 96 m. ir as ja labai dziaugiuos jau 7 metus, bet va vis mirkciot pradejo oro pagalves lempute vaziuojant, gal kas susiduret gal zinot kur cia gedimas gali but?
Atsakyti
Sveikos mazdukių šeimininkės. 4u.gif

Važinėju 1996 mazda 323F. Jei reikia pavežt tėvus, ar uošvius - vos ne vos įsėda, o dar sunkiau išlipa. Žema labai. Ir niekaip neranda kaip dureles uždaryt. biggrin.gif Taip paslaptingai ten rankenėlė įtaisyta.

Ryja benzino žiauriai daug. Besotė mašina. doh.gif Šiais laikais jau kaip ir prabangi netgi gaunasi biggrin.gif .
Ir dar kondicionierius nebeveikia. Tai vasarą kaip orkaitėj ten sėdžiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taramdaram @ 2011 11 07, 23:21)
Jei reikia pavežt uošvius - vos ne vos įsėda, o dar sunkiau išlipa. Žema labai. Ir niekaip neranda kaip dureles uždaryt.  biggrin.gif Taip paslaptingai ten rankenėlė įtaisyta.
Ryja benzino žiauriai daug. Besotė mašina.  doh.gif Šiais laikais jau kaip ir prabangi netgi gaunasi  biggrin.gif .
Ir dar kondicionierius nebeveikia. Tai vasarą kaip orkaitėj ten sėdžiu.  doh.gif

Sveikos Mazdu gerbejos,
Sitas postas parasytas ir apie mano masiniuka. Mano mazda 94 metu, ja turiu beveik 2 metus. Raudonos spalvos su Hello Kitty lipduku ant priekio. Tokia jau pirkau. Benzo ryta 10l, ziema ir daugiau doh.gif
Tai yra mano pirmoji masina, tai labai ja myliu ir rupinuosi, tik su nuplovimu ir issiurbimu beda, niekaip neprisiruosiu doh.gif
Tik nustebau, kad va kitose masiniukese yra kondiskes, pas mane tai nera schmoll.gif
Atsakyti
Apmirusi temute ziuriu... unsure.gif
As irgi nusiziurejau mazdute pirkimui,95 metu 1.5 varikliukas,tik va kas mane gasdina tai kuro sanaudos,visi gasdina kad ji man nezmoniskai valgys...Tai pasimetusi esu dabar unsure.gif Nes tai amn pirmoji masina bijau kad pilsiu as ir pilsiu ta benza,na man daug vazineti nereikia i darba ir atgal dar retkarciais kazkur nulekt...Ar apsimoka ja pirkt jei valgo apie 10l? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 02 07, 23:58)
Apmirusi temute ziuriu... unsure.gif
As irgi nusiziurejau mazdute pirkimui,95 metu 1.5 varikliukas,tik va kas mane gasdina tai kuro sanaudos,visi gasdina kad ji man nezmoniskai valgys...Tai pasimetusi esu dabar  unsure.gif Nes tai amn pirmoji masina bijau kad pilsiu as ir pilsiu ta benza,na man daug vazineti nereikia i darba ir atgal dar retkarciais kazkur nulekt...Ar apsimoka ja pirkt jei valgo apie 10l?  doh.gif


Jei kasdien važinėsi trumpais atstumais,nelakstysi kaip akis išdegus, nereikia daug galios tai tikrai apsimoka. Nieko ekonomiškiau nerasi negu nedidelis benzininis varikliukas. Susitaikyk kad kuro sanaudos tokios ir bus tačiau perki nenaują mašiną ir kokių metų ir už tokią kainą daugiau ekonomijos negausi.
Mano mama važinėjo su Ford fiesta 1.1 benzinu. Kai gyveno Vilniuje ir važinėjo į darbą (miesto režimas) sąnaudos buvo 8-9 litrai, po to kai į darbą jau važiavo iš užmiesčio (mišrus režimas) tos pačios mašinos sąnaudos 6-7 litrai.

