Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Luana @ 2010 01 05, 16:38)
Labas mazdietės biggrin.gif

Su prėjusiom šventėm 4u.gif

Carevna tavo mašiniukas jau važiuoja, tai dabar maniškė užlinko doh.gif , reikia akumą keist, tai lauksiu kol vyras susimylės nupirkt doh.gif , nes porą dienų pastovėjus mašinytė neužsikuria be pagalbos jau doh.gif , dar gerai kai per šventes vyras namie buvo, tai savo mašiniuką privaro ir užkuriam per laidus, o jei dabar prireiktų vienai kur su vaikais važiuot jau nepakrutėčiau iš vietos doh.gif , nebent kokio kaimynėlio gražiai paprašyt reikėtų , kad į pagalbą ateitų biggrin.gif


O tikrai keist reikia gal užtektų tik normaliai pakraut?
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2010 01 06, 12:49)
O tikrai keist reikia gal užtektų tik normaliai pakraut?

schmoll.gif jau krauk nekrovęs, miręs reikalas doh.gif kaime kai buvom krovė, bet dėdulė mano nustatė kad jam jau šabašas.
Atsakyti
man kai perdejo nauja akuma, tai bijojau vaziuoti, atrodo ims ir sustos kur nors vel mano mazduke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2010 01 09, 17:25)
man kai perdejo nauja akuma, tai bijojau vaziuoti, atrodo ims ir sustos kur nors vel mano mazduke  biggrin.gif

hihihi.gif bet įtariu nebesustoja
Ir aš kai pakeitė akumą vis pagalvoju , o kas jei neužsikursiu g.gif , bet viskas ok cool.gif
Atsakyti
As tai kai pirkau 2008 metu rugpjuti, tai nekeiciau dar akumo, nepavede jis dar manes 4u.gif tfu tfu tfu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, mazdučių savininkes 4u.gif
turiu klausimėlį, turiu mazdute 323f 96 metų, ir pastebėjau, kad kai pavažineju per duobes pradeda mirksėti šalia vairo iš kairės ant tokio mygtuko esanti lemputė, kažin kas čia jau bus negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguteee @ 2010 01 25, 19:40)
Sveikos, mazdučių savininkes 4u.gif
turiu klausimėlį, turiu mazdute 323f 96 metų, ir pastebėjau, kad kai pavažineju per duobes pradeda mirksėti šalia vairo iš kairės ant tokio mygtuko esanti lemputė, kažin kas čia jau bus negerai g.gif


Ant kokio mygtuko? g.gif kam jis? O jei mygtuką įjungi ir lemputė įsijungia? jei taip tai gal ką nors trumpina g.gif arba atsikratę kas nors, jei tik važiuojant per duobes (kratantis) lemputė mirksi...
Atsakyti
QUOTE(Jurguteee @ 2010 01 25, 19:40)
Sveikos, mazdučių savininkes 4u.gif
turiu klausimėlį, turiu mazdute 323f 96 metų, ir pastebėjau, kad kai pavažineju per duobes pradeda mirksėti šalia vairo iš kairės ant tokio mygtuko esanti lemputė, kažin kas čia jau bus negerai g.gif


FOTO į studiją prašom.....o tai mano krištolinis rutulys kažkaip nenori rodyt kas ten pas tave darosi... lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau nustot per duobes važinėt, kad lemputės mažiau mirkčiotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2010 01 26, 13:46)
Aš tai siūlyčiau nustot per duobes važinėt, kad lemputės mažiau mirkčiotų  biggrin.gif

As ir norejau pasiulyti taip daryti biggrin.gif Pas mane kai oro pagalve buvo sugedus, tai mirkciojo lempute raudona, diena tai nieko, bet jau vakare, kosmaras i aki kai spigindavo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2010 01 28, 01:02)
As ir norejau pasiulyti taip daryti  biggrin.gif Pas mane kai oro pagalve buvo sugedus, tai mirkciojo lempute raudona, diena tai nieko, bet jau vakare, kosmaras i aki kai spigindavo  doh.gif  biggrin.gif



Sveikos, merginos, na, va, pasirodo, tik jūsų reikėjo paklausti, ir pačiai pagaliau dašilo, kas ča per dalykas smile.gif taigi, pasirodo, čia signalizacijos lemputė, čia ta, kai užrakini mašina ir ji mirksi, rodo, kad mašina su signalizacija blush2.gif o kadangi pas mane signalizacija grybauja, tai tikriausiai per duobes pavažinėjus ten kažkoks laidukas pasikrato gerai smile.gif taip, kad atrodo viskas kaip ir normose ir galiu važinėti toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguteee @ 2010 01 29, 08:51)
Sveikos, merginos, na, va, pasirodo, tik jūsų reikėjo paklausti, ir pačiai pagaliau dašilo, kas ča per dalykas smile.gif taigi, pasirodo, čia signalizacijos lemputė, čia ta, kai užrakini mašina ir ji mirksi, rodo, kad mašina su signalizacija  blush2.gif  o kadangi pas mane signalizacija grybauja, tai tikriausiai per duobes pavažinėjus ten kažkoks laidukas pasikrato gerai  smile.gif taip, kad atrodo viskas kaip ir normose ir galiu važinėti toliau  smile.gif

As tai buvau uzsiklijavus juodos lipnios kol nesutvarkyta buvo, nes mane erzindavo ta mirkciojanti lempute smile.gif
Atsakyti