Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2009 11 03, 14:49)
Ahaaaaaaaaa norėčiau pažiūrėt kaip tu mentam taip pasakoji  lotuliukas.gif

Aš tai čia visiškai rimtai smile.gif

QUOTE(Kontaktas @ 2009 11 04, 13:49)
Jūs mergynos truputį ne taip galvojat apie sezonines padangas.....

Na moteriškas mąstymas doh.gif aš nedėjau, nes labai klaikiai atrodo supuvusiais barabanais doh.gif Be to, orai man nesufleravo, kad jau bus žiema.
Ateinantį savaitgali jau dėsiu, nes šiandien į kolegiją čiuožte atčiuožiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 05, 13:56)
Aš tai čia visiškai rimtai  smile.gif
Na moteriškas mąstymas  doh.gif  aš nedėjau, nes labai klaikiai atrodo supuvusiais barabanais  doh.gif  Be to, orai man nesufleravo, kad jau bus žiema.
Ateinantį savaitgali jau dėsiu, nes šiandien į kolegiją čiuožte atčiuožiau  lotuliukas.gif


Nu ot radai ko graužtis, jeigu taip kiekvienam dalyke įžvelgsim tokių priežasčių tai ir prieš valgant kažką reiktų pagalvot apie tai, kad reikia smulkiai 99 kartus sukramtyt nes gali paspringt, prieš einant į gatvę apsimūturiuot nosį nes vdrug kokia boba užčiaudės į veidą ir pasigausi kokią cholerą biggrin.gif lygiai tas pats ir su padangom, nu gerai prie vėsesnių orų vasarinių padangų guma pasidaro nelabai tinkama ir t.t bet nieks nesakė kad reik lėkt taip lyg pats grabo ieškotumeisi, o jei koks asilas atlėks į šoną tai vargu ar jau spėsi kažką padaryt, o stabdyt dažniausiai pradedi iš gerokai didesnio atstumo, aišku yra tokių kurie stabdo jau ant posūkio į kiemą o posūkio lemputė arba užsidega jau jam pasukus arba apseina ir be jos biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmuoju sniegu, mielosios newyear.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wai2te_m: 05 lapkričio 2009 - 15:23
QUOTE(wai2te_m @ 2009 11 05, 16:21)
Su pirmuoju sniegu, mielosios newyear.gif

user posted image

clap.gif clap.gif clap.gif Tave taip pat 4u.gif Man taip gera, atrodo, net Kalėdom kvepia lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raew: 05 lapkričio 2009 - 19:12
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 05, 17:47)
clap.gif  clap.gif  clap.gif Tave taip pat  4u.gif  Man taip gera, atrodo, net Kalėdom kvepia  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Man irgi Kaledom pakvipo,o siandien kai vaziavau pro PC Panorama, uzmaciau, kad viduj jau stovi didziule egle su lemputem blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2009 11 05, 21:54)
thumbup.gif
Man irgi Kaledom pakvipo,o siandien kai vaziavau pro PC Panorama, uzmaciau, kad viduj jau stovi didziule egle su lemputem  blink.gif

Jau? blink.gif gal biški ankstokai sakyčiau g.gif prieš du mėnesiu skaityk g.gif Galėjo dar kokias tris savaites pakentėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 05, 21:17)
Jau?  blink.gif  gal biški ankstokai sakyčiau  g.gif  prieš du mėnesiu skaityk  g.gif  Galėjo dar kokias tris savaites pakentėt  biggrin.gif

Man irgi ta mintis sove i galva blink.gif Net Maximose dar kaledinem atributikom lentynos neuzverstos,o cia, kaip sakant nuo veliniu zvakiu iskart prie eglutes... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2009 11 05, 23:16)
nuo veliniu zvakiu iskart prie eglutes...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif paskubėjo chebra lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai po lapkricio 1d ir pradeda PC ruostis kaledoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 11 04, 21:52)
Tai man atrodo jau reikia keist ne padangas, o mašiną, nes bestabdydamas gali ir pabyrėt, o tai gali kardinaliai pakeisti likusį gyvenimą

ujuj CAREVNA....jai aš būčiau CAREVIČIUS tai keisčiau ir keisčiau mašinas ...kas savaitę...
Bet deja nesu...O saskaitose KRIZZZĖ... g.gif
Tad važinėju sena mašina. Bet naujom padangom.Naujais stabdžių diskais ir kaladėlėm.Naujas akumuliatorius.
Variklis po remonto 22 000 km. Kėbulas ne tik nesupuvęs bet net išpurkštas antikorozija...visur kur reikia. Tecninė apžiūra praeita 10,16d. iš pirmo bandymo ir savaime žinoma be kyšių.
Tad , nors technikai 17metų, negana to - dar vadinasi OPEL, galiu drąsiai stot šalia tavo naujos mašinos ir dar pažiūrėtume, kieno pirma pabyrėtų bestabdydama.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 11 07, 00:06)
ujuj CAREVNA....jai aš būčiau CAREVIČIUS tai keisčiau ir keisčiau mašinas ...kas savaitę...
Bet deja nesu...O saskaitose KRIZZZĖ... g.gif
Tad važinėju sena mašina. Bet naujom padangom.Naujais stabdžių diskais ir kaladėlėm.Naujas akumuliatorius.
Variklis po remonto 22 000 km. Kėbulas ne tik nesupuvęs bet net išpurkštas antikorozija...visur kur reikia. Tecninė apžiūra praeita 10,16d. iš pirmo bandymo ir savaime žinoma be kyšių.
Tad , nors technikai 17metų, negana to - dar vadinasi OPEL, galiu drąsiai stot šalia tavo naujos mašinos ir dar pažiūrėtume, kieno pirma pabyrėtų bestabdydama.


Ir dar Opelis nu žiauriai pasisekė, bet žiūriu tuoj naują mašiną susirinksi thumbup.gif gerai sako neturi mašinos pirma pirk magą, o visa kita paskui hihihi.gif ir šiaip mano mašina visai ne nauja tik techniškai tvarkinga, viskas šviežiai sutvarkyta tik padangų dar neužmovė, bet drąsiai galėčiau stot šalia Opelio ir žinau, kad neprašaučiau ir neapsidergčiau, o jei dar vyro mašiną pasiskolinus tai springimas dulkėm kažkam garantuotas va tongue.gif taip, kad nereikia čia galvot, kad mergos visai niekam tikę, žinau ne vieną bernioką kurie man ties smilkiniu pasukioja, kad išvis su mašina važinėju,kam tos teisė ir ta mašina kai galima važinėt troleibusais ir autobusais gi "įkrenti ir važiuoji" doh.gif doh.gif
Atsakyti