Man asmeniškai labai patinka tos Mazdos, mieli kibiriukai. Tik vat dažnos problemos su rūdimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo runchikas: 08 vasario 2012 - 11:34
QUOTE(runchikas @ 2012 02 08, 11:31)
Jei kasdien važinėsi trumpais atstumais,nelakstysi kaip akis išdegus, nereikia daug galios tai tikrai apsimoka. Nieko ekonomiškiau nerasi negu nedidelis benzininis varikliukas. Susitaikyk kad kuro sanaudos tokios ir bus tačiau perki nenaują mašiną ir kokių metų ir už tokią kainą daugiau ekonomijos negausi.
Mano mama važinėjo su Ford fiesta 1.1 benzinu. Kai gyveno Vilniuje ir važinėjo į darbą (miesto režimas) sąnaudos buvo 8-9 litrai, po to kai į darbą jau važiavo iš užmiesčio (mišrus režimas) tos pačios mašinos sąnaudos 6-7 litrai.

Man asmeniškai labai patinka tos Mazdos, mieli kibiriukai. Tik vat dažnos problemos su rūdimis.

drinks_cheers.gif Cia jau pacios apsisprendimas, pasiryzusi pilti benza ar ne. Siaip man tai labai patinka kaip vaziuoja masiniuke blush2.gif Maniske dar ir tepalu nemazai suryja doh.gif Bet man ji ziauriai prilipusi ir man dzin, kad tenka pilti daznai. Mes vazinejam kasdien ir ivairiais atstumais.
Atsakyti
Na stai as ir mazdiete-nusipirkau ta masiniuka thumbup.gif Dar nevazinejau tai matysim kaip cia man vaziuosis,truputi baisu del sedyniu kad jos taip zemai,atrodo kelio nematysiu visai biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(runchikas @ 2012 02 08, 12:31)
Jei kasdien važinėsi trumpais atstumais,nelakstysi kaip akis išdegus, nereikia daug galios tai tikrai apsimoka.

Man asmeniškai labai patinka tos Mazdos, mieli kibiriukai. Tik vat dažnos problemos su rūdimis.

Aciu uz atsakyma,draskytis nezadu nes dar zalia vairuotoja esu smile.gif
Del rudziu tai taip,va pas mane galine arka jau beveik parejusi,reiks tvarkyti kai pinigeliu atsiras,nes dabar ir taip yra ka patvarkyt,dirza pasikeisti reikia,padangas vasarines reiks pirkti,visokiu priemoniu prieziurai...Tikiuosi pamilsiu sita mazdike kaip ir jus visi,tai mano pirmoji masinyte thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 10 vasario 2012 - 00:24
Ziuriu neikas nebendrauja...As kokia problemele pastebejau,kad man pavaros labai sunkiai jungiasi...nevaziavau bet taip isedusi buvau pajunginejau,nu per jega man jos jungiasi,cia prisalo gal ar kas gali buti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 02 10, 18:45)
Ziuriu neikas nebendrauja...As kokia problemele pastebejau,kad man pavaros labai sunkiai jungiasi...nevaziavau bet taip isedusi buvau pajunginejau,nu per jega man jos jungiasi,cia prisalo gal ar kas gali buti?  blink.gif

Šalta labai pavaroms, tai ir sunkiai junginėjasi smile.gif Atsipalaiduokite ir neiškokite bėdų 4u.gif Pavažiuotumėte truputį, atšiltų tos pavaros ir lengvai junginėtųsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2012 02 10, 21:08)
Šalta labai pavaroms, tai ir sunkiai junginėjasi  smile.gif  Atsipalaiduokite ir neiškokite bėdų  4u.gif  Pavažiuotumėte truputį, atšiltų tos pavaros ir lengvai junginėtųsi  smile.gif

Na tikekimes nes ryt laukia pirma mazdos kelione iki darbelio biggrin.gif ir galvojau jei man taip junginesis pavaros niekur as nevaziuosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2012 02 10, 20:08)
Šalta labai pavaroms, tai ir sunkiai junginėjasi  smile.gif  Atsipalaiduokite ir neiškokite bėdų  4u.gif  Pavažiuotumėte truputį, atšiltų tos pavaros ir lengvai junginėtųsi  smile.gif

drinks_cheers.gif Isbandyta
Atsakyti