Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 11 23, 19:34)
Kuro sąnaudos 7,5 - 8,5 l/100km  - cia duju? duju tai normaliai butu. del rudziu tai baisu is tikruju, nes dabar vazineju su pakankamai senu auto, bet cinkuotu, tai tokios bedos man dar nezinomos. o jei nusipirkus tokia maziau parudyjusia ar apsimoketu det antikorozine? suprantu, kad spaudziu is s vaska, bet siai dienai nieko sau naujesnio negaliu leist, o uzsispyriau butent mazdos  wub.gif

Nea, pas mane buvo tik benzas, ne dujos. 1,5 varikliukas mirksiukas.gif
Ar dėt, ar ne, tai tikrai nepasakysiu, ne mano nosei tokios žinios tongue.gif
Man tai nekliuvo rolleyes.gif per du metus daugiau neišlindo, tai kažkaip nesukau galvos biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Lemyna,2010 11 23, 19:45]

O siaube doh.gif 1,5 ir tiek daug valge. Dar truputis tokiu kalbu ir jau pradesiu abejot ar teisingai pasirinkau, nors velnias ji ten zino... Db vazineju su peugeot 1,9 dyz ir tesunaudoja 4,5 - 5. Jei reiktu pilt benzino 8 - butu man bankrotas unsure.gif
Atsakyti
Laisvai valgys tiek, o gali ir daugiau. Kiti kas turi tokią mašiną sakydavo, kad man pasisekė, nes visų visada ryja ~ 9 l smile.gif Nors ir nuo važiavimo stiliaus priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 23 lapkričio 2010 - 22:19
QUOTE(Lemyna @ 2010 11 23, 23:19)
Laisvai valgys tiek, o gali ir daugiau. Kiti kas turi tokią mašiną sakydavo, kad man pasisekė, nes visų visada ryja ~ 9 l  smile.gif Nors ir nuo važiavimo stiliaus priklauso.

Labas mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif maniškė kaiptik panašiai tiek valgo 8 - 9l, o dėl korozijos, tai va kaip tik šią savaitę turi baigt dažyt, tai važinėsiu su neapipuvusia,neapibrozdinta gražia mašinyte thumbup.gif , nes viena arka išpuvus buvo doh.gif . o šiaip jokių rimtų gedimų per du metus neturėjo mano mašiniukas, neskaitant akumas keistas, žvakės ir šiaip yra kas siūlosi iškart pirkt, bet aš jos niekam neduosiu tongue.gif , čia mano pirma mašinytė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 23, 22:31)
Labas mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif  maniškė kaiptik panašiai tiek valgo 8 - 9l, o dėl korozijos, tai va kaip tik šią savaitę turi baigt dažyt, tai važinėsiu su neapipuvusia,neapibrozdinta gražia mašinyte thumbup.gif , nes viena arka išpuvus buvo doh.gif . o šiaip jokių rimtų gedimų per du metus neturėjo mano mašiniukas, neskaitant akumas keistas, žvakės ir šiaip yra kas siūlosi iškart pirkt, bet aš jos niekam neduosiu tongue.gif , čia mano pirma mašinytė ax.gif

Laba mirksiukas.gif

ech verysad.gif kad nebūčiau papylus, tai ir aš toliau sau laiminga važinėčiau verysad.gif taip gaila atiduot, žinau, kad gera mašina, prižiūrėta, tvarkinga.. ir reikėjo man cry.gif matyt reikėjo...

