Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Na va jau užsidėjau puvėkus unsure.gif Dar mb pasakė, kad jau reiks naujas vasarines pirkt, nes tos jau atgyveno doh.gif
Atsakyti
Aūūūūūūūūūūū Kontaktas mirksiukas.gif turiu klausimą, man čia vakar taip susišvietė, klausyk kiek dabar visi tie "malonumai" tau kainavo g.gif tarkim ar nepaprasčiau ir tie patys pinigai būtų buvę jeigu būtum pardavęs savo senutę ir dasimetęs visą tai ką išleidai ir nusipirkęs kažką naujesnio g.gif g.gif vistiek variklio keitimas ne 100lt kainuoja
Atsakyti
eeech CAREVNA...prisiskaitei legendų kad opeliai ir nuotraukoj rūdyja, ir kartoji....
Na aš biskį perlenkiau netyčia...mano omegai ne 17 o 13 metų.
Kiek kainavo - daug....
Na kad pasikečiau padangas šiemet, stabdžius ir amortikus pernai, tai neskaitau. Tai eksplotaciniai dalykai, ir daug važinėjant, reikalingi kiekvienai auto. O važinėju nemažai - po 100 km į dieną...vidutiniškai.
Kur pakliuvau, tai su varikliu...Metus po pirkimo viskas idealu, paskui staiga prasidėjo rimti dalykai. Pats tuo metu salygų neturėjau tokiam remontui - nuvariau pas pažįstamą garažinį meistriuką. Diagnozė - kažkada buvo trūkęs diržas, surinkta bile kaip, pardavimui, ir lenda pasekmės. Liepė apsisprest - kitas variklis (1500lt be garantijų ir be pakeitimo) ar tam pačiam -rimtas kapitalinis.( apie 3000 lt.) Ar mašiną parduot su variklio defektu (keli šimtai lt.) Pasirinkau kapremontą...Atbašliavau 3200 lt....ir važinėju jau 2,5 metų...
Apie ką čia aš....
Ai, tai va. Be opel omega, turim dar ir mazda 323. Lygint važiavimo komfortą net negalima - ne ta klasė. Nebloga ir mazdulia, bet po jos atsisėdus omegon - kaifas.... smile.gif
Apie rūdis...mazda pas mumi naujesnė už omegą 6 metais... iš pirmo žvilgsnio - abi gražios, bet pažiūrėjus iš apačios - opelis dar negreit pasieks tokį surūdijimo laipsnį, kokiam dabar yra mazda....Ir opely rūdelės buvo pasirodę ant durų - kur gerai matosi, bet nepavojinga...mazdos gi pradeda pūti nuo nešančiūjų konstrukcijų - lonžeronų ,balkių ir slenksčių apačios. Ir ne vien mūsiškėj - mačiau aš jų nemažai, ir brolienė su 626 raižo po kaimus...ir visur tas pats.
Taip kad pasakos apie opel ir rūdis - ne visuomet tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 11 09, 13:44)
eeech CAREVNA...prisiskaitei legendų kad opeliai ir nuotraukoj rūdyja, ir kartoji....
Na aš biskį perlenkiau netyčia...mano omegai ne 17 o 13 metų.
Kiek kainavo - daug....
Taip kad pasakos apie opel ir rūdis - ne visuomet tiesa.


Oi aš ne pasakų skaičiau aš savo uošvių rekordą dar gyvą mačiau, jei apie jį taip galima atsiliept atsimenu, kaip uošvis mano vyrui rodydavo kad "čia tik biškį parūdiję" bakst pirštu ir sparne skylė lotuliukas.gif o kas dėl mazdos tai tikrai taip, ana pas mane irgi nuo dugno šunų kramtoma, sparnas kai pirkom matėsi, kad buvo stukteltas kažkada bet ten rūdžių nei žymės nors nėr kokybės bet apačia tai jau striošna darosi, tik kai pirkom iš savų ir žinojom kas jai daryta ir kas važinėjo tai nebijojom bet jeigu būtų kas davęs didesnį biudžetą tai tikrai nebūčiau jos ėmus, o dabar va susigyvenau, tik jau kai ateis laikas atsisveikint tai jinai keliaus į metalo laužą blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, šiandien per radiją sakė, kad nuo šiandien visi vairuotojai privalo važinėti su žieminėmis padangomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 10, 10:36)
Sveiki, šiandien per radiją sakė, kad nuo šiandien visi vairuotojai privalo važinėti su žieminėmis padangomis  mirksiukas.gif

Aš irgi šiandien tą patį girdėjau biggrin.gif , mano mašiniukas žiemai jau beveik paruoštas tongue.gif , tik niekaip iš rūsio gramdiklio neatneša MB, bus man kai prireiks važiuot ir nebus kuo sniego nusikast nuo mašinos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 11 10, 11:04)
Aš irgi šiandien  tą patį girdėjau  biggrin.gif , mano mašiniukas žiemai jau beveik paruoštas tongue.gif , tik niekaip iš rūsio gramdiklio neatneša MB, bus man kai prireiks važiuot ir nebus kuo sniego nusikast nuo mašinos lotuliukas.gif

