Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

siandien butu galimybe prisijungt 19wal ant akropolio stogo prie mazdos megeju klubo pasidalint patirtimi apie atomobilius. jei ka dominu atvaziuokit.veiksmas kaune
Atsakyti
SVeikos,

Pavelavau i Jusu susitikima. Tik siandien pamaciau. Buciau tikrai atvaziavusi.
Turiu Mazda 323f ir ieskojau info apie ziemines padangas, norejau pasiskaityti ir uztikau Jusu temele. Esu kauniete. tongue.gif
Atsakyti
gal kam reikia ratlankiu,atisbodo jau deliot is vienos vietos i kita.atiduociau simboliski uz kavos pakeli. veiksmas kaune
Atsakyti
QUOTE(Rasagy @ 2010 05 15, 21:18)
gal kam reikia ratlankiu,atisbodo jau deliot is vienos vietos i kita.atiduociau simboliski uz kavos pakeli. veiksmas kaune


Kas do ratlankiai?
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Aš prieš savaitę sudaužiau savo mazdiečką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 11 16, 23:44)
Sveikos gyvos  4u.gif

Aš prieš savaitę sudaužiau savo mazdiečką  doh.gif

Labas

Nu vataitau console.gif , gal dar nemirtinai?
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 16, 23:04)
Labas

Nu vataitau console.gif , gal dar nemirtinai?

Kai pažiūrėjau kiek sveikos kainuoja blink.gif tai tikrai nebetaisysiu, atiduosim į šrotą gaila biški, ale toks gyvenimas unsure.gif

Nemirtinai, bet.. doh.gif
Atsakyti
Sveiki, planuoju pirkti šią mašiną (1994-1998), benzinas-dujos. Gal kas turėję ir gali papasakoti apie ją daugiau ax.gif . Ar yra kokių tik jai būdingų gedimų, kas dažniausiai genda, kokios kuro sanaudos, nes skelbimuose kas ką nori tą rašo. Vienu žodžiu domina viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 11 20, 09:42)
Sveiki, planuoju pirkti šią mašiną (1994-1998), benzinas-dujos. Gal kas turėję ir gali papasakoti apie ją daugiau  ax.gif . Ar yra kokių tik jai būdingų gedimų, kas dažniausiai genda, kokios kuro sanaudos, nes skelbimuose kas ką nori tą rašo. Vienu žodžiu domina viskas  biggrin.gif

1994 metu toks automobilis kainuoja 500-700 litu. Kokie gali buti budingi gedimai?! g.gif Visi! Nuo senatves. Plius korozija bus isplitusi "pa polnoj programe"
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 11 22, 00:06)
1994 metu toks automobilis kainuoja 500-700 litu. Kokie gali buti budingi gedimai?!  g.gif  Visi! Nuo senatves. Plius korozija bus isplitusi "pa polnoj programe"


turėjau galvoj ta modeli, tais metais leidžiamą. 94 neplanuoju pirkt, na gal kokiu 96 ar 98.. didesniuose miestuose gal ir yra uz 700 biggrin.gif , kiek ieskojau aplinkui pagal savo gyv vieta tai tokie apie 2000-3000 kainuoja doh.gif . Kiek kur skaitinejau, tai supratau, kad tipine liga variklio ziedai. kazi kiek tiesos?
Atsakyti
Aš turėjau 1996 metų, važinėjau pora metų tongue.gif

Didelių bėdų neturėjau schmoll.gif Keičiau žvakes, laidus, amortiką g.gif ir sakyčiau viskas smile.gif

Kuro sąnaudos 7,5 - 8,5 l/100km Kažkurią čia žiemą, kai buvo žiaurus plikledis ir reikėjo mašiną rytais po beveik pusvalandį šildyt, kad įveikčiau ledą lotuliukas.gif lotuliukas.gif tada virš 9 l

Korozija bent jau pas mane buvo abiejų priekinių durų apačia. Matosi tik atsigulus, bet kai pamačiau, tai galvojau o dieve doh.gif

Dabar stovi nabagytė, nei kur dėt doh.gif autolaužynui už 600 lt atiduoti gaila verysad.gif durnas daiktas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Lemyna,2010 11 23, 19:24]

Kuro sąnaudos 7,5 - 8,5 l/100km - cia duju? duju tai normaliai butu. del rudziu tai baisu is tikruju, nes dabar vazineju su pakankamai senu auto, bet cinkuotu, tai tokios bedos man dar nezinomos. o jei nusipirkus tokia maziau parudyjusia ar apsimoketu det antikorozine? suprantu, kad spaudziu is s vaska, bet siai dienai nieko sau naujesnio negaliu leist, o uzsispyriau butent mazdos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAMOGITIJA: 23 lapkričio 2010 - 19:35