Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Luana @ 2010 03 03, 22:59)
Pas mane išvis to stebūklo nėra lotuliukas.gif

Tai jaučiu, kad ir pas mane galima sakyti kad nebebus lotuliukas.gif Langą pigiau kainuoja atsidaryti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 03 04, 14:50)
Tai jaučiu, kad ir pas mane galima sakyti kad nebebus  lotuliukas.gif  Langą pigiau kainuoja atsidaryti  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

Aš liuką atsidarau ir gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 03 04, 15:03)
Aš liuką atsidarau ir gerai lotuliukas.gif

Liukas gerai thumbup.gif bet manojoj jo nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 03 04, 17:40)
Liukas gerai  thumbup.gif  bet manojoj jo nėra  doh.gif

A, nu va čia tada minusas, bet tiek bėdos - langai yra biggrin.gif
Atsakyti
su kovo 8 - ąja, brangiosios! 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif ir as ir as cia 000189.gif biggrin.gif pas mane irgi nera kondicionieriaus, bet liukas yra, ziema dzin, bet vasara, tai kosmaras, atsidarineju ir priekinius langus ir liuka, man vistiek karsta, boze kita masina bus tik su kondicionieriumi doh.gif Liuka atsidarai, tai atvaziavus i vieta plaukai susivele buna ziauriai. Issisiurblevau praeita savaite savo mazda, nes jau baisu joje, o isore, tai murze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2010 03 18, 16:53)
Sveikos  smile.gif  ir as ir as cia  000189.gif  biggrin.gif pas mane irgi nera kondicionieriaus, bet liukas yra, ziema dzin, bet vasara, tai kosmaras, atsidarineju ir priekinius langus ir liuka, man vistiek karsta, boze kita masina bus tik su kondicionieriumi doh.gif  Liuka atsidarai, tai atvaziavus i vieta plaukai susivele buna ziauriai. Issisiurblevau praeita savaite savo mazda, nes jau baisu joje, o isore, tai murze  blush2.gif

Aš prieš pora savaičių irgi savąją išsikupiau, o šeštadienį nusiploviau, nusiblizginau, o antradienį jau buvo vėl tokia pat doh.gif bet bent jau vidus dar šavrus biggrin.gif

Aš tai, kai turėjau mašiną su liuku (be kondiškės), tai vasara važinėdavau su uždarytais langais, bet iki galo atidarytu liuku. Nebuvo skersvėjo, nesivėlė plaukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 03 18, 18:03)
Aš prieš pora savaičių irgi savąją išsikupiau, o šeštadienį nusiploviau, nusiblizginau, o antradienį jau buvo vėl tokia pat  doh.gif  bet bent jau vidus dar šavrus  biggrin.gif

Aš tai, kai turėjau mašiną su liuku (be kondiškės), tai vasara važinėdavau su uždarytais langais, bet iki galo atidarytu liuku. Nebuvo skersvėjo, nesivėlė plaukai  thumbup.gif

Tai va, o kai as atsidarineju viska, tai taip ir gaunasi biggrin.gif

As turiu to vasko, reikes kai siltesni orai bus pasipoliruoti, nors daug darbo, nebent saviski idarbinsiu kartu darbuotis smile.gif
Atsakyti
Aš tai tingiu tokiais dalykais užsiimti biggrin.gif Vieną kartą tik savo poliravau blush2.gif
Atsakyti
Nu va grįžau iš serviso. Kažkas po žiemos už vairuotojo gale pradėjo barškėt doh.gif

Žodžiu amortikas į pabaigą jau ir amortikų stabilizatoriai keist reik doh.gif Stabilizatorius užsisakiau, o amortikui aš dar nepasiruošus atvert piniginės, tuo labiau, kad nėra labai būtina tongue.gif

Gal kuriai teko tuos amortikus stabilizatorius keist? Kiek kainavo jie patys? g.gif
Atsakyti
Stabilizatorių traukutės - apie 20-30 lt/vnt.Su amortizatoriais jos niekaip nesusiję.

Amortizatoriai HITACHI - 260 lt/ vnt.(KEMI servise) Tokius pat pirkau po 150 lt ...tik Gariūnuose....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kontaktas: 20 kovo 2010 - 15:44
Si menesi Eolte visiems amortizatoriams nuolaida 30 proc. Paemiau KYB dujinius priekiui po 120lt./vnt.,dviems metams garantija thumbup.gif
Atsakyti