Turiu foto biggrin.gif norit pamatyt, kaip dabar ji "gražiai" atrodo? biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 11 23, 23:59)
Laba  mirksiukas.gif

ech  verysad.gif  kad nebūčiau papylus, tai ir aš toliau sau laiminga važinėčiau  verysad.gif taip gaila atiduot, žinau, kad gera mašina, prižiūrėta, tvarkinga.. ir reikėjo man  cry.gif matyt reikėjo...


kokie širdį drąskantys vaizdai blink.gif verysad.gif , tai kas per situacija buvo? užuojauta begalinė console.gif jaučiu kaip suuuuuuuunku skirtis cray.gif , bet reikia galvot pozityviai, svarbu pačiai viskas gerai, o čia tik mašina (tikiuosi kad pačiai viskas gerai g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 23, 23:11)
kokie širdį drąskantys vaizdai blink.gif  verysad.gif , tai kas per situacija buvo? užuojauta begalinė console.gif jaučiu kaip suuuuuuuunku  skirtis cray.gif , bet reikia galvot pozityviai, svarbu pačiai viskas gerai, o čia tik mašina (tikiuosi kad pačiai viskas gerai g.gif )

verysad.gif skirtis gaila, patikėk doh.gif Atrodo, kad nieko ji neverta, bet mylėjau aš ją verysad.gif
Važiavau, lijo, nėra ABS doh.gif posūkis, o už jo iškart ženklas, kad kelio remontas, mano juostoj kamazas, aš greit stabdyt, padangos kaip ledu čiuožė. Galvojau viskas. Palysiu po kamazu blink.gif sukau vairą į savo pusės griovį - nereagvo. tada į kitos pusės. Atsidūriau šalikelėj, bet iš priešais dar mašina kaktomuša doh.gif
Man tai nieko, tik labai išgasdino oro pagalvės doh.gif nes pilna mašina dūmų, nieko nesimato, smarvė klaiki, o išlipt negaliu, nes mano durelės užspaustos krūmų blink.gif galvojau degu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu žiauru.
Atsakyti
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezus koks košmariakas blink.gif , va tokių istorijų paskaičius ir pati pradėsiu bijot važiuot doh.gif , nes aš vis dar bailė nesvietiška doh.gif . O dar jaučiu kiek strioko apturėjai kai durelės neatsidarė unsure.gif , baisu...
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 23, 23:19)
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezus koks košmariakas blink.gif , va tokių istorijų paskaičius ir pati pradėsiu bijot važiuot doh.gif , nes aš vis dar bailė nesvietiška doh.gif . O dar jaučiu kiek strioko apturėjai kai durelės neatsidarė unsure.gif , baisu...

tas baisiausia ir buvo doh.gif nes tie dūmai gerklę griaužė doh.gif
Svarbiausia yra neskubėt doh.gif kas man nebuvo būdinga iki šiol doh.gif nu ką, iš klaidų mokomąsi smile.gif o mano klaida dar pakankamai lengvai atsipirko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 11 24, 00:25)
tas baisiausia ir buvo  doh.gif  nes tie dūmai gerklę griaužė  doh.gif
Svarbiausia yra neskubėt  doh.gif  kas man nebuvo būdinga iki šiol  doh.gif  nu ką, iš klaidų mokomąsi  smile.gif  o mano klaida dar pakankamai lengvai atsipirko  mirksiukas.gif

Tai joa iš klaidų mokomės, bet geriau iš svetimų klaidų pasimokyt, o ne iš savų, tik kad kol pats ant savo kailio nepatiri tai atrodo , kad su manim taip nebus
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 24, 12:50)
Tai joa iš klaidų mokomės, bet geriau iš svetimų klaidų pasimokyt, o ne iš savų, tik kad kol pats ant savo kailio nepatiri tai atrodo , kad su manim taip nebus

būtent, aš ir visada galvojau, kad tik jau ne man schmoll.gif schmoll.gif bet va... Vieną nelabai gražią, bet pilną geros nuotaikos dieną šast ir atsitiko doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Baisia istorija paskaiciau, uzuojauta del masiniuko, bet svarbiausia paciai viskas gerai smile.gif as ir megeja su mazduke palankstyti, bet reikia apsiraminti, nes kai paskaitai tokias istorijas, tai baisoka ir vaziuoti unsure.gif
Atsakyti