Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

O generatorių tikrinot????? Šiaip kad jau dirbanti mašina užgestų dėl elektros trūkumo , ir kad kaltininkas būtų vien tik akumuliatorius - pasitaiko, bet...tai labai ir labai retas atvejis.
Dažniausiai tokiais atvejais jau ir generatorius nedirba, Pavažiuosi kol ir naujas akumas išsikraus ir vėl bus STOP...
Atsakyti
Sveiki,

su praėjusiom ir su ateinančiais naujais 4u.gif

aš nuo gruodžio 8 gyvenu be mašinos, nes man niekas technikinės nepravaro visi baisiai užsiėmę vienas dirba, kitas dirba ir taip ir sėdžiu kai siutas paims turbūt ką nors nusisamdysiu nei iš savų sulauksiu, plius dar ir akumas pamiro po šalčių žodžiu gyvenu ir kaifuoju, iki pardės su mikru dar nusivaladot galima bet tuoj su lelium į polikliniką reiks tai kažkam bus labai riesta kai man reiks šliompint kilometrą į garažą kad pasiimčiau kažkieno katafalką užuot važiavus su sava doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 12 28, 01:52)
...to pasekoje taip susalau po savo "gastroliu", kad dabar trisakis nervo uzdegimas, jeigu kam taip buvo, tai zinot koks jausmelis buna  verysad.gif Bent akumas ziauriai nenuskausmino, pigiai nupirkome

Kas tai yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 12 28, 19:43)
Kas tai yra?  blush2.gif


Vo kas tai yra http://www.pasveik.l...neuralgija/4461 o visa kita nėra trišakio nervo uždegimas jei pvz nugaroj skauda ar dar ten kur tai greičiau kažkurių nervinių šaknelių ar atskiro nervo uždegimas kaip pvz man buvo sėdimojo nervo tai skaumas prasideda vienoj strėnų pusėj ir kerta per kairę koją tada nei paeit nei sėdėt nesvajok, o aš dar kaip tyčia laukiausi tai saldumėlis jo majo buvo

O man akumą šią nakt namie pakrovė, ryte kitam asmeniui užblioviau į ragelį tai sakė ryt tikrai technikinę pravarys, o ryt manęs nešildo man aišku reikėjo vakar, nu bet ką jau palauksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 28, 12:19)
O generatorių tikrinot?????

Taip tikrino su tuo aparaciuku, tai viskas gerai su generatorium, man jau cia trecia karta jis issikrauna, vasara buvo issikroves, pakrove, vazinejau iki praeitos savaites su pakrautu. O nervu uzdegimas, tai kai pvz as dabar sypsausi tik viena puse lupu ir akis viena neuzsimerkia visiskai, vienu zodziu siaubelis, bent jau neistines veidas, kaip kitiems buna, siandien buvau pas daktare, tai vaistu prirase daug unsure.gif
Carevna, o kodel pati nevarai technikines?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wai2te_m: 30 gruodžio 2009 - 01:18
QUOTE(wai2te_m @ 2009 12 30, 02:18)
Taip tikrino su tuo aparaciuku, tai viskas gerai su generatorium, man jau cia trecia karta jis issikrauna, vasara buvo issikroves, pakrove, vazinejau iki praeitos savaites su pakrautu. O nervu uzdegimas, tai kai pvz as dabar sypsausi tik viena puse lupu ir akis viena neuzsimerkia visiskai, vienu zodziu siaubelis, bent jau neistines veidas, kaip kitiems buna, siandien buvau pas daktare, tai vaistu prirase daug  unsure.gif
Carevna, o kodel pati nevarai technikines?


Nu nu kiba diedų namie nėra, kad aš technikinę dar varyčiau, nė už ką, mokėjo nupirkt mašiną tegu dabar ir rūpinasi, sakiau, kad piršto nepakrutinsiu šitais klausimais, geriau aš vaikščiosiu vaidinsiu nuskriaustą raudosiu ale nevarysiu pati tegu turisi galvos skausmą, akumas bent pakrautas vienas va pirštus pakrutino pagaliau, dabar dar vieną užsismaugiu ir bus tvarka, nereikia žadėt aukso kalnų jeigu paskui žiūri kaip pasiplaut biggrin.gif be to kai aš nuvarysiu tai galiu ir į vidų neįvažiuot bo nesuprasiu ko ten jie iš manęs nori hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 12 30, 14:23)
Nu nu kiba diedų namie nėra, kad aš technikinę dar varyčiau, nė už ką, mokėjo nupirkt mašiną tegu dabar ir rūpinasi, sakiau, kad piršto nepakrutinsiu šitais klausimais, geriau aš vaikščiosiu vaidinsiu nuskriaustą raudosiu ale nevarysiu pati tegu turisi galvos skausmą, akumas bent pakrautas vienas va pirštus pakrutino pagaliau, dabar dar vieną užsismaugiu ir bus tvarka, nereikia žadėt aukso kalnų jeigu paskui žiūri kaip pasiplaut  biggrin.gif be to kai aš nuvarysiu tai galiu ir į vidų neįvažiuot bo nesuprasiu ko ten jie iš manęs nori hihihi.gif

biggrin.gif nu taip jei prisizadejo, tai tegul ir daro. As tai pati variau, nebaisu ten, dar kai panele atvare ai atlaidziau ziurejo man atrodo, nes jaunas vyrukas buvo lotuliukas.gif Man dar dirzelius kazkokius keite, nes cypdavo ziauriai, dabar nebecypia, nebegasdinu kaimynu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 12 30, 02:18)

Carevna, o kodel pati nevarai technikines?

Man irgi toks klausimas buvo bekyląs.... biggrin.gif Bet supratau - taigi CAREVNA jinai...
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 30, 15:41)
Man irgi toks klausimas buvo bekyląs.... biggrin.gif  Bet supratau - taigi CAREVNA jinai...

Tai as irgi jinai, o ne jisai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 12 30, 16:26)
Tai as irgi jinai, o ne jisai  biggrin.gif


...bet ne CAREVNA gi... smile.gif ne PRINCESĖ.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 30, 15:41)
Man irgi toks klausimas buvo bekyląs.... biggrin.gif  Bet supratau - taigi CAREVNA jinai...


QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 30, 17:19)
...bet ne CAREVNA gi... smile.gif ne PRINCESĖ.


Čia buvo dūris pirštu į akį lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Technikinė pravaryta thumbup.gif vsio gyvenu su savo mažyle bože kokia laimė blush2.gif blinčik pasiimu mašinikę po technikinės varau namo, o čia sankryžoj šalimais sustoja mergaitė su kibiru civic'u žiūri į mane ir gazuoja, buferis kabo klevo lapas ant stiklo ir jau baisiulinė vairuotoja akim tik žaibuoja, nu galvoju nori tai gausi, kelias laisvas tai kol panelė pajudėjo iš vietos aš jau ties kita sankryža buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas mazdietės biggrin.gif

Su prėjusiom šventėm 4u.gif

Carevna tavo mašiniukas jau važiuoja, tai dabar maniškė užlinko doh.gif , reikia akumą keist, tai lauksiu kol vyras susimylės nupirkt doh.gif , nes porą dienų pastovėjus mašinytė neužsikuria be pagalbos jau doh.gif , dar gerai kai per šventes vyras namie buvo, tai savo mašiniuką privaro ir užkuriam per laidus, o jei dabar prireiktų vienai kur su vaikais važiuot jau nepakrutėčiau iš vietos doh.gif , nebent kokio kaimynėlio gražiai paprašyt reikėtų , kad į pagalbą ateitų biggrin.gif
Atsakyti