Aš tai tokį fainą turiu, kalėdinė tokia kaip pirštinė, ikiši ranką ir valai, ten gale pritvirtintas plastmasinis grandiklis thumbup.gif Rankos nešąla, jei kartais be pirštiniu biggrin.gif Kai tenka juo pasinaudoti kažkaip nuotaika pakyla, Kalėdom pakvimpa lotuliukas.gif

Bet galvoju, kad reikia nuspirkti tas kaip būna toks šepetys ant ilgesnio koto g.gif patogu grynai sniegą nuvalyt smile.gif
Papildyta:
Beje, pasiguosiu verysad.gif
Pasiemiau mašiną iš serviso, buvau palikus, kad kuro sistemos puršktuką sutvarkytų, bet pasirodo bėda ne tame, kad vienas cilindras nedirba doh.gif Vieno cilindro kompresija tik 7 verysad.gif kitų normaliai po 14. Tai reiks pasipurtyt kaip reikalas, girdėjau, kad brangoka tai sutvarkyti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
va va ...kur aukščiau minėjau problemas su omega, kurios baigėsi variklio kapremontu, irgi viskas prasidėjo nuo kompresijos dingimo viename cilindre....
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 11 10, 17:18)
va va ...kur aukščiau minėjau problemas su omega, kurios baigėsi variklio kapremontu, irgi viskas prasidėjo nuo kompresijos dingimo viename cilindre....


Tu čia mum atėjęs visokias baisybes skleidi, jeigu prisikaičius naktim nemiegosiu, gausi išpirkt kaltę ir nusipirkt mano mazdą, kad atgaučiau ramybę mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 10, 10:36)
Sveiki, šiandien per radiją sakė, kad nuo šiandien visi vairuotojai privalo važinėti su žieminėmis padangomis  mirksiukas.gif

Sveiki visi ir visos smile.gif mano mazduke jau su ratais naujais daugiau nei savaite, tai gali snigti kiek nori irnesakyk.gif biggrin.gif o kur vyko diskusijos del rudijimo, ti mano mazdos slenkstis isrudijes, tai tepe kazkokia smala ar koki velnia, nes per dienas lauke stovi, tai nera ko noreti.. Pries savaite variau TA, perejo is pirmo karto cool.gif Gal nebutu praleides berniukas, bet sakau jei nepraleisit, tai negalesiu vaziuoti i Kauna siandiena (Kaisiadoryse ejau) Nors kiek ten tikrino, tai nesake, kad kazkas negerai butu
Atsakyti
Mazdientės ir mazdiečiai,

Visus su šventėmis, gražių ir šiltų švenčių, laimingų Naujųjų metų!!!




user posted image
Atsakyti
Sveiki smile.gif ir jus visus su sventemis newyear.gif ir ateinanciais naujaisiais metais. Pries sventes apturejau ispudziu doh.gif Ryte atsikeliu, galvoju reik nuvaziuoti i soliariuma, i parduotuve dar siek tiek reikaliuku, nuvaziuoju pasikaitinu, i Senukus uzsuku, vaziuoju i kirpykla ivaziuoju i aikstele ir autobusiukas besisukant manes nemato, as jam papypsinau ir pavaziuot atgal norejau ir uzgesau, vedu masina, neuzsiveda, nu ka skambinu savajam, sakau akumas issikrove, atvaziuok, o dar pries diena sake kiek jam darbe daug darbo bus doh.gif atvaziavo, uzkurem masina, nu ka palaikiau as ja uzvesta 10min, vaziuoju iki seses darbo perduoti jai daiktu, nuvaziuoju, neuzgesinu masinos, nes bijau, kad neuzsivesiu biggrin.gif vaziuoju namo, pravaziuoju maxima pramones ir ziuriu, kad laikrodis blankiai dega, nu as isjungineju ir cd, valytuvus, vejali, vienu zodziu viska isjungiu, sustoju sankryzoj is vietos vos pajudu vaziuojant, nu bet vaziuoju, jau privaziuoju zieda ir galvoju tik kad nebutu masinu ir akurat ju buna, sustoju, pradedu vaziuoti ir fsio, masina dasibaigia ziede doh.gif apsiverkiu, skambinu saviskiui, sakau vel masina nuluzo, nu atvaziavo, jau net nebebandem kurti su laidais, patempe mane ir palikau masina, pakeitem akuma ir lekia dabar vel gerai, tik to pasekoje taip susalau po savo "gastroliu", kad dabar trisakis nervo uzdegimas, jeigu kam taip buvo, tai zinot koks jausmelis buna verysad.gif Bent akumas ziauriai nenuskausmino, pigiai nupirkome
Atsakyti