Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Kelius kasates, kad nieko nepasakojat kaip sekasi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2010 02 07, 01:54)
Kelius kasates, kad nieko nepasakojat kaip sekasi?  biggrin.gif

Labas labas 4u.gif
Kiemas atkastas, mašinos pravažiuoja, tik kad nelabai kur važiuoju paskutiniu metu blush2.gif ir šiaip jau morališkai nusiteikinėju (tiksliau piniginę reikia nuteikt) kad mazdulką į servizą teks vežt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 02 07, 15:26)
Labas labas 4u.gif
Kiemas atkastas, mašinos pravažiuoja, tik kad nelabai kur važiuoju paskutiniu metu blush2.gif ir šiaip jau morališkai nusiteikinėju (tiksliau piniginę reikia nuteikt) kad mazdulką į servizą teks vežt unsure.gif

O kas tavo mazdulkai? unsure.gif

As tai jau savaite niekur nevaziavau, nes masina uzversta sniegu buvo doh.gif Kazkoks kaimynas atkase bigsmile.gif Tai rytoj jau vaziuosiu, reiks benzo prisipilt unsure.gif Vel pinigu kruva... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 02 07, 15:35)
O kas tavo mazdulkai?  unsure.gif

As tai jau savaite niekur nevaziavau, nes masina uzversta sniegu buvo  doh.gif  Kazkoks kaimynas atkase  bigsmile.gif  Tai rytoj jau vaziuosiu, reiks benzo prisipilt  unsure.gif  Vel pinigu kruva...  verysad.gif

Tiksliai nė nežinau kas ten jai daros, bet sunkiai kurias, nors akumas kątik pakeistas, mb įtaria kad žvakė parėjus gal bus g.gif , dar kuro filtrą reikia keist ir zarazą benzą ryt pradėjo žiauriai tai degimą reikia pareguliuot, tai tą savaitę po švenčių reikės vežt pasiremontuot, paskui pavasaris ateis tai duosim meistriukui tokiam , kad kosmetinį remontą padarytų, reikia figurytę ir mazdai prieš vasarą pataisyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 02 07, 16:02)
Tiksliai nė nežinau kas ten jai daros, bet sunkiai kurias, nors akumas kątik pakeistas, mb įtaria kad žvakė parėjus gal bus g.gif , dar kuro filtrą reikia keist ir zarazą benzą ryt pradėjo žiauriai tai degimą reikia pareguliuot, tai tą savaitę po švenčių reikės vežt pasiremontuot, paskui pavasaris ateis tai duosim meistriukui tokiam , kad kosmetinį remontą padarytų, reikia figurytę ir mazdai prieš vasarą pataisyt lotuliukas.gif

o kiek ryja tavo dabar? Na per tuos salta laikotarpi g.gif Mano tai 8.8 surijo blink.gif Praeita baka kai isvazinejau per menesi, tai paskaiciavau. Nors visada skaiciuoju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 02 07, 17:46)
o kiek ryja tavo dabar? Na per tuos salta laikotarpi  g.gif  Mano tai 8.8 surijo  blink.gif  Praeita baka kai isvazinejau per menesi, tai paskaiciavau. Nors visada skaiciuoju  tongue.gif

anksčiau apie 8 valgydavo, o dabar 10 ryt pradėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 02 07, 20:05)
anksčiau apie 8 valgydavo, o dabar 10 ryt pradėjo  doh.gif

o tai daug g.gif Mano vasara biski virs 7 ryja - 7.1 — 7.3 tai gerai buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 02 07, 20:40)
o tai daug  g.gif  Mano vasara biski virs 7 ryja - 7.1 — 7.3 tai gerai buvo  thumbup.gif

tai va kad ėdrūnė nereali pasidarė doh.gif , vasarą tai 7,5 kažkur būdavo, nu nieko į servizą nuvešim mašiniuką ,pažiūrės ko jai čia taip apetitas sukilo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 07 vasario 2010 - 21:02
QUOTE(Luana @ 2010 02 07, 22:01)
tai va kad ėdrūnė nereali pasidarė doh.gif , vasarą tai 7,5 kažkur būdavo, nu nieko į servizą nuvešim mašiniuką ,pažiūrės ko jai čia taip apetitas sukilo biggrin.gif

lotuliukas.gif Nu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Kas čia per mirtis alyvose unsure.gif

Kodėl taip tema užmiršta g.gif

Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 03 02, 23:18)
Kas čia per mirtis alyvose  unsure.gif

Kodėl taip tema užmiršta g.gif

Aš čia, aš čia bigsmile.gif

Pas mane nieko gero unsure.gif MB išėmė kondiškės radiatorių, servise sakė, kad man kainuotų naujas 280 blink.gif čia jau nuėmus visus antkainius (per pažįstamus). Siaubas doh.gif tai gal reiks šrotuos ieškot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 03 03, 17:11)
Aš čia, aš čia  bigsmile.gif

Pas mane nieko gero  unsure.gif  MB išėmė kondiškės radiatorių, servise sakė, kad man kainuotų naujas 280  blink.gif  čia jau nuėmus visus antkainius (per pažįstamus). Siaubas  doh.gif  tai gal reiks šrotuos ieškot  g.gif

tai nors viena gyva biggrin.gif

Pas mane išvis to stebūklo nėra lotuliukas.gif

Atsakyti